Koliko ti malo treba da pokazes svakom ko->si ?! :malizeleni:

Koliko brzo vas okolina procenjuje I da li ste otvorena knjiga ili ste teski za procenu?!
Koliko dobro vi sa druge strane procenjujete druge?

ne znam za njih i mogucnost procene moje malenkosti ali nemam problem da budem otvorena, samo je potrebno znanje i umece ... i manjak srece :zcepanje:

nisam sigurna da dobro procenjujem, bash zato shto dajem ogroman kredit, znachi negde u sushtini sumnjam , ali zelim da verujem... nezgodno.
 
Koliko brzo vas okolina procenjuje I da li ste otvorena knjiga ili ste teski za procenu?!
Koliko dobro vi sa druge strane procenjujete druge?

Zemljani su glupi sto bi doca rekao... Dzaba i otvorena knjiga i da ih lupis tom knjigom izmedju ociju... Svako vidi sta hoce...

Imam jaku intuiciju :malav: procenim ako me zanimas... I pravim se luda naravno... :aha: dok sami ne propevaju :lol:
Ponekad i dosadi koliko su ljudi tupavi
 
Мени се све на лицу види, не умем и не желим да кријем.

Друге процењујем на основу интуиције, ретко оманем.

Заправо јесам само једном у животу, и то зато што сам избегла сопствену процену него сам се ослонила на мишљење других.
 
Ne foliram. Nikad. Otvorena sam kao knjiga. S jedne strane, to me kostalo, s druge...iskustvo je majka mudrosti.
Nemam ni zelje ni zivaca da lazem. Mislim da je to ruzna osobina, i kad tad dodje na naplatu. Meni licno su se neki foliranti namestili na bekhend. Neki nisu, ali niko od foliranata, manipulatora i prevaranata nije lepo prosao u zivotu. Ne lepo, nego mnogo gadno. What goes around comes around (celi dan razmisljam na engleskom). Odoh kuci...mrtva sam kokoska.
 
Ne foliram. Nikad. Otvorena sam kao knjiga. S jedne strane, to me kostalo, s druge...iskustvo je majka mudrosti.
Nemam ni zelje ni zivaca da lazem. Mislim da je to ruzna osobina, i kad tad dodje na naplatu. Meni licno su se neki foliranti namestili na bekhend. Neki nisu, ali niko od foliranata, manipulatora i prevaranata nije lepo prosao u zivotu. Ne lepo, nego mnogo gadno. What goes around comes around (celi dan razmisljam na engleskom). Odoh kuci...mrtva sam kokoska.

Da, sve dodje na svoje. Negde duboko verujem. Pre ili kasnije.
 

Back
Top