Фридрих Ниче и национал-социјализам

Kad pogledamo one emotivne smizle na "brbljamo dakle postojimo", vidimo da su toliki emotivci da se 100% koncentrisu na to sta je druga smizla rekla, kako bi joj mogao ici niz dlaku. E, to se zove socijalizam. Bitno je da svako dobije prema potrebama, nebitno je da li ce imati sutra iko ista da dobije. Jer iracionalne budale zive kao da je poslednji dan, i na taj nacin dolaze do poslednjeg dana.
Pa ako neko ne ide niz socijalisticku zivotinjsku dlaku, onda je odmah po defaultu "kriv zbog stila".
I u Niceovom pljuvanju po stadu oni pronalaze "lijep stil", jer im se on nije obracao imenom i prezimenom, pa se ne osjecaju uvrijedjenim, a kao i sve iracionalne budale, dalje od licnog imena ne provjeravaju. "Bitno je to kakav je on prema meni". Tako kazu smizle-egoisti-emotivci, jer o idejama se moze spoticati kao o kamenje, pa ih izbjegavaju. Ali oni licno su neizmjerno vazni. Ne diraj mi ime ne diram te.
 
То није истина. Маркс је заговарао класну борбу, да радници побију своје газде, диктатуру пролетеријата, револуцију и то оружану, итд. Марксово учење никакве везе са Христом нема (ја не знам одакле та идеја), већ са Дарвиновом теоријом о ,,природној борби" коју онда Маркс претаче у ,,класну борбу".
.
Kako nema, ideal za koji se zalaže jeste hrišćanski - jednakost svih ljudi. Oružana revolucija je nužno zlo koje mora da se odigra jer te neko drži porobljenim. Njega ne možeš da zamoliš da prestane to da radi.
 
reads Nietzsche once.jpg
 
Ne postoji, ali postoji u njegovoj glavi mrznja prema homo sapiensima, odnosno mudrim ljudima, inace bi shvatio da se nadcovjek zasniva na filozofiji i filozofima i da je u zadnjih nekoliko hiljada godina samo dva naroda proizvodilo filozofe.
Jer sta seljacina kao Mystic zna o filozofiji? S opravdanjem mu pojede guza gace.
On od ovog sajta pravi splav.


Imam muzevnije, da ti razbijem vilicu, po vlastitoj zelji, naravno. Da ne ispadnem agresivan, samo nudim uslugu.

Lupetaš o mojoj moći da mogu da srušim ceo sajt, preteruješ o sopstvenoj projekciji, nemaš kulturu ponašanja, asocijalan si, mizogen, vređaš sve sagovornike, nemaš kulturu diskursa, tražiš da ti svi podilaze, za Nadčoveka i protiv Boga, jer si tako nevaspitavan - da budeš uvek u pravu !

Ti bi sad da te svi ovde proglasimo ni manje ni više , ne za Boga, već samo za Nadčoveka.

Što se tiče dvoboja ja sam jedan preživeo u ratu, a što se tiče mog oružja, ono je zarđalo, pa možemo obojica stradati. Ti koliko znam nemaš oružje. Bacio si ga i otišao na večni rad u Nemačku.


Briši sa Duletove teme - nemaš ti mere ni u čemu, jer nemaš iskustva ni u stvaranju sistema, a ni u njihovoj razgradnji !!! Ti bi nešto i znao kako se prave propisi i kako se obavljaju javni poslovi da nisi bio izopšten iz sopstvenog društva iz RSrpske. !!!

Misli malo o tome zašto nisi imao pristup sistemima državne uprave onda kada je trebalo !
 
Poslednja izmena:

Dobro ! Evo složićemo se svi sa tobom i šta stim?

Komunizam nigde nije zaživeo, ako ne računamo boljševizam koji je nakarada !!

Isto je sa Hrišćanstvom ! Crkva je samo birokratska institucija i ?


Communist ideology is very similar to Christianity !!!! Dobro ! Evo složili smo se !!!! Ali pobogu šta stim?
 

Back
Top