Moja temica majstorica

Sta da radim kad preruzni voli da pozira :rotf:

- - - - - - - - - -



Monotono mi je da sve bude isto i bilo bi previse fokije. cek da stavim kuhinju. Kupila sam za.kuhinjske elemente, pa mi ostalo parce taman za jedno krilo.
preruzni ko ja,najsretniji je kad je pred kamerama :lol:
odoh da susim kosu,pa gledam posle

- - - - - - - - - -

pa stavi ga bar u sredinu,ovako ko nedovseno kad je sa jednog kraja
 
Do juce je bila venge jasen sad je venge folija. Foliju sam i izlakirala akrilnim lakom aqva kul, jednom i lakiracu jos 2 puta da dezen ne bi izbledeo na suncu.

Pogledajte prilog 468568

- - - - - - - - - -

preruzni ko ja,najsretniji je kad je pred kamerama :lol:
odoh da susim kosu,pa gledam posle

- - - - - - - - - -

pa stavi ga bar u sredinu,ovako ko nedovseno kad je sa jednog kraja

Iama ne moze ispod su i dalje razglednice, nisam htela da skidam:lol:

- - - - - - - - - -

Pogledajte prilog 468571

- - - - - - - - - -

A preruznog sam farbala tako sto sam malo osmirglala furnir stavila meru drvofixa i pola od toga bele i malo vode. Na 100 grama lepka 2 kasike vode. Namazala u 2 sloja i posle ofarbala uobicajeno. I izlakirala.
 
jao sto je lepa kuhinja! i ja bih takvu foliju.mada ja ne podnosim renoviranje,sto se mene tice sve moze da ostane isto do kraja zivota.muz sad renovira jednu garsonjeru,izdavali smo je 13 godina za 120e,devojka koja je bila kod nas godinama, je sebi kupila stan,kaze muz sad je vreme da je sredimo,meni se kosa digla na glavi.
mada ja ni ne idem tamo.i dok je majstor sredjivao parket,dosla neka cura,odusevila se i uzela ga za 150e.
 
Zlozi, pa super je kuhinja!

A preružnog mi je, možda, malo žao :(
Baš je bio unikatan sa onim razglednicama.

- - - - - - - - - -

vish ti...ova samolepljiva folija dala mi je ideju
kako apgrejdovati osb ploche
ne znam koja je cena...mozda je jevtinije od farbanja

inache mi se ovo ne svidja

Je l se tako ophodi prema potencijalnoj nevesti?
 
Smokvo ima kod kineza, al ja na novom beogradu jedva nasla. samo na 3 mesta sam videla lepe folije.

Regna, ti mene bolje spoj sa.komsijom pa da.imas dve steticine nad glavom :rotf:

Ne brini lunasa tu su ispod razglednice, a folija se cas skine. Sutra kad se proudim a preruzni u svojoj natur prvobitnoj boji :zcepanje:

Slonce, meni se mnogo svidja dezen...prekrasan je. A razocarala sam se u onaj imitacija drvene ograde, nije lep stavila sam na plocu stola za.komp i nesto nije lep dezen

- - - - - - - - - -

Kod kineza u bg su 2 metra 150, 5 metara 350, 10 m 500 dinara. Ovo za slonceta
 
koliko si ti metara upotrebila?

5 metara je bila rolna....one su i sire. Medjutim ja sam gledala ucelo danstavljam tapet a ne iz delova, tako da su mi ostali parcici. Sad ne znam kolika je sirina mislim da je 60. I ostalo je tacno 1,70 za vrata od preruznog.

- - - - - - - - - -

Ona zlatna helios kako sensusi, ono sto je ostalo, posto sam deo skinula sveze, se pretvara u slina zelenu boju :lol:

- - - - - - - - - -

Zavisi od dezena upotrebljivost...ovaj dezen nije za uklapanje. Ali je lepa folija, nije ona extra sjajna...malo je rapava.
 
Moj žmu hoće takvom folijom da prelepi pločice pošto su tiha jeza a ne možemo sad ulaziti još i u projekat zamene istih.
Pa hoće da ih pregletuje, izravna i onda prelepi folijom.
Pošto nam je kuhinja već pomalo histerična moramo naći neku smireniju varijantu folije, ako uspemo :lol:

- - - - - - - - - -

I pošto nećemo kititi jelku rešili smo da okitimo cev od radijatora koja se proteže po celom stanu na nekih 25cm od plafona, biće ludilo svakako.
 
Dobro ti je ispalo :)
Ne volim mačke, ne podnosim mačke, ali sam ih crtala po zidu bojom za beton. To je u starom stanu koji se izdaje. Za studente su ok :lol:
I hodnik u naletu inspiracije :lol:
IMG-ad5b4dec7b625e4be0e6ebd76ee35bbe-V.jpg


IMG-e37e01d5942f0584addc96a104d301ad-V.jpg


Daaavno sam prerasla taj crveno-crni kic :lol:
Sada vapim za belo- sivim prostorom. Ako može sve šmrkom da se opere :lol:

- - - - - - - - - -

Inace, OBOZAVAM kucne majstorije!
Volim da gletujem, smirglam, krecim,... To me opusta i zabavlja :)
Uzivam u uredjenju enterijera i stvarno bi mi sada najvise prijalo da mogu da sredjujem svoj zivotni prostor. Imam vec dovoljno ( i previse :lol: ) godina da tacno znam sta zelim i cini mi se da mi nista ne bi promaklo. Spojila bih lepo i prakticno. Da mi prija oku potpuno a da minimalno ulazem trud za odrzavanje. Ali, za to treba i novca, ne samo volje...
 
Ona macka u sobi je bas lepa i lici na macku. ja volim crtanje po zidovima. a ne volim razne drangulije i ostalo sto nataknu ko ukrase, a skuplja prasinu da odlepis.

- - - - - - - - - -

Пратим авантуру...

Ово до сада је све супер.

Ma nemoj...sad bi se druzila sa preruznim.:lol:

Bice vrata za nekoliko dana....moram opet slike da radim, ove cu da osmirglam, shebale su se od one boje. Onda cu prefarbati vrata palisander sa voskom uljana boja cool. I patiniracu ih zlatnom bronzom. Malo na vaticu pa cu da mazem cisto da imaju kao pozlatu i onda cu da lakiram. Nisam bas hepi sto ce biti braon vrata

- - - - - - - - - -

Ako bogi voli da smirgla slobodna je doci da mi osmirgla vrata :rotf:
 
Ona macka u sobi je bas lepa i lici na macku. ja volim crtanje po zidovima. a ne volim razne drangulije i ostalo sto nataknu ko ukrase, a skuplja prasinu da odlepis.

- - - - - - - - - -



Ma nemoj...sad bi se druzila sa preruznim.:lol:

Bice vrata za nekoliko dana....moram opet slike da radim, ove cu da osmirglam, shebale su se od one boje. Onda cu prefarbati vrata palisander sa voskom uljana boja cool. I patiniracu ih zlatnom bronzom. Malo na vaticu pa cu da mazem cisto da imaju kao pozlatu i onda cu da lakiram. Nisam bas hepi sto ce biti braon vrata

- - - - - - - - - -

Ako bogi voli da smirgla slobodna je doci da mi osmirgla vrata :rotf:

:rumenko:
 

Back
Top