kupuj domace

dive

Legenda
Poruka
61.140
https://www.krstarica.com/vesti/srb...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

ono sto smo svi znali, sad nam plasiraju vredjajuci nam inteligenciju
segregacija postoji, fasizam postoji
ako nas ubede objasnjenjem da je to zato sto smo mi losi, pa nam lose i sleduje - eto naopake logike kojim su oprali sebe

kako i da li se borite sa nametnutom razlikom - niste toliko dobri da bi vase dete jelo pravu cokoladu

da li selektirate ono sto kupujete?
da li ves vredja kad za vise para morate u radnjama da kupite otpatke sa evropske trpeze
 
Nase moze voce i povrce,uvozno voce,domaci sir,ne kackavalj,na pijaci te pakovane proizvode iz inostranstva,meso ne znam dal mi je ostalo 5% ishrane

a hemija i kozmetika?

po ovome i madjari, odakle je uglavnom roba na pijacama, imaju u svojim trgovinama robu losijeg kvaliteta u odnosu na onu koja se prodaje u zapadnoj evropi
 
https://www.krstarica.com/vesti/srb...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

ono sto smo svi znali, sad nam plasiraju vredjajuci nam inteligenciju
segregacija postoji, fasizam postoji
ako nas ubede objasnjenjem da je to zato sto smo mi losi, pa nam lose i sleduje - eto naopake logike kojim su oprali sebe

kako i da li se borite sa nametnutom razlikom - niste toliko dobri da bi vase dete jelo pravu cokoladu

da li selektirate ono sto kupujete?
da li ves vredja kad za vise para morate u radnjama da kupite otpatke sa evropske trpeze

Ostaje ti mogućnost da kupuješ isključivo robu domaće proizvodnje, a time se podržava lokalna privreda. Samo malo ljudi imaju razvijenu potrošačku svest, mogli bi se tako naterati strani proizvođači na korektnije odnose.

- - - - - - - - - -

a hemija i kozmetika?a

po ovome i madjari, odakle je uglavnom roba na pijacama, imaju u svojim trgovinama robu losijeg kvaliteta u odnosu na onu koja se prodaje u zapadnoj evropi

Imaju, i bune se zbog toga. Ovde već godinama postoje male privatne prodavnice koje tu robu dovoze direktno iz Zapadne Evrope, razlika se vidi, naročito kod deterdženta i sredstava za čišćenje. Po deklaraciji se vidi gde je, i za koga proizvedeno.
 
Sad je kasno
Trebala je da se kupuje Zastava ko Švaba što je kupovao svoje a ništa mu auto bolje ni lepše nije onda izgledao
Trebalo da se kupuje EI Niš a ne ovo što kad kupiš nosiš u servis na 10 dana

AL JOK PRODAVALI SELJACI KRAVE I NJIVE DA BUDU EKSTRA SELJACI
 
a hemija i kozmetika?

po ovome i madjari, odakle je uglavnom roba na pijacama, imaju u svojim trgovinama robu losijeg kvaliteta u odnosu na onu koja se prodaje u zapadnoj evropi

Nemam sad iz grcke sapun od maslinovog pa koristim kozji,ostaje pasta za zube i gel za brijanje i to imam iz nemacke ,italije i madjarske na pijacama,neko suvo meso sam par puta madjarsko uzeo uvek me boleo stomak ,tako da sad bas retko imam potrebu za njim
 
ne razmisljam o tome.necu da se trujem losom energijom,razmisljajuci o takvim stvarima,ako vec moram da se trujem losom hranom.ne jedem kekse,sokove,preradjevine,jedem mlecne proizvode,ribe,mesa i povrce
nisam otvarala link :lol:
 
https://www.krstarica.com/vesti/srb...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

ono sto smo svi znali, sad nam plasiraju vredjajuci nam inteligenciju
segregacija postoji, fasizam postoji
ako nas ubede objasnjenjem da je to zato sto smo mi losi, pa nam lose i sleduje - eto naopake logike kojim su oprali sebe

kako i da li se borite sa nametnutom razlikom - niste toliko dobri da bi vase dete jelo pravu cokoladu

da li selektirate ono sto kupujete?
da li ves vredja kad za vise para morate u radnjama da kupite otpatke sa evropske trpeze
kupujem najkvalitetnije.
 
Nije sve domace najbolje pogotovo ne od ovdasnjih novopecenih industrijalaca koji ne prezaju od prevare.Matijevic je za mene mrtav covek i od njega ne bih nikada kupio nista
 
Cinjenica je da je nase trziste evropski otpad u svim proizvodima,
to nikoga ne treba da cudi, trgovci uziamju ono sto se tamo baca
i prodaju ovde, posto je sve sa evropskim zigom cena mu je veca,
pa ljudi imaju iluziju kvaliteta.

Je l se i ti bese bavis trgovinom?
 
Cinjenica je da je nase trziste evropski otpad u svim proizvodima,
to nikoga ne treba da cudi, trgovci uziamju ono sto se tamo baca
i prodaju ovde, posto je sve sa evropskim zigom cena mu je veca,
pa ljudi imaju iluziju kvaliteta.

Je l se i ti bese bavis trgovinom?

jednim delom poslovanja bavim
ali brendovi koje zastupam isti proizvod prodaju i na zapadu i u zemljama ``treceg sveta``
nema razlicitog kvaliteta za razlicite delove sveta
 
https://www.krstarica.com/vesti/srb...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

ono sto smo svi znali, sad nam plasiraju vredjajuci nam inteligenciju
segregacija postoji, fasizam postoji
ako nas ubede objasnjenjem da je to zato sto smo mi losi, pa nam lose i sleduje - eto naopake logike kojim su oprali sebe

Zadnja si im rupa na svirali da bi o tebi razmisljali jos i da bi te mrzeli. Kvalitet i cena diktiraju trziste.

- - - - - - - - - -

Primanja u istocnoj Evropi su manja i zato roba koja je pred istekom trajanja ili losijeg kvaliteta.

Bez obzira na tu nutelu i cokolade kojih se svi hvataju kada je rec o ovoj temi, na nasem prostoru ima i kvalitetnih proizvoda i solidan izbor.
 

Back
Top