Резултати владавине Александра Вучића

Какви су резултати владавине Александра Вучића?

  • Веома добри, чак и изванредни

  • Добри

  • Осредњи или без утиска

  • Лоши

  • Јадни, бедни, и испод сваке критике


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
83.747
Другови и другарице,

сваког дана се суочавамо са изјавама председника републике о томе како Србији добро иде, како је економија Србије на коњу, како је забележен врло озбиљан раст овога или онога, како је Србија сада шездесет и четврта а не седамдесет осма земља по тонажи произведених пертли, како инвеститори хрле у Србију вратоломном брзином, и тако даље, и тако даље. Примера заиста има превише, али узмимо на пример ову изјаву од пре пар месеци:

"Stvari idu dobro, nemamo mi velikih problema u ekonomiji. I da nam ove godine bude privredni rast dva ili 2,5 odsto sledeće godine će da nam bude veći od četiri odsto zbog niže osnovice. Imamo ubedljivo najbolje sve parametre, od nivoa nezaposlenosti, spoljnotrgovinskog deficita odnosno pokrivenosti uvoza izvozom, apsloutno sve ide dobro - naveo je Vučić."

http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/...ija-nema-velikih-problema-u-ekonomiji/k7qlb64

aleksandar-vuc-ic-stefan-stojanovic-08.jpg


Оваквих зачуђујућих изјава има веома много. Србија је, међутим, објективно једна од најсиромашнијих земаља Европе са врло ниским показатељима за догледну будућност.

Моје мишљење је следеће: када би Вучићеви резултати били онакви каква су његова хвалисања, људи би чекали у реду на границама да уђу у Србију. У стварности, чека се у реду да се из Србије оде.

Какво је ваше цењено мишљење о резултатима сада већ полудеценијске владавине Александра Вучића? Лоше или добро? Врло лоше или чак и врло, врло добро? Лаже ли Александар Вучић у оценама резултата своје владавине?
 
Мене више мучи како до сада није збавио адеквантан лабело за усне,стално се нешто облизује и суши те уснице честите и поштене...
Има добар лабело са УВ заштитом да се купи данас.О чему се ту ради?Јел му фали неки минерал,витамин или се само превише облизује?
 
О.. колега.. признајте да сте ову тему покренули у дослуху са амбасадама НАТО земаља :think:

Било је неких разговора на ту тему са НАТО амбасадорима, натукница такорећи, али они ипак не могу да заповеде једном слободном српском грађанину шта да ради.
 
Било је неких разговора на ту тему са НАТО амбасадорима, натукница такорећи, али они ипак не могу да заповеде једном слободном српском грађанину шта да ради.

Хоћете да кажете да они који се слажу са мудром и визионарском политиком владаоца из наслова теме нису слободни?
 
Интересантан детаљ.

Поставио сам анкету као отворену, не размишљајући ни једног момента о томе да нису сви слободни као ја да искажу свој став о власти Александра Вучића. Неко од администратора је потом променио анкету начинивши је анонимном.

Што се мене тиче нема проблема, али и тај детаљ говори нешто о карактеру власти Александра Вучића.
 
uh,
rano je za procenu stete koju je ova vlast napravila pod rukovodecom ulogom Vucica
iz prostog razloga sto imaju jos radnog staza da nastave sa izvodjenjem radova
tako da mozemo ocekivati dalji pad u svim sferama

ali na osnovu ovih prvih 5 godina

moze se doneti privremena procena tekuceg stanja
i ona je u rangu poslednje ponudjene opcije u anketi

- - - - - - - - - -

posto vidim i ja da anketa nije vise javna, ja sam glasao za opciju 5
 
Kao da je unistio gradjanstvo i svaku pristojnost.

Svinjska hunta je nadimak koji savrseno opisuje ovu vlast. (copyright Alter Ego :))

Dokazali su da su Srbi politicki nepismen narod.

Dozivljavam veci transfer blama nego kad sam kao klinac od 12 godina strepeo od blama jer su nasi ljudi urlali zbog Kasandre koja je sisla niz avionske stepenice.

Ne mislim da je moguce ponosno prosetati Knez Mihajlovom. Hod isti kao kad je neko (ne ja) otisao kod seljaka na pijaci da kupuje cvarke i kavurmu.:kafa:

Ko moze pristojno ziveti u ovom svinjcu je dobro pitanje.

A srpski momci koji se skoluju u inostranstvu na master studijama mogu poceti da uzimaju zenina, nemacka prezimena kao svoja. Ne bi me zacudilo.
 
Poslednja izmena:
aleksandar-vuc-ic-stefan-stojanovic-08.jpg


Уз овај осмех и подбрадак јасно је да је добро... Мислим њему.

Једино не знам чему служе ове наочаре без диоптрије.

ima dioptriju
fd2e1c1bd70ddd01f97e59262a052b5d.jpg


- - - - - - - - - -

СНС је грозна појава, али супериорна у односу на опозицију.

СНС - 45%
ПСГ - 10%
СПС - 9%
НС - 5%

Ако је ово топ4, гласам за СНС.

nemamo boljeg .
 
Nivo samouverenosti kojima se mokri po narodu, opoziciji i svemu ostalom, meni ukazuje i na to da su još 2013. godine (kada je dogovoren sporazum u Briselu), vlast znala nešto što ostali nisu znali.
A to je da su tada, izgleda, od partnera sa Zapada dobili potvrdu za mandat od 10-12 godina da vladaju Srbijom. Recimo do ulaska Srbije u EU, za šta smo dobili info da se 2025. navodi kao ta godina.
Jedino što bi moglo da skrati taj mandat jeste okretanje prema Rusiji, prekid pregovora sa "Kosovom" i stvarno i ozbiljno zaoštravanje priče sa susedima.
Mislite o tome. :deda2:
 

Back
Top