Imam 29 i jos uvek sam nevin

Dragan od Knicha

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
Ovako ljudi. Inam 29 i jos se ni sam ozenio. Nemam skim. Realno i zene i muskarci vise ni su ono sto su bili nekad. Sve se iskvarilo. Gleda se samo materijalna korist i ni sta vise. Vernik sam i to me dodatno sputava. Hteo bi da mi prvi put bude iz ljubavi. Inace nisam ni glup ni ruzan. Pametan sam i bas zgodan ali eto nikako da nadjem sebi zenu. I tako do gurah do 29. Nebi hteo da me pogresno razumete ali problem mi nije mali. Stvarno nebi hteo sa bilo kojom a opet bi se i ozenio nekom moralnom zenom vernicom pa da se lepo slazemo. Ne mojte se smejati i rugati sto sam iskren i sto sam vam otvorio dusu nego mi po mozite ako mi ima pomoci. Shalom. Amin!
 
Too stupid to be true :D :D :D
Sa sve "Neguj mo srbski jezik" - stilom pisanja :D :D :D

Ni je smesno. Problem je ozbiljan. Zadje se u godine a zene ni za leka. Ne mislim na ulicarke. Kome one trebaju? Od njih nema ni zene ni majke.

- - - - - - - - - -

pa ne znam, mane. jedino da nađeš neku od 17 nedeflorisanu... ako ima danas uopšte tog uzrasta nevinih..al prvo da završi školu.. pa onda vi se ebete i onda bude ti lepo..

Ka ko te ni je sram da pises tako?! Zamisli da imas cerku i da procitas ovako nesto. Naravno da ima devica od 29. Samo ih tre ba naci. Kako se ne gadis da poljubis curu koja upraznjava protiv prirodni blud?
 
Ni je smesno. Problem je ozbiljan. Zadje se u godine a zene ni za leka. Ne mislim na ulicarke. Kome one trebaju? Od njih nema ni zene ni majke.

- - - - - - - - - -



Ka ko te ni je sram da pises tako?! Zamisli da imas cerku i da procitas ovako nesto. Naravno da ima devica od 29. Samo ih tre ba naci. Kako se ne gadis da poljubis curu koja upraznjava protiv prirodni blud?

I dalje sam ubedjen da trolujes :D :D :D
 
Ni je smesno. Problem je ozbiljan. Zadje se u godine a zene ni za leka. Ne mislim na ulicarke. Kome one trebaju? Od njih nema ni zene ni majke.

- - - - - - - - - -



Ka ko te ni je sram da pises tako?! Zamisli da imas cerku i da procitas ovako nesto. Naravno da ima devica od 29. Samo ih tre ba naci. Kako se ne gadis da poljubis curu koja upraznjava protiv prirodni blud?

Jao, još jedan koji traži nevinu! :fdlan:
Sad me više ne čudi što se toliko priča o obnavljanju himena... :aha:
 
I dalje sam ubedjen da trolujes :D :D :D

Trebao sam da postavim temu negde drygde. Ovde ocigledno nema nikoga osim strtucnjaka za orgije. Shalom! Amin!

- - - - - - - - - -

Jao, još jedan koji traži nevinu! :fdlan:
Sad me više ne čudi što se toliko priča o obnavljanju himena... :aha:

Nemislim bre na obicne ulicarke nego na vernice!
 
Pa za početak izguglaj šta je himen, ali malim slovom, velikim je lik iz crtaća...

Šta ti očekuješ od te tvoje potencijalne?

Ok hocu.

Ocekujem da meni bude zena a nasoj deci majka. I mora da bude devica kao ja.

- - - - - - - - - -

e ne znas budu, to tie legenda koja oce samo iz ljubavi prvi put

Mali Budo? Pa on je uzlazio po splavovima.
 

Back
Top