Pitanje u vezi bet365 naloga

milan664

Početnik
Poruka
16
Zdravo ljudi, verovatno znate za bet365 naloge, naime skoro svi moji drugari su u tom tzv. poslu. Radi se o tome da neki likovi otvaraju te naloge tako sto mu vi tj. na primer ja dam licnu kartu da slika, slika mene i otvori taj nalog i kako on kaže taj novac sto dobije prebacuje na svoj nalog i kladi se,a ja za uzvrat dobijem neki sitan keš (30 evra). Zanima me da li znate šta o ovom da li je opasno tj. čuo sam da može biti svakavih problema , a sa druge strane velika vecina radi to.
 
Zdravo ljudi, verovatno znate za bet365 naloge, naime skoro svi moji drugari su u tom tzv. poslu. Radi se o tome da neki likovi otvaraju te naloge tako sto mu vi tj. na primer ja dam licnu kartu da slika, slika mene i otvori taj nalog i kako on kaže taj novac sto dobije prebacuje na svoj nalog i kladi se,a ja za uzvrat dobijem neki sitan keš (30 evra). Zanima me da li znate šta o ovom da li je opasno tj. čuo sam da može biti svakavih problema , a sa druge strane velika vecina radi to.
To je protivzakonito.Licna karta se daje samo sluzbenom licu na uvid i to ne mora da ima uniformu,vec identifikacionu kartu koja garantije da je to u stvari ta licnost.I mora da ti je pokaze pre nego sto ti pokazes njemu svoju licnu kartu.
 
Hvala na odgovorima, i meni je smuljivo davati licnu nekom nepoznatom, ali kako sam čuo to mu služi da napravi nalog i da se prebaci taj novac na svoj nalog i da se kladi, ja se u stvari i ne kladim i ne planiram. Postoji mnogo ljudi koji su to radili, pa sad zanima me šta se može desiti nakon toga, ima li kod predstavu?
Nije preko interneta vec se nadjete licno i on slika tebe i licnu za taj nalog.
 
Poslednja izmena:

Back
Top