Sta trenutno radis 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Valjda ćeš otići na koncert...


na 56 sek sam prekinula :lol: zajebi, odoh na zeljka :lol:
ovo ko rasta fazon, jel se tako vika onaj muz, kako se zvase ona kuravela stao mi mozak hbt pinkova pevaljka...ana nikolic da...

- - - - - - - - - -

Muvam se kod Mostara pre neki dan i gledam plakate. Krajem maja Kerber u Grockoj, a početkom juna na Tašu pa se pitam ko zove te niške klošare i kokošare?

kerberi su alfa i omega za zeljka jalavog kugu i ostale boljke :lol:
 
na 56 sek sam prekinula :lol: zajebi, odoh na zeljka :lol:
ovo ko rasta fazon, jel se tako vika onaj muz, kako se zvase ona kuravela stao mi mozak hbt pinkova pevaljka...ana nikolic da...

- - - - - - - - - -



kerberi su alfa i omega za zeljka jalavog kugu i ostale boljke :lol:

Imam druga iz vojske koji je Nišlija. Kad hoću da ga iznerviram samo pomenem čuvene Nišlije u vidu Kerbera, Galije, Maje Nikolić i Bobana Zdravkovića...
 
Jeste apsurd jer će ta ista država koja zabranjuje abortus sutra ući u rat i bez problema uskraćivati drugima to isto pravo na život radi svojih interesa.

Pa tom logikom, apsurdno je i što je ubistvo zabranjeno, što samo abortus? Panduri prebiju čoveka, apsurdno je da je napad kažnjiv. Političar na vlasti ukrade, apsurdno je da je krađa kažnjiva...

Pravite logičke greške. Tako nećete argumentovati pro-abortus politiku.
 
Pa tom logikom, apsurdno je i što je ubistvo zabranjeno, što samo abortus? Panduri prebiju čoveka, apsurdno je da je napad kažnjiv. Političar na vlasti ukrade, apsurdno je da je krađa kažnjiva...

Pravite logičke greške. Tako nećete argumentovati pro-abortus politiku.

Nema logičke greške. U određenim okolnostima ubistvo jeste dozvoljeno, neće biti tretirano kao krivično delo. Kod nužne odbrane uz zadovoljenje određenih uslova... Niti sam za abortus.
 
To što si napisala... najblaže rečeno nema smisla.

Pričamo o tome da li nešto treba da bude legalno. Koliko god ljudi svakodnevno ovako ili onako umire, ubistvo nigde na planeti nije legalno, jer je pravo na život svuda priznato kao apsolutno ljudsko pravo i kao takvo pravno zaštićeno svim ustavima i međunarodnim ugovorima. I sad se u tom smislu postavlja pitanje da li tu zaštitu dati i fetusu.
da, uredjeno je teoretski. malcice je drukcije u praksi.
mozda tebi nema smisla, meni ima.
dajuci pravo fetusu uzima se pravo zeni da odlucuje o svom zivotu.
 
Imam druga iz vojske koji je Nišlija. Kad hoću da ga iznerviram samo pomenem čuvene Nišlije u vidu Kerbera, Galije, Maje Nikolić i Bobana Zdravkovića...

Galija je nekad bila rok bend, Neša se ložio na Džetro Tal, ako se neko seća prve plovidbe. A onda je shvatio da nema leba od rokenrola. :(
Ovi ostali su od starta bili upotrebljivi samo kao materijal za crtani film.

Slušam do bola dobru muziku i čitam ovde gluposti koje neki pišu i kontam da je moja procena ljudi ipak neverovatno tačna

Šta to do bola dobro slušaš, podeli sa nama, pa da svi slušamo!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top