Ne nasedajte: muškarac formira mišljenje o vama na osnovu ove 4 stvari

Лилит

Zainteresovan član
Poruka
233
Ukoliko vam je stalo do nekog muškarca, na sastanku sa njim dobro obratite pažnju na ove stvari…

Kada želite da ostavite dobar utisak na muškarca koji vam se dopada, imajte na umu sledeće četiri stvari – mnogo su važnije nego što mislite!

1. Koliko vremena provodite na telefonu

Ako ste izašli sa muškarcem na sastanak, a sve vreme vam zvoni telefon i vi se odazivate na svaki zvuk, muškarac će steći utisak da vam nije dovoljno važan i da vas više zanima šta se dešava na društvenim mrežama.

https://www.krstarica.com/zivot/mus...mira-misljenje-o-vama-na-osnovu-ove-4-stvari/

Odložite telefon u torbu i koncentrišite se na razgovor sa svojim pratiocem, osim ako ne želite da ga oterate.
 
У моје време није било мобилних телефона, тако да ту грешку никако нисам могла да направим :mrgreen:

А нисам ни читала те женске часописе и истраживања.

Да јесам, вероватно бих још увек била сама.
 
Ukoliko vam je stalo do nekog muškarca, na sastanku sa njim dobro obratite pažnju na ove stvari…

Kada želite da ostavite dobar utisak na muškarca koji vam se dopada, imajte na umu sledeće četiri stvari – mnogo su važnije nego što mislite!

1. Koliko vremena provodite na telefonu

Ako ste izašli sa muškarcem na sastanak, a sve vreme vam zvoni telefon i vi se odazivate na svaki zvuk, muškarac će steći utisak da vam nije dovoljno važan i da vas više zanima šta se dešava na društvenim mrežama.

https://www.krstarica.com/zivot/mus...mira-misljenje-o-vama-na-osnovu-ove-4-stvari/

Odložite telefon u torbu i koncentrišite se na razgovor sa svojim pratiocem, osim ako ne želite da ga oterate.

Ukoliko napišem neki pametan komentar na ovu senzacionalnu zapanjujuće nećete verovati neverovatno naučnici konačno otkrili vest - da li se obavezujete da ću osvanuti na vestima Krstarice u dodatku ispod teksta, ono odmah ispod - ''U Venecueli žene, a imao sam ih mnogo, uopšte ne gledaju u telefon ... kaže BLAJBI''

Recimo, neka bude - ''Na prvom sastanku ne bi trebalo gledati u telefon... kaže Julian''.

Mislim da je ovo prilično bistro i dobro osmišljeno s moje strane.
 

Back
Top