Ljubav za ceo život

Alisa u zemlji čuda

Buduća legenda
Poruka
26.424
Jedem ovaj jafa keks, davim se njime, niko neće da mi pripomogne i ja šta ću, moram sama da ga pojedem.
A sve mi milo&drago dok ga jedem, ne priuštim ga sebi često iako ga mnogo volim, da mi ne presedne.
Jer to je ljubav za ceo život, varala sam ga sa nekim drugim slatkišima, ali on je ostao broj 1 zauvek. :zaljubljena:

Koje su vaše ljubavi bez roka trajanja? Dajte sebi oduška, priznajte bez zadrške, jer ljubav nas pokreće...:heart::heart::heart:
 
Jedem ovaj jafa keks, davim se njime, niko neće da mi pripomogne i ja šta ću, moram sama da ga pojedem.
A sve mi milo&drago dok ga jedem, ne priuštim ga sebi često iako ga mnogo volim, da mi ne presedne.
Jer to je ljubav za ceo život, varala sam ga sa nekim drugim slatkišima, ali on je ostao broj 1 zauvek. :zaljubljena:

Koje su vaše ljubavi bez roka trajanja? Dajte sebi oduška, priznajte bez zadrške, jer ljubav nas pokreće...:heart::heart::heart:

ja kad bih nabrajala slatkise koje obozavam zanocili bi
za hranu isto
 
Ma znam nego se zajebavan na kontu jafe tvoje
Nisam u elementu sad za takvo razmisljanje neko dubiozno....mozda ce kasnije stici inpiracija....

Ono sto mi sad pada brzinski na pamet su macke, filmovi, knjige, putovanje, voz, bajs, planina
I ljuba kao ljubav moze tu da se uvrsti, u smislu partnerska ljubav, da te voli i da ga volis.... Ovo ja kao romanticna hbt :lol:
 
Jedem ovaj jafa keks, davim se njime, niko neće da mi pripomogne i ja šta ću, moram sama da ga pojedem.
A sve mi milo&drago dok ga jedem, ne priuštim ga sebi često iako ga mnogo volim, da mi ne presedne.
Jer to je ljubav za ceo život, varala sam ga sa nekim drugim slatkišima, ali on je ostao broj 1 zauvek. :zaljubljena:

Koje su vaše ljubavi bez roka trajanja? Dajte sebi oduška, priznajte bez zadrške, jer ljubav nas pokreće...:heart::heart::heart:

Uh meni se slosilo i preko ekrana zamisli svaki dan da se jede
 
Jedem ovaj jafa keks, davim se njime, niko neće da mi pripomogne i ja šta ću, moram sama da ga pojedem.
A sve mi milo&drago dok ga jedem, ne priuštim ga sebi često iako ga mnogo volim, da mi ne presedne.
Jer to je ljubav za ceo život, varala sam ga sa nekim drugim slatkišima, ali on je ostao broj 1 zauvek. :zaljubljena:

Koje su vaše ljubavi bez roka trajanja? Dajte sebi oduška, priznajte bez zadrške, jer ljubav nas pokreće...:heart::heart::heart:

Ljudi (po mogućstvu duhoviti i dobrodušni)
Mačke
Ljuljaške
Čokolada (po mogućstvu Milka Noisette)
Vatromet
Drveće (Lipa - zbog penjanja, Bor - moćan i mirisan)
 
Ljudi (po mogućstvu duhoviti i dobrodušni)
Mačke
Ljuljaške
Čokolada (po mogućstvu Milka Noisette)
Vatromet
Drveće (Lipa - zbog penjanja, Bor - moćan i mirisan)
I ja sam volela ljude kada sam bila mlađa. Sada ih sve više izbegavam.
Da volim mačke bila bih za koju godinu matora čangrizava baba sa mačkama, ovako ću biti sve to samo bez mačaka. :(
Pse obožavam. :heart:
Čokoladu Milku ne volim, uvek biram Najlepše želje ili Banat, mlečne ili sa celim lešnicima.
Ljuljaške jeeej, u mom dvorištu se samo ja ljuljam na njima, klincima odavno nisu zanimljive.
Vatrometa se bojim.
Drveće volim. U dvorištu imamo jedan ogromni orah, on nam je spas od vrućina leti. I pogled na njega pruža savršen mir...
 

Back
Top