BEOGRAD mesto za izlazak?

Pa, ulazak ima gde god hoces, osim na forumu, tako kazu forumasi, nisam probao...

- - - - - - - - - -

Nisi ti skoro izlazio, to ogladnele kao hijene...

- - - - - - - - - -

Ups, tinejdzeri pdf, izvinjavam se, jel treba da pocinje popodne i da se zavrsava do 23h?
 
Nisam čula da postoji nešto isključivo u tom fazonu, ali uvek možeš naći mesta gde povremeno puštaju taj tip muzike. Evo ne znam, čini mi se da u Normalnom mestu budu takve svirke. U Vrtoglavici isto. U Ventilu znam da je bila Radiohead night, a na splavu Knjaz je bio Azra-el tribute, pa eto i tu možeš da odeš ponekad. Moguće da i u Festu puštaju nekada nešto u tom fazonu, mada ti je on možda malo dalje (u Zemunu je). Ako nisi bio na tim mestima raspitaj se, možda nađeš nešto što će ti se svideti.
 
Dragstor je rupčaga okorela. I ljudi koji tamo izlaze zapravo i pripadaju tom mestu :lol:

U Maršalu je preglasna muzika, previše tamno i zagušljivo. Mada meni je skoro svaki prostor u kom se puši. A i pivo baš i nije sto kinti, bilo nekad :lol: A ako jeste onda je to tipa merak, a bolje da naručiš kiselu nego to vnugo.

Ebiga, ništa ne može da zameni flajku baltik votke i šetnju po gradom, čak i po zimi. Mada možda sam ja previše navikao na vandalski noćni život da bih bio merodavan za dobra indoor mesta :lol:
 

Back
Top