Srbin otkrio svoja iskustva iz Sj. Koreje: Varaju nas!

KeyserSöze

Domaćin
Poruka
4.548
Aleksa Vulović (25), Beograđanin koji živi u Australiji, snimio je dokumentarni film o Sjevernoj Koreji, prenosi Vecernji.hr
Aleksin dokumentarac daje malo drugačiju sliku o Sjevernoj Koreji.

Nisam više mogao slušati sve te laži i izmišljanja koje su plasirali australijski mediji", rekao je Aleksa. "Imao sam potrebu odgovoriti na neka pitanja, baš kao što su to činili i moji roditelji tijekom bombardiranja Srbije, prije 18 godina. Bio sam sedmogodišnjak i sjećam se iskrivljene slike o Srbima i svemu što se tamo događalo, koja je plasirana na Zapadu." U Srbiji je živjela moja baka i mnogo rođaka, a ja sam slušao svakodnevno kako je to zemlja divljaka i zločinaca.


 
1. Mladicu, da li si ti imao pratnju dok si setao i da li si morao dobiti dozvolu za slikanje? Jesi. Zasto jesi?


2. Da li je stanovnicima S. Koreje dozvoljena emigracija? Nije.


Sloboda nema cenu

dok ovo pisem, Kina gradi 5 novih izbeglickih kampova uz granicu Severne Koreje

jer tamo teku med i mleko

ne 1, nego 5 izbeglickih kampova. mos misliti koji je to turisticki raj
 
inace, za maloumne i priglupe. da ne bi opet pokazivali svoje kvalitete natprosecno glupih osoba

i pre nego prokomentarisete opet kako je Severnoj Koreji mnogo lepo

i pre nego shvatite da su ovi iz Vecernjeg.hr ispali magarad i da su se upecali za sve pare na mega patku

bilo bi dobro da pogledate video

i da vidite da nema ni jedan jedini kadar da je ovaj decko snimio

tj nije ni bio u S.Koreji.

samo je vesto sastavio video, i snimio par kadrova na ulici sta ljudi tamo gde zivi misle o Koreji.

dakle, idiotizam za publiku sa nizim koeficijentom IQ. sto ce reci ima vas kojima ce ovo biti dusevna hrana.

- - - - - - - - - -

i posle se hvalite da smo mi srbi pametniji od ustasa, a pecate se isto ko i oni
 
Jbg nije dobio dozvolu za snimanje :sad2::sad2::sad2:

- - - - - - - - - -

Kim-and-Rodman_2772852b.jpg




Kacket USA :ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
Ја имам доста онлајн пријатеља из Северне Кореје и они су ми причали да све то није истина што се прича.

Na fejsu ili skajpu? :mrgreen:

- - - - - - - - - -

coveku je mnogo sta dozvoljeno ali mu nije sve u korist.
sloboda koju propagiraš je sloboda kokošaka i lisica u kokošinjcu.

Ne propagiram ja nista. Ti ako ti je ovo lose idi tamo
 
pravi se bauk oko te zabrane snimanja . Pa ni u amerikama ne može da se snima baš sve . Malo malo pa stoje zabrane snimanja . Slobodno se mogu snimati samo narkomani po ulicama , a toga u Koreji nema .

A I ONO ŠTO SNIME AMERI JE ČISTA LAŽ I PROPAGANDA .....ebiga , ako ne verujete meni , pitajte precednika Trampa . Kaže čovek da je sve to laž i prevara , kao da mi Srbi ne znamo američke "istine" .
 
Aleksa Vulović (25), Beograđanin koji živi u Australiji, snimio je dokumentarni film o Sjevernoj Koreji, prenosi Vecernji.hr
Aleksin dokumentarac daje malo drugačiju sliku o Sjevernoj Koreji.

Nisam više mogao slušati sve te laži i izmišljanja koje su plasirali australijski mediji", rekao je Aleksa. "Imao sam potrebu odgovoriti na neka pitanja, baš kao što su to činili i moji roditelji tijekom bombardiranja Srbije, prije 18 godina. Bio sam sedmogodišnjak i sjećam se iskrivljene slike o Srbima i svemu što se tamo događalo, koja je plasirana na Zapadu." U Srbiji je živjela moja baka i mnogo rođaka, a ja sam slušao svakodnevno kako je to zemlja divljaka i zločinaca.



Proverom dosijea dotičnog utvrdjeno je> KURATZ MOJ BEOGRADJANIN
neki bosanski švercer

Nego jel može da se pusti film od Malagurskog, pošto ni SFRJ nije bila kako Bosanci pričaju?
 
Наравно да Запад лаже, и да је понашање Америке неприхватљиво, али то никако не значи да у Северној Кореји све потаман. Није.

Nigde nije idealno. Bar su zadrzali svoju samostalnost za razliku od drugih koji vode spoljnu i unutrasnju politiku kako im se naredi.

Steta za narod Severne Koreje sto ne mogu uzivati u blagodetima interneta, mada i to ce se resiti, ostvaruje se napredak i bolje umrezavanje uz pomoc Rusije.

- - - - - - - - - -

Ajde sto ga mi kapitalisti volimo, ali komunisti? :eek:

:cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje:
Narod Severne Koreje voli Kima.
 
Наравно да Запад лаже, и да је понашање Америке неприхватљиво, али то никако не значи да у Северној Кореји све потаман. Није.

danas nigde nije potaman . Nema više države gde može da se živi normalno .........možda u onim bespućima Sibira u Rusiji , daleko od svake civilizacije
 
Наравно да Запад лаже, и да је понашање Америке неприхватљиво, али то никако не значи да у Северној Кореји све потаман. Није.

То је проблем, што људи мисле да увек морају бити контра Америке. Отуда Срби заљубљени у Кима, Садама, Бин Ладена, итд.
 

Back
Top