Bivsi na vencanju... Svadbi...

Na temu me asociralo desavanje iz rl...
Udaje se rodjaka od jedne moje prijateljice... Inace tuta muta... Sva je tako cutljiva...
I juce kod mojih svrati nas rodjak, inace bivsi momak od doticne mlade... I zezamo se nesto...
Posle sat vremena ja se setim da se ova udaje i kazem njemu onako tiho da moram nesto vazno da mu kazem, kao da ne cuju drugi...
I jos mu sva bitna saopstavam... "Znas ko se udaje?!"
A on mrtav ladan "Cu znam li, pa pozvan sam, idem na svadbu."

:eek:

A ja sam kao sirokih shvatanja... :malav:

А зашто си ти осетила потребу да му саопштиш да му се бивша удаје?
 
А зашто си ти осетила потребу да му саопштиш да му се бивша удаје?

Jer mu je bivsa...
Mislim i ja volim kad mi kazu da mi se bivsi zene...
Onda mi lakse da znam da ih nisam upropastila do kraja :malav:

- - - - - - - - - -

pa ko tje opere tolike stolnjake i opsuži goste? :lol:

čile. čikilito.

Ne znam... Ne prave svadbu kod nas... :lol:
Mada bi bilo zanimljivo :lol:
 
Da li ste zvali svoje bivse momke/devojke na vase vencanje/svadbu?

Za one koji nemaju iskustvo sudbonosnog Da, da li bi?
I sta misle o prisustvu bivsih na istom?

:)

Zavisi od odnosa sa bivsim. Ove neke sa kojima nisam u kontaktu, pa sto bih ih zvala. Sa ovim jednim jesam u kontaktu, ali se ne druzimo nista specijalno, tako da ni njega ne bih zvala, kao sto ne bih zvala nikoga sa kim sam u povrsnom odnosu.
 
Hvala za ovo malo :zag: kako si nezna dusica :heart:

- - - - - - - - - -

Jos niko nije izjavio da bi zvao?
I kako bi reagovao da dodje bivsa/bivsi?

Ја знам како бих ја реаговала да видим бившу.

Излетела би напоље у року од одмах.

Мада, то и није могло да се деси, ваљда смо пре свадбе апсолвирали шта коме смета.
 
Hvala za ovo malo :zag: kako si nezna dusica :heart:

- - - - - - - - - -

Jos niko nije izjavio da bi zvao?
I kako bi reagovao da dodje bivsa/bivsi?

imala sam situaciju kada je moja najbolja drugarica pravila svadbu na koju je zvala bivseg...ajd nije bio bas decko decko, ali kombinacija jeste. i to intenzivno strastvena u ne bas tako kratkom vremenskom periodu. jesu nastavili da se druze posle prekida, ali njen motlv da joj on bude na svadbi i danas mi je apsolutno nejasan. njen muz pojma nije imao, ali je meni i drugoj drugarici pola svadbe preselo tj proteklo u preznojavanju da ne dodje do bilo kakvog ekscesa. i, da li je neophodno da kazem, da je od svih njenih prisutnih drugova, njen muz pitao samo ko je on. ebi ga.
ajd sve je proslo dobro, nista bilo, odrasli smo ljudi, ali lepo mi je i sad muka kada se setim scene.
ne bih zvala i ne bih volela da vidim ikakve bivse na rodjenoj svadbi. cemu? jedino ako u medjuvremenu nismo postali toliko dobri ortaci da se okumimo, pa moras kuma na svadbu da zoves.

- - - - - - - - - -

šo ste, bre, naivne...pa, ne znate vi sve bivše..i ša ako se momak nije zabavljao, taj vaš muž, sa nekom zvanicom, nego je samo kresnuo..njih 25 od, ae neka skromna svadba do 150 l zvanica...

e, pa to se ne racuna. :cool:
 
šo ste, bre, naivne...pa, ne znate vi sve bivše..i ša ako se momak nije zabavljao, taj vaš muž, sa nekom zvanicom, nego je samo kresnuo..njih 25 od, ae neka skromna svadba do 150 l zvanica...

Било би мало незгодно да је упознам на свадби, знаш, мало је превише рискантно.

А нашао би се неко добронамеран као Чичкава да ме пита како ми не смета што је та и та на свадби, и ето белаја.
 
imala sam situaciju kada je moja najbolja drugarica pravila svadbu na koju je zvala bivseg...ajd nije bio bas decko decko, ali kombinacija jeste. i to intenzivno strastvena u ne bas tako kratkom vremenskom periodu. jesu nastavili da se druze posle prekida, ali njen motlv da joj on bude na svadbi i danas mi je apsolutno nejasan. njen muz pojma nije imao, ali je meni i drugoj drugarici pola svadbe preselo tj proteklo u preznojavanju da ne dodje do bilo kakvog ekscesa. i, da li je neophodno da kazem, da je od svih njenih prisutnih drugova, njen muz pitao samo ko je on. ebi ga.
ajd sve je proslo dobro, nista bilo, odrasli smo ljudi, ali lepo mi je i sad muka kada se setim scene.
ne bih zvala i ne bih volela da vidim ikakve bivse na rodjenoj svadbi. cemu? jedino ako u medjuvremenu nismo postali toliko dobri ortaci da se okumimo, pa moras kuma na svadbu da zoves.

- - - - - - - - - -



e, pa to se ne racuna. :cool:

Tako bi i ja... Sad mi zao sto nisam pozvana na tu svadbu... :lol:

Zamisljam vec mlada i bivsi djuskaju uz pesmu:"Nisi mi ni poslednji ni prvi..." :malav:
Pa to nema ni kod kusturice jbt

- - - - - - - - - -

Шта сам написала, бих или би?

Sto si nervozna? :sad2:

- - - - - - - - - -

Ja biH se okrenula i otisla kuci.
Nikog ja ne biH izbacivala.
 
Tako bi i ja... Sad mi zao sto nisam pozvana na tu svadbu... :lol:

Zamisljam vec mlada i bivsi djuskaju uz pesmu:"Nisi mi ni poslednji ni prvi..." :malav:
Pa to nema ni kod kusturice jbt

- - - - - - - - - -



Sto si nervozna? :sad2:

- - - - - - - - - -

Ja biH se okrenula i otisla kuci.
Nikog ja ne biH izbacivala.

Нисам нервозна, чини ти се зато што не стављам смајлиће.

Убише нас ти смајлићи, никако да се споразумемо без њих.

Ево, јел'' сад боље :lol:

И чекај, бре, ја да одем са сопствене свадбе?

Не, оде она, а ја се њему после крви напијем.
 

Back
Top