Šapić: Nikog nisam tukao

комшија

Stara legenda
Poruka
89.975
ШАПИЋУ САД БАР ЗНАШ СА КИМ НЕ СМЕШ ДА ПРАВИШ ПОСТИЗБОРНУ КОАЛИЦИЈУ У БЕОГРАДУ!






http://www.danas.rs/politika.56.html?news_id=364797&title=%C5%A0api%C4%87%3a+Nikog+nisam+tukao

Šapić: Nikog nisam tukao

Niti sam bilo koga tukao, niti na bilo koji način ugrožavao bilo koga u naselju Ralja u opštini Sopot, odgovorio je predsednik opštine Novi Beograd Aleksandar Šapić.

sapicstanislav.jpg


On je odgovorio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, koji ga je ranije optužio "da je za račun Đilasa tukao ljude u Raljim prenosi N1.

"Mislim jako mi je žao što je očigledno neko predsedniku ozbiljno podmetnuo i dao mu dezinformaciju, čime ga je doveo u situaciju da izgovori jednu zaista veliku neistinu. Niti sam bilo koga tukao, niti na bilo koji način ugrožavao bilo koga u naselju Ralja u opštini Sopot", rekao je Šapić N1.

Vučić je danas rekao da između Đilasa i Šapića nema razlike, iako o Đilasu veoma loše misli "zbog tragičnih dugova koje je ostavio u Beogradu, tragične medijske vladavine, a Beograd je bio prljav bez građevina, ikakvog rada i napretka".

Prema Vučićevim rečima, Đilas je "svakako mnogo uspešniji, ozbiljniji i obrazovaniji od Šapića koji je bio njegov pomagač".

"Šapić je za račun Đilasa tukao ljude. Sećam se toga u Ralji", rekao je Vučić.
 
Ако Вучић мисли да ће му грађани Београда поверовати када каже да за време Ђиласа није било грађевина у Београду, онда је он начисто полудео!


aaaaa.jpg


Велелепни Мост на Ади, због којег је Ђилас највише сатанизован од стране СНС-а







IMG_Z-M_Night_View.jpg



Мост Земун - Борча, за кога је Влада Ђукановић на Фокус радију причао да је "измишљотина жутих" када је потписан уговор са Кинезима









DSC_1130-1.jpg


Насеље Војвода Степа Степановић, државна градња








IMG_5453.jpg


Насеље др Ивана Рибара, државна градња







9.jpg


Oсновна школа "Јован Ристић" у Борчи









E0A1303.jpg



Дечје обданиште "Тесла", блок 67, Нови Београд










nn%20(1).jpg


Дечјe обданиште "Чаролија", блок 32






 
"Mislim jako mi je žao što je očigledno neko predsedniku ozbiljno podmetnuo i dao mu dezinformaciju, čime ga je doveo u situaciju da izgovori jednu zaista veliku neistinu. Niti sam bilo koga tukao, niti na bilo koji način ugrožavao bilo koga u naselju Ralja u opštini Sopot", rekao je Šapić N1.

"Šapić je za račun Đilasa tukao ljude. Sećam se toga u Ralji", rekao je Vučić.

Podebljano i uvecano ukazuje na Sapicevo udvornistvo.
Ovo su samo Vuciceve igre.
Dakle, nema dileme da ce ici u koaliciju sa SNS.
 

Back
Top