Странка чича Томе?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.322
Ја мислим да чича Тома прави странку.

У Србији има места за још једну *******ну странку која би прикупила добар део незадовољних напредњака.

Чак, милим да је кренуо са стварањем повереништава по Србији. Нпр. можда је у Нишу ставио Ђенерала Мому, некадашњег СНС посланика за повереника за Ниш.

Није природно да једна странка има 55 % и да буде толико хетерогена. Неко мора да уме део тог колача и то ће бити чича Тома.
 
Па да, али нико није у СНС зато што верује у њихов програм, ако тако нешто и постоји. Чланови су зато што се надају некој ситној, јајарској користи.

Према томе, ако Томислав нема шта да им понуди у материјалном смислу, не мора да се труди.
 
Ako Rusi upucaju pare u čiača tominu kolibu, i ako ovaj počne da otvara fabrike, pola će ih pretrčati !

To rade sa Zapada cepaju stranke kada im završe posao, a što ne bi iz Rusije ?

Koja je razlika? Ko veruje u različite metode.

RT je isti kao i CNN ili BBC, receptura promovisanja smrti - "medijska slika smrti sveta" !
 
Ја мислим да чича Тома прави странку.

У Србији има места за још једну *******ну странку која би прикупила добар део незадовољних напредњака.

Чак, милим да је кренуо са стварањем повереништава по Србији. Нпр. можда је у Нишу ставио Ђенерала Мому, некадашњег СНС посланика за повереника за Ниш.

Није природно да једна странка има 55 % и да буде толико хетерогена. Неко мора да уме део тог колача и то ће бити чича Тома.

Ništa od toga.
Toma je propustio idealni trenutak ranije ove godine.
Da sad krene u tu avanturu, mogao bi da računa na recimo 1% glasova.
 
Ја мислим да чича Тома прави странку.

У Србији има места за још једну *******ну странку која би прикупила добар део незадовољних напредњака.

Чак, милим да је кренуо са стварањем повереништава по Србији. Нпр. можда је у Нишу ставио Ђенерала Мому, некадашњег СНС посланика за повереника за Ниш.

Није природно да једна странка има 55 % и да буде толико хетерогена. Неко мора да уме део тог колача и то ће бити чича Тома.

Тома ко тома ... будала ко будала !

Него, зашто ти избегаваш да фашистичке и нацистичке прозападне партије које спороводе окупациону и колонијалну политику Фашингтона и Брисла према Србији не смеш ни да поменеш ?
Само да не буде заблуде које су то партије : ДС, СНС, ДСС, СПС, ЛСВ, ЛДП ...

Лажирани префикс демокраска и либерална је скраћеница за фашистичке и нацистичке партије !
 
Poslednja izmena:
Тома ко тома ... будала ко будала !

Него, зашто ти избегаваш да фашистичке и нацистичке прозападне партије које спороводе окупациону и колонијалну политику Фашингтона и Брисла према Србији не смеш ни да поменеш ?
Само да не буде заблуде које су то партије : ДС, СНС, ДСС, СПС, ЛСВ, ЛДП ...

Лажирани префикс демокраска и либерална је скраћеница за фашистичке и нацистичке партије !

ДС није на власти већ шеста година. ДСС није на власти целу деценију. ЛДП никада на власти није био од оснивања. За ЛСВ не знам какав статус имају у АПВ. Ја сам мало јужније па слабо пратим војвођанерску политичку сцену. СНС редовно пљујем.
 
Тома ко тома ... будала ко будала !

Него, зашто ти избегаваш да фашистичке и нацистичке прозападне партије које спороводе окупациону и колонијалну политику Фашингтона и Брисла према Србији не смеш ни да поменеш ?
Само да не буде заблуде које су то партије : ДС, СНС, ДСС, СПС, ЛСВ, ЛДП ...

Лажирани префикс демокраска и либерална је скраћеница за фашистичке и нацистичке партије !

Sve to valja zatuć, maljom uglavu, onu vašističku!!!! :rtfm:
 
Ти си сло, кро, исправно на то указује овај честити крајишник.


Е када помену сло и кро, приметих да га нема већ десетак дана. Или је отишао да прави кремпите или ће избори нешто раније него што мислимо.

Биће да је ово друго, јер тако раде пред сваке изборе, макну га једно два месеца раније да не прави штету. Другим речима крај јануара или почетак фебруара ето избора.
 
Е када помену сло и кро, приметих да га нема већ десетак дана. Или је отишао да прави кремпите или ће избори нешто раније него што мислимо.

Биће да је ово друго, јер тако раде пред сваке изборе, макну га једно два месеца раније да не прави штету. Другим речима крај јануара или почетак фебруара ето избора.
Онда је Mračak@ преспавао састанак...
 

Back
Top