Perimenopauza

A sto kazu da zeleni caj podmladjuje a ko pije kafu ko da se raspada,nije samo do izgleda i crnih zuba nego ja na caj nisam navucen niti ga moram piti kako mi ko udje gajbi,niti caj pijem uz pljugu,niti imam nesanicu,niti me boli glava kad ga ne pijem,a kad ga pijem nemam osecaj poleta kao od kafe niti neki spec gust,niti mogu reci ovo je los caj kao kad moze biti gadna kafa,ni trunku povezanosti ne vidim
 
Evo da vam kazem, nasla sam nesto sto mi je pomoglo. Ceo mesec pijem neke cajeve
1. Pijem jednom dnevno caj sa asvagandom i jos neki energizing biljkama
I na taj caj sumnjam da je pomogao
2. Caj od milk thistle i jos nekih drugih biljaka, kao to je neka mesavina za ciscenje
3. Pijem i crni caj, ali to sasvim sigurno nema veze jer sam i ranije pila

Opet sam menstruaciju dobila malo ranije nego sto treba, ali kapiram da je to moje novo normalno stanje, ali nisam imala nikakve neugodne simptome, a pogotovo nikakvu depresiju. Pre nego sto sam dobila dva puta sam viknula na decu, ali vi ne znate kakvi su oni divljaci, ali cinjenica da obicno ne vicem otkad ne pijem kafu. Svejedno, to sa nervozom moze da se pregura, nego nema depresije i mnogo sam srecna. Nisam stigla jos ni da probam one tablete kantariona.
 

Back
Top