kako zamishljate forum za 10 godina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
a...shta mislite da ce se desiti

cini mi se da ce se odvojiti .. podforumi zive odvojeni zivot kao da se sve vishe profilisu
>I
ovde su trzavice a na nekim drugima je drugacije...na z k su ustaljene atmosfere..cini mi se da je tamo najlakshe
trte mrte kamenje
 
SmallVille:
:confused: Pa ti si poprilicno dugo i bio , mogu da ti kazem.Mada zbog cega da te bude jos manje , mora da si se nesto razocarao????? :confused:

Da znas da jesam dugo ovde. :) Nisam ovo planirao u svom zivotu. :lol:
Elem, nisam se razocarao, ali je postalo uzasno dosadno i monotono. Vrti se jedno te isto, plus otvaraju se teme koje vec postoje. Ne da ima duplikata, nego i vise od toga.
Ali, da ne nabrajam dalje.
Mrzi me! :mrgreen:
 
iju naopako kakva perverzna tema :lol:
kao da me neko pitao kako zamishljam peru dok se npr olakshava :lol:
mislima da ce se komunikacija za 10 god svesti na zareze, ono kao kultura govora, nove generacije itd
mada neshto nisam sigurna ni da ce biti planete zemlje za 10 god a kamoli foruma
 
Vecina vas su mladi ljudi i zabrinjava pojava da svi ili barem vecina misli da ce za desetak godina nastati neka varijanta apokalipse.... dobrodosli u zapadnu civilizaciju.... tako i oni razmisljaju zadnjih godina.
Forum... postojace naravno, ako bude neta, a bice ga sigurno, bez obzira na bilo kakve kataklizmicne pretpostavke. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top