2 + 2 = 5

Ljuta Tica

Veoma poznat
Poruka
13.648
Sto puta ponovljena laž postaje – istina – Jozef Gebels, ministar propagande u nacističkoj Nemačkoj





------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Заиста.. ко разуме схватиће, а ко не разуме... благо садржају његове главе.

Врло интересантну вест која покреће на размишљање је покренула наша Крстарица. Препоручујем да се погледа и видео у прилогу.

Колико сличности са овим кроз шта ми пролазимо где нам се једна личност гура на сваки уређај који има екран и свакодневно сервира информације о ненадмашној економији, регионалном лидерству, популарности у свету и осталим небулозама које су далеко од истине, док у стварности ми пропадамо. Шта ви мислите другари ?
 
Тема оцењена са *ГРОЗНО*

- - - - - - - - - -

Модераторка прекршила правило форума и отворила тему са јутјуб снимком!
СТОГА ПОЗИВАМ СУПЕРМОДЕРАТОРКУ ДА СТАВИ КЉУЧ НА ТЕМУ!
 
Комшо.. потребно је тако мало интелигенције да кликнеш на линк у прилогу и приметиш да је вест објавила у целости Крстарица која се налази у регистру АПР-а,

Такође потребна је и доза свесности па да у самој вести приметиш и видео, док би ти писменост послужила да видиш да у самом коментару вести се налази део текста у којем се позива баш на вест објављену на Крстарици.

И коначно препоручујем ти да посетиш под хитно и очног лекара јер имаш проблема са далтонизмом обзиром да не разликујеш плаву и зелену боју
 
Sto puta ponovljena laž postaje – istina – Jozef Gebels, ministar propagande u nacističkoj Nemačkoj





------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Заиста.. ко разуме схватиће, а ко не разуме... благо садржају његове главе.

Врло интересантну вест која покреће на размишљање је покренула наша Крстарица. Препоручујем да се погледа и видео у прилогу.

Колико сличности са овим кроз шта ми пролазимо где нам се једна личност гура на сваки уређај који има екран и свакодневно сервира информације о ненадмашној економији, регионалном лидерству, популарности у свету и осталим небулозама које су далеко од истине, док у стварности ми пропадамо. Шта ви мислите другари ?

Има нешто и горе од ћутања а то је лагање :confused: Они што другима препоручују да користе главу и размишљају, прво нека крену од себе.
 
Има нешто и горе од ћутања а то је лагање :confused: Они што другима препоручују да користе главу и размишљају, прво нека крену од себе.

Интелигентним људима се не може подметнути лаж, они ће јој се увек супротставити.
 
Интелигентни да, они мање интелигентни не,Интерес, немоћ из ког разлога лажу то они најбоље знају, нека се преиспитају :mrgreen:
 
Интелигентним људима се не може подметнути лаж, они ће јој се увек супротставити.

Ali poenta je,koliko sam ja shvatio,da se od malena stavljaju u kalupe laži i sistema.
Zato i dan danas imaš jednog blajbija,proku,komšiju.....,jer je sve njih,iznad školske table mrko gledala ljubičica bela
 
Poslednja izmena:
Ovo moze da se tumaci na vise nacina.

Neophodnost represije, da bi se uvele sustinske promene.

Ono sto pises i govoris, to na kraju i mislis.

Pritisak okoline , vodi komformizmu i odrzavanju pogubnih ideja (ima toga u Srbiji)

Onda moze i izvrtanje istine (kao sto rade mnoge institucije i pojedinci u Srbiji).
 
Интелигентни да, они мање интелигентни не,Интерес, немоћ из ког разлога лажу то они најбоље знају, нека се преиспитају :mrgreen:


Неинтелигенција као блажа форма за глупост се не може сакрити, Такве врсте се штавише не крију и константно се труде да померају сопствене границе доказујући своју основну црту.

Њихов живот је леп, јер када мање мислиш, мање се и бринеш, зато и уживају да живе у лажима.
Да ли је ово уперено против председника републике Србије, господина Александра Вучића?

Једино ако се сам идентификује са оним злим професором из видеа :think:
Ali poenta je,koliko sam ja shvatio,da se od malena stavljaju u kalupe laži i sistema.
Zato i dan danas imaš jednog blajbija,proku,komšiju.....,jer je sve njih,iznad školske table mrko gledala ljubičica bela

Љубичице кратко трају, а брзо увену, тако и њихова политика. Увела.

А можда они који су им тако тепали су то и намерно радили заправо их лагали.
Mi ne idemo nikud i ne radimo ništa....

Ми смо једна велика хипнотисана гомила :)
 
Ovaju video je propaganda baš u stilu Gebelsa.
U vreme interneta neko će te ubediti da je 2+2=5?
To kao kad kažu da su devedesete krive za turbofolk i ostalo. Pa živeo sam ja i tada ovde, pa nemam veze sa turbofolkom, kao i mnogi drugi. Čak i tada se moglo birati. Berza kod SKC, nađeš šta voliš, niko nije bio osuđen da gleda i sluša turbofolk. Neko je to izabrao, neko nije.
Komentar sa te vesti kaže:
Ugasite TV, citajte knjige, idite u pozoriste ne u bioskop, setajte i cuvajte svoje misljenje.
Ispada da se propaganda ne može voditi u pozorištu?
Ne može se predstava koju stariji pamte kao neprevaziđenu "modernizovati", "prilagoditi vremenu" pa da posluži za promociju ___________ (navesti po želji) kao što to rade i holivudski (i ne samo oni) filmovi?
 
Ovaju video je propaganda baš u stilu Gebelsa.
U vreme interneta neko će te ubediti da je 2+2=5?
To kao kad kažu da su devedesete krive za turbofolk i ostalo. Pa živeo sam ja i tada ovde, pa nemam veze sa turbofolkom, kao i mnogi drugi. Čak i tada se moglo birati. Berza kod SKC, nađeš šta voliš, niko nije bio osuđen da gleda i sluša turbofolk. Neko je to izabrao, neko nije.
Komentar sa te vesti kaže:Ispada da se propaganda ne može voditi u pozorištu?
Ne može se predstava koju stariji pamte kao neprevaziđenu "modernizovati", "prilagoditi vremenu" pa da posluži za promociju ___________ (navesti po želji) kao što to rade i holivudski (i ne samo oni) filmovi?

:ok:

I sad bi mi trebali da se poklonimo jednom propagandnom uratku moderacije Krstarice. Bolje da se držite Ljisa
 
Неинтелигенција као блажа форма за глупост се не може сакрити, Такве врсте се штавише не крију и константно се труде да померају сопствене границе доказујући своју основну црту.

Њихов живот је леп, јер када мање мислиш, мање се и бринеш, зато и уживају да живе у лажима.

Само нека уживају :mrgreen: срећом па немају сви таква искуства :)
 
Ovaju video je propaganda baš u stilu Gebelsa.
U vreme interneta neko će te ubediti da je 2+2=5?
To kao kad kažu da su devedesete krive za turbofolk i ostalo. Pa živeo sam ja i tada ovde, pa nemam veze sa turbofolkom, kao i mnogi drugi. Čak i tada se moglo birati. Berza kod SKC, nađeš šta voliš, niko nije bio osuđen da gleda i sluša turbofolk. Neko je to izabrao, neko nije.
Komentar sa te vesti kaže:Ispada da se propaganda ne može voditi u pozorištu?
Ne može se predstava koju stariji pamte kao neprevaziđenu "modernizovati", "prilagoditi vremenu" pa da posluži za promociju ___________ (navesti po želji) kao što to rade i holivudski (i ne samo oni) filmovi?

Има неких који су убедили судство да је лична карта лажна, да полицајци нису радили свој посао већ су употребили прекомерну силу против потпуно невиних грађана.

Такође има и оних који верују да смо лидери света, да нам је БДП никада већи и да не ређам даље

Наравно има и оних који верују у деда мраза. Свако у складу са својим образовањем и интелигенцијом.
 
Poslednja izmena:
Има неких који су убедили судство да је лична карта лажна, да полицајци нису радили свој посао већ су употребили прекомерну силу против потпуно невиних грађана.

Такође има и оних који верују да смо лидери света, да нам је БДП никада већи и да не ређам даље

Наравно има и оних који верују у деда мраза. Свако у складу са својим образовањем и интелигенцијом.

Pa još jedino ja da izaberem da mi oni budu uzori... mada, ovo IZABEREM je ključna reč.
Inače, u mnogo štošta smo verovali (kažem "mi" ne misleći na sebe nego generalno na ovaj naš narod). Još i danas se veruje da smo pokrenuli nešto posle 2000. a zapravo su i tadašnje cifre kojima su nas gađali bile posledica rasprodaje preduzeća, a ne realni rast proizvodnje. Slično kao i sada, kad se uzmu neke najpovoljnije cifre i predstave kao jedine...
Mada, ima i rasta... imaš kapacitet da proizvedeš npr. 100 nečega, ti proizvedeš 15, sledeće godine proizvedeš 30 i to je 100% rast, moj bato!
Isto kao kad kažu da je sada gradski prevoz do j..., kažu ide oko 1100-1200 vozila, a toliko je išlo sredinom 80-ih, kad sam ja išao u srednju školu, a Beograd bio bar duplo manje naseljen, u centru Žarkova još bile tarabe. U poređenju sa 2002-2003 kad je išlo 200-300 vozila rast 600%.
 
Тема оцењена са *ГРОЗНО*

- - - - - - - - - -

Модераторка прекршила правило форума и отворила тему са јутјуб снимком!
СТОГА ПОЗИВАМ СУПЕРМОДЕРАТОРКУ ДА СТАВИ КЉУЧ НА ТЕМУ!

Komšo, ponestaje adekvatnih opisa za tebe, budući da su oni standardni tipa "glup", "idiot" ili "moron" postali već izlizani od upotrebe :D
 
Ovaju video je propaganda baš u stilu Gebelsa.
U vreme interneta neko će te ubediti da je 2+2=5?
To kao kad kažu da su devedesete krive za turbofolk i ostalo. Pa živeo sam ja i tada ovde, pa nemam veze sa turbofolkom, kao i mnogi drugi. Čak i tada se moglo birati. Berza kod SKC, nađeš šta voliš, niko nije bio osuđen da gleda i sluša turbofolk. Neko je to izabrao, neko nije.
Komentar sa te vesti kaže:Ispada da se propaganda ne može voditi u pozorištu?
Ne može se predstava koju stariji pamte kao neprevaziđenu "modernizovati", "prilagoditi vremenu" pa da posluži za promociju ___________ (navesti po želji) kao što to rade i holivudski (i ne samo oni) filmovi?

А шта мислиш зашто су сусједи овде, и зашто нам 24 часа дневно продају приче о шугославији и нападу Србије на хрвацку, те неком геноциду и сл? То што ти ниси слушао турбо фолк не значи да турбо фолк није победио.
 

Back
Top