Sta trenutno radis 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Верујем да има таквих људи, само не знам шта им је тамо занимљиво...

Занима ме и какви су, да ли су у осталим сегментима живота нормални, колико су просечно образовани, чиме се баве у животу, какав им је брачни статус.

То заслужује озбиљну анализу, јер је ђаво однео шалу.

Radnik ILR-a u penziji. Sin mu radnik na masini za secenje papira, a snaja mu med. sestra u penziji. Ljudi koji su posle rata dosla sa sela u grad i dobili stan u Zelezniku.
Letos sam skoro svako vece prolazio kroz Gundulicev venac na Dorcolu (11 min brzog hoda do Narodnog pozorista). Stan u prizemlju, a Parovi gruvaju sve u sesnaest...
 
Овај вирус траје 3-4 дана са температуром, такав је...

Лекић дајем само кад скочи преко 38,5, зато и дежурам, не бих да јој дајем сада, организам мора и сам да се бори.

Znam, ali lezi pored nje, spavaj i pipkaj... Izmorices se pa ce i tebe uhvatiti...
Ja tako sa mojima... Kad imaju temp, celu noc pipkam...
Ako dodje do 38 a noc, dam pred spavanje...
 
Znam, ali lezi pored nje, spavaj i pipkaj... Izmorices se pa ce i tebe uhvatiti...
Ja tako sa mojima... Kad imaju temp, celu noc pipkam...
Ako dodje do 38 a noc, dam pred spavanje...

Сад смо на 37,7, за 15-ак минута ће скочити до 38, гарант, даћу јој бруфен, па одох и ја у Сан Салвадор...

А спавам поред ње, наравно, не смем да је оставим саму, и ја сам мирнија кад могу да је пипкам стално.

- - - - - - - - - -

Изгледа да смо само нас две будне :lol:
 
Овај вирус траје 3-4 дана са температуром, такав је...

Лекић дајем само кад скочи преко 38,5, зато и дежурам, не бих да јој дајем сада, организам мора и сам да се бори.[/QUOTE
Moja se obicno budila kad gori, i onda znam da je 39 ili preko... ja sam uvek tisirala i davala Paracetamol.. nisam oblacila pidZamicu nego da se luftira i dise koza a uvaljivala tecnosti koliko god je mogla dok ne zaspi.
Sada se probudi nocu sa temperaturom, izmeri sama, uzme Brufen i vrati se u krevet.. ni ne budi me. Ali dobro ona je junak i dete koje je svasta proslo, nju temperatura ne remeti...
tako da sacekaj da poraste em ce biti redje em ce sami to da resavaju ako ih osposobis...
 
Верујем да има таквих људи, само не знам шта им је тамо занимљиво...

Занима ме и какви су, да ли су у осталим сегментима живота нормални, колико су просечно образовани, чиме се баве у животу, какав им је брачни статус.

То заслужује озбиљну анализу, јер је ђаво однео шалу.

Evo ti za analizu: žena 72 godine, pet razreda OŠ, udata, živi sa sinom i njegovom porodicom u istom dvorištu, ali ne i u kući. Apsolutno je ništa ne zanima sem parova. :sad2:

Moja sveki. [emoji813]

Svekar hteo da dođe kod nas da spava, jer od kako je slomila ruku, ni noću ne gasi tv. A njemu smeta, iako spava u drugoj prostoriji. I parovi mu idu na živce. Ali ne vredi. Babac se navukla kao na heroin.
 
Ahahahh, jao, tako i žmuova baba.
Zimi dođe kod moje sveki da ne bude sama, pa onda kad s&s hoće negde da idu, nalože babi vatru, ostave joj malo da ima da gricne nešto, zaključaju kuću i ostave parove il štagod na tv-u.
Sveki oće da svisne, svekar još više, al šta će s njom, ima 80, neće još dugo.

- - - - - - - - - -

Za sat i tri minuta pre tačno godinu dana sam rodila direktora :D
 
Ahahahh, jao, tako i žmuova baba.
Zimi dođe kod moje sveki da ne bude sama, pa onda kad s&s hoće negde da idu, nalože babi vatru, ostave joj malo da ima da gricne nešto, zaključaju kuću i ostave parove il štagod na tv-u.
Sveki oće da svisne, svekar još više, al šta će s njom, ima 80, neće još dugo.

- - - - - - - - - -

Za sat i tri minuta pre tačno godinu dana sam rodila direktora :D

To vec ne znate dal ce jos dugo ili ne... Ljudi dozive i preko 100.:lol:

- - - - - - - - - -

Srecan rodjendan direktoru tjah astronautu.:lol:
 
srecan rockaaaaas!!!
ja pitao tatu i mamu kad sam rodjen, jedno kaze oko 8 ujutro, drugo kaze oko pola 9 navece

Ja sam razrešila tu misteriju oko vremena rođenja prošle godine, po prvi put pisalo na izvodu rođenih i vreme, a mama nije mogla da se seti, jer ja sam, jelte, drugo dete, ali kad sam joj rekla, ona reče "jao, jeste"... :aha:

- - - - - - - - - -

Ot: Jedem slatke galete i slani sir. :njam:

- - - - - - - - - -

Лаку ноћ :heart:

Dobro jutro. :heart:
 
Ja sam razrešila tu misteriju oko vremena rođenja prošle godine, po prvi put pisalo na izvodu rođenih i vreme, a mama nije mogla da se seti, jer ja sam, jelte, drugo dete, ali kad sam joj rekla, ona reče "jao, jeste"... :aha:

- - - - - - - - - -

Ot: Jedem slatke galete i slani sir. :njam:

- - - - - - - - - -



Dobro jutro. :heart:

to kod vas mladih, kad sam ja rodjen nije bilo vremena rodjenja na rodnim listovima :)))
 
Ahahahh, jao, tako i žmuova baba.
Zimi dođe kod moje sveki da ne bude sama, pa onda kad s&s hoće negde da idu, nalože babi vatru, ostave joj malo da ima da gricne nešto, zaključaju kuću i ostave parove il štagod na tv-u.
Sveki oće da svisne, svekar još više, al šta će s njom, ima 80, neće još dugo.

- - - - - - - - - -

Za sat i tri minuta pre tačno godinu dana sam rodila direktora :D
Srećan vam rođendan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top