Estetika genitalija

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Da li genitalije generalno smatrate ružnim, odbojnim u vizuelnom smislu?
Ja bih rekao da jesu.
Nameće se pitanje koja je svrha njihove ružnoće?
Zar nije to moglo malo estetskije da evoluira?

Koliko sam usamljen u ovakvom sagledavanju istih i da li negde grešim?
 
muške genitalije iako ružne, bar su pregledne. ženske su priča za sebe.
govorim o vulvi i dalje u dubinu. imamo tu neke pregrade, pa sekret, nešto se puši odatle, kao ulaz u neku vulkanski aktivnu pećinu.... ulaziš na slepo i to kitom, nemaš vizuelne informacije u šta se upuštaš... kažu i da je kiselo na ukus.
tokom penetracije, žensko počinje čudno da stenje i upada u zabrinjavajuće psihičko stanje, da se čovek isprepada. mislim, šta joj je?
da i ne pominjemo estetiku menstruacije ili porođaja.

ne znam, ja sam softcore tip čoveka, krhka umetnička duša, sve je ovo previše intenzivno za mene...
analogno, npr. ne mogu jesti meso, vrlo mi je odbojno gledati sečene komade tela ili mlevene mišiće...
iako sam heteroseksualne orijentacije, verovatno ću ostati devac do kraja života, što je valjda nekih ispod 1% populacije.

voleo bih čuti i neko žensko mišljenje o muškom polnom organu, kako ga doživljavaju u tom nekom estetskom i vizuelnom smislu.
možda penis kao pojava i treba da isprepada ženu kako bi upala u stanje "male smrti" i submisije, još kad tokom završnice krene da prska na sve strani po ženi, strahopoštovanje prema istom samo jača...
 
evo ovo, ako je za utehu.

IDEALNI POJEDINAC

Tko je bogat vrlinama
poput novorođenog je djeteta.
Ne bodu ga otrovni insekti,
ne napadaju ga divlje zvijeri,
ne nadlijeću ga ptice grabljivice.
Njegove kosti su meke, njegove žile nježne,
ali njegov zahvat je snažan.
Ne zna za sjedinjenje muškog i ženskog,
ali raste u cjelovitosti
jer njegova vitalnost je integrirana.
Čitav dan može vikati, a da mu glas ne promukne
jer njegova harmonija je savršena.
Ostvariti harmoniju znači ostvariti vječno.
Ostvariti vječno znači prosvjetljenje.

Uznemirenost vodi u zlo.
Kontrolirati dah snagom volje traži naprezanje.
Sve preko toga uzrokuje rasulo.
To je protiv Taoa.
A sve što je protiv Taoa nije trajno.

Lao Ce
 
Ja ću nešto o ružnoj, tačnije, zastrašujućoj, estetici vagine.

Vagina je najokrutniji masovni ubica na Planeti. Kroz nju juriša cca 4 milijarde hrabrih vitezova. Na tom putu do njenog veličanstva čeka ih 9 paklenih poprišta sve strašniji od strašnijeg. I za nepuni sat, uprkos najhrabrijim jurišima, svih 4 milijarde u toj prelijepoj i isto tako okrutnoj vagini polože svoje junačke živote. Tek ponekad jedan preživi!

Za ribara, ovo je meni jedan od dokaza neslucajnosti sintropije.
 
analizirajmo dalje, šta tu još imamo...

postoji zadnjica... vizuelno je, ajde da kažemo ok, onako sa veće daljine, ali sama pomisao šta izlazi iz njenog centralnog dela, od gasovitog pa do čvrstog agregatnog stanja, kao i zvuci koje produkuje, sasvim je dovoljno da i nju precrtamo kao opciju.

dakle, situacija uopšte nije dobra, moramo tražiti dalje. idemo naviše i tu nailazimo na grudi... o njima ću u zasebnom postu, one to svakako zaslužuju.
 
ne volim mleko, ne volim da gledam ženu koja doji bebu, ali bih ovde boga dobro ocenio, grudi su lepo urađene.
dakle, tu je položio ispit, i to ne u fazonu evo ti šestica i da te više nisam video, ne, u predelu devojačkih grudi me je na momente čak i impresionirao.

ali da nisu velike, osećam se klaustrofobično kad vidim takve, nekako me guše. opet da nisu ni premale, niti stare. znači, devojačko poprsje srednje veličine bez velikih napadnih areola apsolutno ispunjava estetske kriterijume.

i ženska koža je generalno estetski dobro urađena.
kosa i lice takođe. kao i glas. šteta što je uprskao stvari u donjem delu. bože, bože, moralo je to bolje... a možda je problem u meni, ne znam...
 
Da li genitalije generalno smatrate ružnim, odbojnim u vizuelnom smislu?
Ja bih rekao da jesu.
Nameće se pitanje koja je svrha njihove ružnoće?

Naravno da genitalije nisu ruzne, ako govorimo generalno, ili o nekim idealnim primerima :D. Jel su ti pravilne i lepe usi ili nos na nekom ruzni i odbojni? Zasto bi bili? Stav poput tvog vodi samokastraciji...
 
Za muški organ penis se slažem da je i smešan i ružan...Glavonja ćelavi pa mu još vene iskoče-mrš!
A kod žemskih sve lepo! I guza i sike i noge čak do zemlje dugačke,a međunožje da ne pričam...Vrtoglavo!:rumenko:
Dumreš od lepote...:lol::heart:
 
Pored ostalih čula čovek ima i čulo za estetiku. Lijepo i ružno su genetski definisani. Zato nema ni govora o ružnoci polnih organa.

I primedbe o nehigijeni, uprkos prvim utiscima, su neosnovane. Sama materica je najčistiji dio ženskog tijela! Put do nje je sterilisan u 9 etapa različitom hemijom. Samo najvitalniji spermatozoid može opstati u toj surovoj sredini. To je osnovna svrha te sterilisanosti.

Za postavljača:

Jedna nostalgična dama je sracunala dužinu vagina svih žena na Planeti - nekih 35 miliona km. I kaže - sve to zvrji prazno, neiskorišćeno. Dobila je odmah odgovor za sličnu statistiku sa muške strane. :(
 
Poslednja izmena:
Frikom.jpg
 
u poslednje vreme kad vidim neku dobru ribu pomislim u fazonu - lepa si i sve, ali jbg, kakvog li gremlina imaš među nogama...

guglao sam malo o ovoj tematici
postoji neko mišljenje da je tu funkcionalnost stavljena ispred lepote, kao nešto primarnije
slično onim vodenim stvorenjima iz dubine okena.

Eurotophobia is the fear of female genitalia.
Phallophobia in its narrower sense is a fear of the erect penis and in a broader sense an excessive aversion to masculinity.
 
Meni je zapravo ženski polni organ prejak estetski kao i ženska zadnjica, bukvalno imam trip da su tako savršeno napravljene da ne može bolje. Lično volim i samu pomisao na ženski polni organ, roze, vlažan, dubok, pomalo stidljivo sakriven, kao nekakav cvetić koji tek treba da se otvori pred muškarcem :D
 
Meni je zapravo ženski polni organ prejak estetski kao i ženska zadnjica, bukvalno imam trip da su tako savršeno napravljene da ne može bolje. Lično volim i samu pomisao na ženski polni organ, roze, vlažan, dubok, pomalo stidljivo sakriven, kao nekakav cvetić koji tek treba da se otvori pred muškarcem :D

I onda navališ da napraviš palačinku od tog cvetića!:sad2:
Umesto da je maziš da joj tepaš...:mrgreen:
 

Back
Top