LEGA CALCIO, PREMIER LEAGUE, BUNDESLIGA, PRIMERA, LIGUE 1

Vash tim?

  • Inter

  • Milan

  • Lazio

  • Roma

  • Napoli

  • Sampdoria

  • Juventus

  • Torino

  • Fiorentina

  • Neki drugi, ybg svetu se ne moze ugoditi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako će do LŠ drugačije...
Nikako... Nisam neki ljubitelj Arsenala (gotivim Fulham i Crystal Palace na Ostrvu) ali mislim da im je najveći problem to sto im Alexis i Ozil odlaze gotovo sigurno na leto... Doduse u kakvoj je formi Ozil to nece biti Bog zna kakav gubitak... Mislim da im je jedina nada za LŠ 4 mesto u Premu ali to ce biti prokleto mnogo tesko.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nikako... Nisam neki ljubitelj Arsenala (gotivim Fulham i Crystal Palace na Ostrvu) ali mislim da im je najveći problem to sto im Alexis i Ozil odlaze gotovo sigurno na leto... Doduse u kakvoj je formi Ozil to nece biti Bog zna kakav gubitak... Mislim da im je jedina nada za LŠ 4 mesto u Premu ali to ce biti prokleto mnogo tesko.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Pa ko će im ostati, Ramzi?

- - - - - - - - - -

Tika-taka-tika taka...kao da pratim teg na zidnom satu a ne utakmicu Valensija - Barsa.

Ne znam zašto niko ne voli tika taki, to je jedna od najlepših fudbalskih taktika, zato Barsa i igra najlepsi fudbal.
 
E sad, da li se to nekome svidja ili ne, stvar je ukusa. Za vreme Gvardiole, bila je to Barsa sa druge planete. Demolirali su Real jedne godine. 2x ih pobedili u ligi, jednom 6 - 2. Kasnije su ih izbacili iz LS-a..

Zato Real sad dominira .. Za 4 godine osvojio 3 LS .. Ejj covece 3 LS za 4 godine helou ! Barsa to nece moci da uradi ni za hiljadu godina jer je Real jednostavno veci klub .
 
Zato Real sad dominira .. Za 4 godine osvojio 3 LS .. Ejj covece 3 LS za 4 godine helou ! Barsa to nece moci da uradi ni za hiljadu godina jer je Real jednostavno veci klub .

Da, ''dominira''. Trenutno su cetvrti u Primeri. A u Ligi Sampiona su iza Totenhama. Nece ove godine daleko u LS. Mada, mozda je ovo samo trenurno losa forma. Ali, stoji to da trenutno nisi, na zeljenom nivou. Sto se tice Lige Sampiona, tu se slazem. Sad, da l' je Real veci klub od Barse, nismo ja i ti kompetentni da o tome raspravljamo. Mozda, kad bi ti stavio navijacke strasti po strani.
 
Da, ''dominira''. Trenutno su cetvrti u Primeri. A u Ligi Sampiona su iza Totenhama. Nece ove godine daleko u LS. Mada, mozda je ovo samo trenurno losa forma. Ali, stoji to da trenutno nisi, na zeljenom nivou. Sto se tice Lige Sampiona, tu se slazem. Sad, da l' je Real veci klub od Barse, nismo ja i ti kompetentni da o tome raspravljamo. Mozda, kad bi ti stavio navijacke strasti po strani.

Kako nije veci tebra pa ja tebe smatram za ozbiljnog forumasa mozes ti da volis Real ili da ga ne volis ali to je najtrofejniji klub na planeti .. Koliko je puta Real bio prvak Evrope a koliko Barsa ? Ko ima vise navijaca , legendi , itd . . ??
 
Kako nije veci tebra pa ja tebe smatram za ozbiljnog forumasa mozes ti da volis Real ili da ga ne volis ali to je najtrofejniji klub na planeti .. Koliko je puta Real bio prvak Evrope a koliko Barsa ? Ko ima vise navijaca , legendi , itd . . ??

Pa ako tako gledas, onda jeste. Ako se ne varam, Real ima 12 titula prvaka Evrope, a Barsa 5. I tu je Spanija bez premca.
Ali, cinjenica je da ove sezonu nisu nista posebno. Titulu u Primeri su izgubili jos sad. A u LS, tesko da ce nesto uraditi.
 
Stvar je u tome. Sto Barsa ne igra tika-taku jos od Gvardiole i Viljanove.

I ja sam mislio da su iskorenili taj sistem igre ali protiv Valensije su je opet primenili.Davili su loptu do besvesti,kružili okolo i samo sam bezveze potrošio svoje vreme gledajući tu dodsadu od njihove igre (uglavnom).

- - - - - - - - - -

E sad, da li se to nekome svidja ili ne, stvar je ukusa. Za vreme Gvardiole, bila je to Barsa sa druge planete. Demolirali su Real jedne godine. 2x ih pobedili u ligi, jednom 6 - 2. Kasnije su ih izbacili iz LS-a..

Ne volim ni Real ali oni su bar zanimljiviji nego Barsa,njihove utakmice su ludnica do samog kraja.
 
I ja sam mislio da su iskorenili taj sistem igre ali protiv Valensije su je opet primenili.Davili su loptu do besvesti,kružili okolo i samo sam bezveze potrošio svoje vreme gledajući tu dodsadu od njihove igre (uglavnom).


Pa dobro. Igrati leprsavo protiv ovakve Valensije je tesko. Barsa, sad igra kako igra, njima ova igra donosi rezultate. To je najbitinije.
Inace, meni utakmica nije bila dosadna. Dobro su igrali i jedni i drugi.
 
Da, ''dominira''. Trenutno su cetvrti u Primeri. A u Ligi Sampiona su iza Totenhama. Nece ove godine daleko u LS. Mada, mozda je ovo samo trenurno losa forma. Ali, stoji to da trenutno nisi, na zeljenom nivou. Sto se tice Lige Sampiona, tu se slazem. Sad, da l' je Real veci klub od Barse, nismo ja i ti kompetentni da o tome raspravljamo. Mozda, kad bi ti stavio navijacke strasti po strani.
To je samo losa forma i bicemo jos jaci iako trenutno stanje ne obećava.
Oprosti jer se ne odnosi na mene ali normalno da smo kompetentni da kazemo ne da je Real Madrid ne samo veci od one Barcelone vec da je Real Madrid najveci kub na svetu. Trofeji sve govore... Pogotovo oni najbitniji- trofeji Lige Šampiona.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ljutiti zbog lošeg suđenja na utakmici Serije A protiv Torina (1:3), u Laciju razmatraju senzacionalno istupanje iz lige, tvrde mediji na Apeninima!
Kako se navodi, predsednik Rimljana Klaudio Lotito smatra da se protiv njegovog kluba vodi politička kampanja kako bi Nebeskoplavi po svaku cenu bili sprečeni da završe na četvrtom mestu i tako izbore povratak u Ligu šampiona.
Podsetimo, Lacijali se žale na nedosuđen penal kada je Jago Falke igrao rukom u svom šesnaetsercu, odnosno na isključenje Ćira Imobilea a u 45. minutu posle intervencije VAR-a, prenose sportski mediji.

https://www.krstarica.com/sport/sok-iz-italije-lacio-napusta-seriju-a/

Ugledali se na Superligu, neodoljivo podseća na naša domaća prepucavanja.
 
Jel prati ko od vas Benficu? Znam da pište dosta o Fejsi i kako je bitan tamo. Pitam jer se po našim portalima zadnjih par tjedana naveliko pišu hvalospjevi o Krovinoviću. Kao prometnuo se u jednog od glavnih, navijači ga obožavaju, kad on igra Benfica ne gubi i sl. Danas su čak izbacili naslov da se radi o novom Modriću. Pa me zanima jel stvarno među najboljima tamo ili se radi o klasičnom clickbait pretjerivanju ( ne mislim na Modrić BS nego na ovo ostalo)?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top