Sta trenutno radis 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Читао сам шта је написао Јулишка, каже човек да нису рибе фер, кад он ухвати прилику и постави тазе фотку као по правилу тему преплаве фотке најбољих форумских цица и одвуку сву пажњу јавности, оставе га у сенци. А шта тек ја да кажем, после годину дана паузе се окачим, и преплаве тему фотке кобаја, шницли, пљека, роштиљи брате, оно сарме, пихтије, кавурме, и цвеће, и кућни љубимци, сва флора и фауна... а мене нико не констатује...

:)))))
 
Tako moze kad sedis u hotelu
Kad si u prevozu sa torbom 15kg ne moze :lol:
Uostalom pecivo za dorucak nije problem, problem je za veceru, mislim ja ga ne volim ne jedem i ne sekira me i kad pojedem jednom u sto god, nego kazem uopsteno....podelicu vam svima keceve nista ne znate....misevi javite mi se kad stignete moj br crvenih krvnih zrnaca :smeker:
 
Ja obozavam pite ali to su pite koje ja pravim
A ova pekarska g muka me uhvati kad to jedem, to samo testo i zejtin :bljuc: Trovacina
I ta zamrznuta g ne kupujem, isto ko pekarska g....
Smotaj sam brate lepse je


A sad slusam spanjolku koja spika engl :rotf: Leleeee

- - - - - - - - - -

Pošalji broj, kako da ti javimo? :telefon:

Dobro me podseti da ti saljem uzmirujuce poruke :zper:

4,9 RBC :guza:
Imam za izvoz, kako i ne bi kad sam prozdrljivo prase, znas li ti kolki je to trud smazati toliko mesa povrca voca torti, generaciski porodicno :lol: Ako neko pita ja to zbog zdravlja se zrtvujem :flert:
 
Dodjoh s posla.
Sve je OK
čak nisam ni puno umoran
nadam se da će ostati ovako lepo do sutra, ali nisam ja te sreće..

- - - - - - - - - -

Читао сам шта је написао Јулишка, каже човек да нису рибе фер, кад он ухвати прилику и постави тазе фотку као по правилу тему преплаве фотке најбољих форумских цица и одвуку сву пажњу јавности, оставе га у сенци. А шта тек ја да кажем, после годину дана паузе се окачим, и преплаве тему фотке кобаја, шницли, пљека, роштиљи брате, оно сарме, пихтије, кавурме, и цвеће, и кућни љубимци, сва флора и фауна... а мене нико не констатује...

:)))))

Lep si, nisam smeo javno da napišem da ne pomisle ljudi svašta, al sad moram... :rumenko:
 
Пијем кафу, одмарам ноге, крчка се ручак...

По најавама, ускоро ће и невреме, мада је тренутно сунчано, баш бих волела да греше :(
 
Ја већ два дана идем на посао колима, да не бих покисла, а од кише ни "к"...

А фино ми је кад пешачим, скоро сам заборавила да ходам.

Киша пљуснула тек ноћас око поноћи, али је сипало као из кабла...

Изем ти наше метеорологе.
 

У Врање само киша,јеееееее :(

- - - - - - - - - -

Onda posle Beograda, za sat kod mene... :aha:

Ot: zamesila kifle, sad idem da vidim dal još umem da preskačem vijaču... :flert:

A zaboravila sam da kažem da me uznemiravaju neki :zper: manijaci.

Ја умем да прескачем, али немам кондицију за више од 5 пута :sad2:

Зовите ме Мина Трут.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top