Sta trenutno radis 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I sad treba sve da osmirglam....i ponovo farbam....koliko je boja odvratna. Ono je zelena, a ne zlatna

- - - - - - - - - -

Hmm, baš me briga. I bolje da budem treća. :ljutka:

:rotf:

- - - - - - - - - -



Pa pozajmi fen, ne živiš valjda u pustinji sama...

Nemam kontakt sa komsijama...nije samondontoga, boja je ruzna

- - - - - - - - - -

Videcu kad se ususi kako ce izgledati, ali ono nije zlatna, nego zelena.
 
I sad treba sve da osmirglam....i ponovo farbam....koliko je boja odvratna. Ono je zelena, a ne zlatna

- - - - - - - - - -



Nemam kontakt sa komsijama...nije samondontoga, boja je ruzna

- - - - - - - - - -

Videcu kad se ususi kako ce izgledati, ali ono nije zlatna, nego zelena.

Ко зна коју боју ћемо ми видети ако поставиш слику :lol:
 
O čemu sad pričaš zlozi?
O preružnom? :sad2:

O vratima....kupim helios zlatnu boju, koja j u stbari neka zelena odvratna, radila efekat pucanja, i da puknu vrata boja je toliko bljak da cu je smirglati. I sad moram da dam jos 600 i nesto dinara za neku zorka sabac de lux boju koju sam kupika 2016 al mi ostala konzerba. Boja palisander i da osmirglam ovu odvratn tzv zlatnu. Izbervirala sam se jer imam dodatam rad i dodatni trosak
 
Mogla sam za 1000 dinara da kupim dve nefarbane drvene stolice, a ne ebo te da smirglam ovu sugavu boju i sredjujem

- - - - - - - - - -

Sad ne mogu ni da se pravim da te tešim, stvarno je odvratna :sad2:

Da bre odvratna boja...ja ne verujem nahvalise heliso boje uzas.....meni ne gine smirglanje i kupivina te braon koja je bas lepa

- - - - - - - - - -

Ja kad bih nasla onu hronos svetlost premazala bih njom vrata sa te strane.

- - - - - - - - - -

Plus sto mi je otislo pola kante lepka
 
Ako je ovo zlatna onda sam ja engleska kraljica. Najgire mi je sto cu bukvalno baciti 1000 dinar...ova jr kostala 300 i nesto, boja je samo za bacanje. I sad ako kupim, ako nadjem tu zorka sabac boju oakisander to je 600 i nesto dinara

Pogledajte prilog 468554

Јао, Злози :sad2:

Сад и ја видим зелено, и разумем зашто си нервозна.
 
Jeste bljak.
Ali kakva boja je ispod? I kakva je boja u kanti kad je gledaš?

Ispod je palosander, neka de lux boja zorke sabac...mislim da je lazura u pitanju. A boja u konzervi je zelenkasto zlatna, tjah kad sam otvorila posle mesanja je postala kao zlatna, al je pozelenela. Uspela sam da je vecinski skinem tjah odlepim, posto je na drvofixu. I sutra da osmirglam i vidis sta cu.
 
Ispod je palosander, neka de lux boja zorke sabac...mislim da je lazura u pitanju. A boja u konzervi je zelenkasto zlatna, tjah kad sam otvorila posle mesanja je postala kao zlatna, al je pozelenela. Uspela sam da je vecinski skinem tjah odlepim, posto je na drvofixu. I sutra da osmirglam i vidis sta cu.

Mislim da bi ti bolje ispala da je ispod bela boja. A i možda si ubola dve vrste koje se ne slažu...
 
Sad idem da trazim istu tu boju da kupim i premazem vrata. Imacu braon vrata...a za slike ne znam stacu dal da ih smirglam ili ne :(

- - - - - - - - - -

Mislim da bi ti bolje ispala da je ispod bela boja. A i možda si ubola dve vrste koje se ne slažu...

Ja sam bas htela braon i preko zlatna ispucala da se vidi braon ispod.

- - - - - - - - - -

Ali zlatna jaka zlatna, svetla zlatna, a ne zlatno zelena vise zelena.
 
Sad idem da trazim istu tu boju da kupim i premazem vrata. Imacu braon vrata...a za slike ne znam stacu dal da ih smirglam ili ne :(

- - - - - - - - - -



Ja sam bas htela braon i preko zlatna ispucala da se vidi braon ispod.

- - - - - - - - - -

Ali zlatna jaka zlatna, svetla zlatna, a ne zlatno zelena vise zelena.

Ako je, kako da kažem, gornja boja lagana, slabije pokrivna od donje, neće ispasti dobro.
 
Mislim da Zlozi treba da otvori posebnu temu o renoviranju njenog stana i avsnture koje tom prilikom dozivljava :lol:

Znas da razmisljam o tome...al nek moderacija prikupi sve moje postove. Ocu samo moju temicu da izivam u njoj :lol:

- - - - - - - - - -

Ako je, kako da kažem, gornja boja lagana, slabije pokrivna od donje, neće ispasti dobro.

Donja je slabija tjah ta lazura

- - - - - - - - - -

Temu sam otvorila..samo jos postovi da se prebace hronoloski.:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top