Medjunardni bezbednosni sistem
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Medjunardni bezbednosni sistem

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    263

Podrazumevano Medjunardni bezbednosni sistem

Svi ste culi za NWO iliti novi svetski poredak.
    Sve cesce se cuje medjunarodni bezbednosni sistem, koji je oslonjen na USA i EU uz saglasnost Rusije ali moze i bez toga.
    Ono sto bi trebalo da bude normalno je prvo pitanje pre uspostavljanja bezbednosnog sistema je sta su kriterijumi za ugrozenu bezbednost , a sta za slobodu ispoljavanja koja ne ugrozava bezbednost...

Ono sto svi znamo ali se pravimo da ne znamo je da ljude ne interesuje ovaj drugi deo pitanja.....jer su mahom frustraciona bica i fobicni su, a ovo prvo je naravno animalno moje je dobro , tudje je lose...

I onda sledi pitanje da li je opasno podrzavati medjunarodni bezbednosni sistem?

NATO tu dodje samo kao istureno odelenje..

Slicno pitanje se moze postaviti i za WTO iliti svetsku trgovinsku organizaciju, mada iskreno tu ne bi trebalo da bude vecih problema u ravnopravnosti, ali ih ima toliko da ne poverujete...

Ali zato nema sumnje kad je u pitanju Svetska banka ili MMF, jer tu je sustina biznis ciji , kome, kako , to sve po protokolima, koji opet zadovoljavaju moje dobro , tudje ne valja...

Osnovno i jasno rezonovanje kod naroda je "Bolje ja da bijem nego da mene biju"...
    A zasto?
    Ma koga to briga, sutra se vec zaboravi zasto je neko dobio batine...
    Mi smo imali prednost da prvo dobijemo batine, pa onda da se pitamo da li hocemo da ucestvujemo u medjunarnodnoj bezbednosti...
    Ali to izgleda da nema uticaja....probao ne probao, svima slatko da biju a kukaju kad ih biju, al dzabe...

Ako su svi uz jaceg i pobednika, ide li svet i svako ko se pita nesto ka mirnijem zivotu ili ka ratobornijem, pljackaskijem i vecoj otimacini, da ne kazem razbojnistvo u oblandama....iz politicke fotelje i pecatiranu dozvolu (to ukljucuje i one pecatirane dozvole za silovanje iz rata na Balkanu , uredjen sistem silovanja kod Hrvatske vojske).

Jel vam bitno da usporite ili blokirate razvoj takvih medjunarodnih bezbednosnih sistema koji postoje bez postovanja pravila ali uz postovanje komande?
    Ili je bitnije imati pare za izlazak uvece i vikend kupovinu sa porodicom?
    A sutra ce ionako doci pa ce doci...

Veoma poznat hakim bej (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    179
    Reputaciona moć
    924

Podrazumevano Re: Medjunardni bezbednosni sistem

Bezbednost od cega?

Od poreznika? Arapa? Samoubica? Radijacije? NATO pakta? Iskrivljenih informacija?

Ne znamo sta nam je cilj, pa posledicno ne znamo sta je pretnja.
    Poslednji put ažurirao/la hakim bej : 14.12.2017. u 18:57
    Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
    Makar završio u lancima.
    Jedini način da se osećaš kao čovek.

Domaćin КласичноЛибералан (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Umri_muski Pogledaj poruku
    Svi ste culi za NWO iliti novi svetski poredak.
    Sve cesce se cuje medjunarodni bezbednosni sistem, koji je oslonjen na USA i EU uz saglasnost Rusije ali moze i bez toga.
    Ono sto bi trebalo da bude normalno je prvo pitanje pre uspostavljanja bezbednosnog sistema je sta su kriterijumi za ugrozenu bezbednost , a sta za slobodu ispoljavanja koja ne ugrozava bezbednost...

Ono sto svi znamo ali se pravimo da ne znamo je da ljude ne interesuje ovaj drugi deo pitanja.....jer su mahom frustraciona bica i fobicni su, a ovo prvo je naravno animalno moje je dobro , tudje je lose...

I onda sledi pitanje da li je opasno podrzavati medjunarodni bezbednosni sistem?

NATO tu dodje samo kao istureno odelenje..

Slicno pitanje se moze postaviti i za WTO iliti svetsku trgovinsku organizaciju, mada iskreno tu ne bi trebalo da bude vecih problema u ravnopravnosti, ali ih ima toliko da ne poverujete...

Ali zato nema sumnje kad je u pitanju Svetska banka ili MMF, jer tu je sustina biznis ciji , kome, kako , to sve po protokolima, koji opet zadovoljavaju moje dobro , tudje ne valja...

Osnovno i jasno rezonovanje kod naroda je "Bolje ja da bijem nego da mene biju"...
    A zasto?
    Ma koga to briga, sutra se vec zaboravi zasto je neko dobio batine...
    Mi smo imali prednost da prvo dobijemo batine, pa onda da se pitamo da li hocemo da ucestvujemo u medjunarnodnoj bezbednosti...
    Ali to izgleda da nema uticaja....probao ne probao, svima slatko da biju a kukaju kad ih biju, al dzabe...

Ako su svi uz jaceg i pobednika, ide li svet i svako ko se pita nesto ka mirnijem zivotu ili ka ratobornijem, pljackaskijem i vecoj otimacini, da ne kazem razbojnistvo u oblandama....iz politicke fotelje i pecatiranu dozvolu (to ukljucuje i one pecatirane dozvole za silovanje iz rata na Balkanu , uredjen sistem silovanja kod Hrvatske vojske).

Jel vam bitno da usporite ili blokirate razvoj takvih medjunarodnih bezbednosnih sistema koji postoje bez postovanja pravila ali uz postovanje komande?
    Ili je bitnije imati pare za izlazak uvece i vikend kupovinu sa porodicom?
    A sutra ce ionako doci pa ce doci...
    Комунисти свих религија и нација, од Садама до Слободана.

"We don't negotiate with terrorists."

Domaćin Amuletum (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Мени је битније да имам паре за излазак и викенд куповину ако већ питаш.

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1064

Exclamation Re: Medjunardni bezbednosni sistem

To je Dzordz Bus stariji madju prvima propagirao i pricao bajke s` pocetka `90 - tih o "kraju Hladnog rata" , nakon kojeg evo vec decenijama nikako mir ne dolazi ...

"Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Aktivan član Komikum (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    20

1984,Orvel a moze i Brazil film

Slične teme

1. Srpski operativni sistem
    Autor koki u forumu Programiranje
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 05.07.2011., 01:17
  2. operativni sistem na vasem novom racunaru
    Autor fotograf u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 24.01.2008., 22:42
  3. sistem
    Autor mexiko u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.12.2003., 13:06
  4. Posao za sistem administratore, programere...
    Autor cool u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 17.09.2003., 19:37
  5. Dali neko moze da mi objasni kako se dize sistem windowsa 98
    Autor cucuk u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.08.2003., 00:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku