DUKLJANJERO имао увид у обимни досије тајних служби Србије???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
27.467
Ђукановић: Имао сам увид у обимни досије тајних служби Србије
о покушају удара у Црној Гори


http://www.fakti.rs/serbian-point/o...h-sluzbi-srbije-o-pokusaju-udara-u-crnoj-gori

kosovo.je.srbijaa.milo.je.siptar

ГЛАВНИ МОНТЕНЕГРИН ТВРДИ ДА ЈЕ ВЕЋИНА СРБА У ЦГ ТО ПОСТАЛА У ПОЛИТИЧКИМ ПРОЦЕСИМА 90-ИХ


„Из онога што сам видео у њиховом досијеу, јасно је да тај материјал није настао 16. октобра, већ знатно раније... Тај веома обиман и детаљан досије садржи убедљиве доказе из којих се лако и веродостојно може закључити о којим је руским и српским држављанима реч и ко су заправо архитекте и кључни извођачи покушаја насилног преузимања власти у Црној Гори"
Америчка марионета у Подгорици тврди да је погрешна перцепција дела београдске јавности да је он Вучића довео на власт у Србији: „Нити имам моћ, нити жељу за тако нешто. Најзад, природа односа председника Вучића и мене је таква да, све и када бисмо имали те намере, један на другог не бисмо могли утицати"


Па одакле и КАКО то да овај криминалац "има увид" у "папире" обавештајних служби Србије?

ДУКЉАЊЕРОСИ кртице, разилеле се Србијом и српским службама??? :think:

Ако јесте, када ће почети велико спремање Србије од монтенегринског накота?

Извол'те:
:)
 
Poslednja izmena:
a, zasto mislis da je u pitanju spijunaza

da li opcija da su mu nasi dobrovoljno dali poverljiva drzavna dokumenta na uvid, validna?

mislim setimo se Jocica Dragana koji je u Vasington sam licno u svojim rukama odneo diskove sa ko zna cime sve, a iz vlasnistva drzavne bezbednosti

setimo se kako je KOS hapsio neke nase funkcionere i generale u vise navrata, na sastancima po Ibarskoj magistrali, sa poverljivim dokumentima u torbama, koji su menjali obraz za neku sitnu korist ili neki sitnis u vidu sake dolara

ne bih ja optuzivao Milogorce da su ista spijunirali, pre bih rekao da su dobili na tacni.
 
Ђукановић: Имао сам увид у обимни досије тајних служби Србије
о покушају удара у Црној Гори


http://www.fakti.rs/serbian-point/o...h-sluzbi-srbije-o-pokusaju-udara-u-crnoj-gori

kosovo.je.srbijaa.milo.je.siptar

ГЛАВНИ МОНТЕНЕГРИН ТВРДИ ДА ЈЕ ВЕЋИНА СРБА У ЦГ ТО ПОСТАЛА У ПОЛИТИЧКИМ ПРОЦЕСИМА 90-ИХ


„Из онога што сам видео у њиховом досијеу, јасно је да тај материјал није настао 16. октобра, већ знатно раније... Тај веома обиман и детаљан досије садржи убедљиве доказе из којих се лако и веродостојно може закључити о којим је руским и српским држављанима реч и ко су заправо архитекте и кључни извођачи покушаја насилног преузимања власти у Црној Гори"
Америчка марионета у Подгорици тврди да је погрешна перцепција дела београдске јавности да је он Вучића довео на власт у Србији: „Нити имам моћ, нити жељу за тако нешто. Најзад, природа односа председника Вучића и мене је таква да, све и када бисмо имали те намере, један на другог не бисмо могли утицати"


Па одакле и КАКО то да овај криминалац "има увид" у "папире" обавештајних служби Србије?

ДУКЉАЊЕРОСИ кртице, разилеле се Србијом и српским службама??? :think:

Ако јесте, када ће почети велико спремање Србије од монтенегринског накота?

Извол'те:
:)

Није ни домаћи накот гадљив на његове паре,па и не чуди ако је имао увид у тај "досије".

Треба те службе прво очистити од југословена!
 
a, zasto mislis da je u pitanju spijunaza

da li opcija da su mu nasi dobrovoljno dali poverljiva drzavna dokumenta na uvid, validna?

mislim setimo se Jocica Dragana koji je u Vasington sam licno u svojim rukama odneo diskove sa ko zna cime sve, a iz vlasnistva drzavne bezbednosti

setimo se kako je KOS hapsio neke nase funkcionere i generale u vise navrata, na sastancima po Ibarskoj magistrali, sa poverljivim dokumentima u torbama, koji su menjali obraz za neku sitnu korist ili neki sitnis u vidu sake dolara

ne bih ja optuzivao Milogorce da su ista spijunirali, pre bih rekao da su dobili na tacni.

Тим је ствар много гора!!!
КАКВА ЈЕ РАЗЛИКА између Мила Дукљанина и Хашима Тачија?
КАКВА ЈЕ РАЗЛИКА између Мила Дукљанина и најгорег криминалног олоша?

Даје ли се "на увид" поверљиво из српских служби КРИМИНАЛЦИМА??? :think:
 
Питање над питањима је када ће почети велико спремање за прозападни смрад и западне политичаре.
Све остало је потпуно небитно јер кад се почисти овај горе наведени шљам све остало само по себи пада.
 
Milo i Vučko su na prt u bulju,sa tim što je Milo veći i jači,a Vu ga gleda sa poštovanjem,divi mu se i podilazi mu.Naravno da Milo može da ima uvid u dosijee tajnih službi Srbije kada god poželi.

Од свог ''профита'' који направе браћа 10% иде у Монтепркно
 


Па одакле и КАКО то да овај криминалац "има увид" у "папире" обавештајних служби Србије?

ДУКЉАЊЕРОСИ кртице, разилеле се Србијом и српским службама??? :think:

Ако јесте, када ће почети велико спремање Србије од монтенегринског накота?

Извол'те:
:)


Pa zato sto su te obavjestajne sluzbe legla anti srpske udbaske gamadi.
 
Од свог ''профита'' који направе браћа 10% иде у Монтепркно

Ima tu i dilerskih poslova.I srpski i crnogorski dileri rade za gazde Albance.Srpski i crnogorski dileri su pod direktnom kontrolom vlasti u Srbiji,odnosno Crnoj Gori.Ponekad se pobiju između sebe zbog plena.Kada je Milov klan,roknuo onog Mutavog iz Vučkovog klana,Vučko je javno plakao pred tv ekranima,no Milo mu je rekao da ućuti i pokazao mu ko je gazda.Nedavno su otresli još jednog Vučićevog ovde u NS-u (počeo previše da se koorči),a Vu ni da pisne.Naučio je lekciju...
 
Тим је ствар много гора!!!
КАКВА ЈЕ РАЗЛИКА између Мила Дукљанина и Хашима Тачија?
КАКВА ЈЕ РАЗЛИКА између Мила Дукљанина и најгорег криминалног олоша?

Даје ли се "на увид" поверљиво из српских служби КРИМИНАЛЦИМА??? :think:

bogami, daje se i "domacim" kriminalcima. da ne pominjem koliko njih iz sluzbe, i jesu kriminalci.

uostalom kako aljbanci voze neometano ko zna koliko tona heroina mesecno preko nase teritorije za evropu, a marihuana ne na tone, nego na hiljadu tona.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top