Nova energija

Umri_muski

Legenda
Poruka
54.661
Inace imam stav da mi nista nije tesko, pa to nekad ostavi utisak da sam lud , blentav, previse rasplinut na sitnice i tako to.
Ali ne da mi fali energije.
Cak i kad me posteno razbiju, a desilo se da te spuste pa se jos okolnosti naprave pa ostanes da visis dan dva bez icega i nigde, nisam sklon depresiji, a nisam dozvolio ni da mi crno udje u dushu.
Na stranu sto se to svidja svestenim licima, vidim duboko priznanje kad osete te detalje kod mene, ovde je rec o necem drugom.


Primetio sam iako sam otvoren i pocinjem kontakt i nisam agresivan niti napadan, da su mi zene smanjile energiju usmerenu prema zenama.
A povod za temu je zaljenje jedne devojke da su muskarci danas bez energije i samo ako im je pri ruci...

I pronadjem kod sebe simptome toga, jer su zene cesto pod utiskom ili prismotrom javnosti pa bez razloga sankcionisu neke postupke muskaraca, a neki od tih postupaka cinim ja.
Npr da popodne zovem novu poznanicu da izadje sa mnom to vece je tezak prekrsaj, nego moram danas za sutra, cak i ako nije prebukirana.
Skoro pa je zabranjeno da ako se slucajno nadjem u NS ili Nisu da svratim kod poznanice a da nismo prisni ili stari drugari, onako bum tras, ne daj se ometati, ako imas posla...

Sa druge strane za neke stvari nemam motiva, npr visecasovno delenje valjda se to zove kompliment preko facebooka ili nekog sajta gde su okacile fotografije...i njihovo insistiranje na tome kao obavezi me smara, na neki nacin mi ubija energiju da budem aktivan ovako van tih sajtova...

Kao primer mogu uzeti dva babca koja prodaju sladoled u BG...
Prvi babac me smorio ali joj bilo dosadno.....voli da cavrlja bas ono tracarski ali ima averziju prema znanju...
Drugi babac je naturscik pravi, znaci sve da joj prodje vreme....
Prvi babac me kad me video treci put pitao , hoces da uzimas ti sladoled, ako neces imam neka posla...
Drugi babac radi svoj posao i podrazumeva da je to vidljivo i cak i hoce da zatvori za 10 min da nesto pomogne, iako nije bas toliko moranje...

E sad, nisam siguran da li sam ja dobar primer, jer mozda su sad to normalne pojave da su ove nove energije drugacije...
Ali sam siguran da mene nikako ne motivise, a plus me jos i iscrpljuje ovo pozeraj distanca, pravi se nalozen metoda komunikacije devojaka prema muskarcima i onda skoro pa upadam, ali ja kazem da upadam u grupu krivaca za prituzbu ove devojke sto kaze nema energije i sve sto je blizu, usput...

A inace sam bas suprotno , mnogo manje volim usputno nego bas ono iznenadi me i povedi me...
Naravno uz stvarno prisutnu slobodu da se kaze ne...a ne ovo danasnje politicki korektno kao svi imaju mogucnost da kazu ne, a ako kazu to je ipak prilicno zameranje...

Ubijaju li zene u vama tu flert energiju na daljinu ili uopste flert energiju koja nije vezana za izlazak i bas za muvanje...
Mozda je rec sharm prejaka, ali je blizu....umece ugodnog razgovaranja a da nije muvanje ili cimanje.

- - - - - - - - - -

Zaboravio sam odbijanje prilaska u prevozu......zatim na ulici kad su u drustvu a kao krenule u kupovinu.....dok je dozvoljeno ako su krenule na pice ili u setnju pa da tracare o momcima...

- - - - - - - - - -

Npr video na profilu neku finu zenskicu iz NS i komentar mi , jooj daleko...BG NS je 1h, a nije mi tesko bilo da skoknem do Cacka, Krusevca Nisa, ama bas ni malo...
Razlika jeste sto sam te znao uzivo, ali ne jako dobro, a ovo je preko neta, ali i to da pomenem...
 
iako nisam u poziciji da delim savete ikome, moja preporuka za tebe za 2018. glasi da smanjiš kontemplacije i pokušaš da budeš blizak sa nekom....
pusti neku ženu u svoj svet... see what happens... pa dođi na forum da nas izvestiš...:D
 
Šta će mu fore?On je zaljubljen u sebe, traži čitaoce.

pa slabo je čitan..
ja ovo pročitah do kraja, ali ostale teme koje je postavljao, krenem, pa se smorim..kiti, kiti frazira, pametuje, nikada do poente stići..
nije preporučljivo za one sa slabijim živcima,
oni koji su stabilniji ili ne kliknu ili odustanu kod prvog pasusa :lol:
piše tu ilijadu & odiseju, sam sebi zanimljiv, moguće..mada sumnjam..
 
@Umri_muski

Slazem se sa tobom da ima dosta ovoga i kod mene je ovo takodje prisutno.

Cim naletis na neku zgodniju klinkicu smaranje u rangu babe sto prodaje sladoled i dobro si to povezao.:ok:

A mislim da i one same sve cesce primecuju da ih pristojni muskarci samo pogledaju i odmahnu rukom, ali nisu u stanju da povezu 2 i 2 ofc.

A ti muskarci su njima sigurno gejevi.:roll::hahaha:
 
@Umri_muski

Slazem se sa tobom da ima dosta ovoga i kod mene je ovo takodje prisutno.

Cim naletis na neku zgodniju klinkicu smaranje u rangu babe sto prodaje sladoled i dobro si to povezao.:ok:

A mislim da i one same sve cesce primecuju da ih pristojni muskarci samo pogledaju i odmahnu rukom, ali nisu u stanju da povezu 2 i 2 ofc.

A ti muskarci su njima sigurno gejevi.:roll::hahaha:

nastavi da onanišeš..
 
Hajd ti kazi zasto mislis da ne pustam zene u moj svet.

ne znam, na osnovu tvog pisanja koje mi deluje prilično nekomunikativno, pretpostavljam da se teško uklapaš sa ljudima...
rekao bih da si samotnjak, sa malo ljudskog kontakta, radiš sa nekim mašinama ili tako nešto a da si sa ženama na distanci.

šta ti znači ta karta sveta kao avatar? batali tolike generalizacije, opšta mesta... lepo je imati intelektualnih pobuda, ali kao da bežiš od bilo čega ličnog. mori te strah od otvaranja i bliskosti.... ne skrivaj se iza te megalomanije, zbaci plašt velikog analizatora, probaj nekad napisati nešto o sebi lično... npr, koliko imaš godina? jesi li zadovoljan sobom i kojim oblastima svog života jesi a kojim nisi?

vreme prolazi...

možda sam se nalupao gluposti, ali to je neki moj utisak, ne shvati to kao kritiku.... navijam da dođe do progresa u tvom životu...
 
Ne, ja sam pitao odakle mu zakljucak da ne pustam zene u moj svet...
Naravno da forumashice, one sto znaju sve i treba im energija, a to inace zovu ljudi energetski vampiri ne pustam u svoj svet...jednom jesam pa sam morao posle silno vreme da potrosim da prvo izbacim pa posle pridresiram da bude bar na pola gladna...

A inace straftaju po forumu, samo sto to nije kao kod ostalih od dosade nego da zapogane....povrede, uvrede...
Inace svako normalan pise na onoj temi gde mu se cini da ga interesuje ili ima sta da kaze...
Ovo drugo su bas takve seljoberke unistile jer su pocele da pisu i tamo gde nemaju sta da kazu...

Taj deo problema deluje na mnoge muskarce...
Nadzak babe i u 16 godina...a kamoli ove Gnjile od 30+....
Ali uz obavezno pretvaranje u seljobera, to mozes da sikterises, kao sto ja cinim zenama na forumu...
Tacno je da ostavljas utisak da si onda dno dna...tu u rangu njih samih, ali bar rasteras G...
U realu to funkcionise mnogo bolje....jer cist vazduh stvarno okrepljuje, a i na svaki sikter jednoj seljoberki napravis mesta za neku novu da se pokaze...
To zene itekako cine, makar ona bila bar malo razlicita po njenom misljenju...
Znaci ma koliko bila slicna, kad vidi sikter prema seljoberki, druga zena ako misli da je malo razlicita, sprema ponudu, nekad odmah, nekad malo kasnije..

Zato urodjeno i pucaju ove po netu....jer znaju da to sto se istrese, jeste joj uzivanje, ali ne dobija nista novo , dok sikterisanjem onaj drugi dobija cist prostor za nesto lepo sto ova nece nikad ili ne u skorije vreme (do reinkarnacije) osetiti...
Ali pazljivo....nikad zluradost.....znaci te fore koje cesto ovde citate, pa i na ovoj temi, zamerka, ti nastavi da onanises i slicno , to su hrana za nadzak babe i pakosne osobe, ono sto je blagodet je upravo cist prostor od vampira...
Priznajem , sve manje ima nevampirusa, ali otud i ova tema...

Jos moje poznanike vise ubija to proser zlobno istresanje u trendu danasnjih zena...
Stvarno ih ubija u pojam...pa im ja dodjem kao zaebant...nekad jako potreban....a ustvari ja nisam toliki svaleras, ali smatram normalnim potrebu da nadjem osobu koja ima postovanja i bar neke gradjanske manire, makar bila ceo svoj zivot na selu , a to je do vaspitanja a ne do mesta zivljenja....
 
Znate onu recenicu "volim sve sto vole mladi"?

Najtrazenija zenska na nekom sajtu za upoznavanje je uz prosecnu sliku napisala sledece
I am an optimistic, friendly, kind, sympathetic, sociable and cheerful lady. I like going out with my friends, listening to music, going outside the city and observe the nature.

Nista posebno...
A opet danas je to za srpske devojke itekako posebna ponuda...
Jer ono sto pise u CV srpskih devojaka je
volim da blejim, da se kujcim i pred frajerom koji placa pice i pred drugima sa frajerom koji mi placa pice
Stalno sam izmedju depresije i euforije, ili nesrecna nepruzenim ili presrecna pa hocu jos jos jos...
Seks mi je izuzetno vazan ali ga nemam koliko bih htela, pa mora da se snalazim na razne nacine...
Trazim pristojnog muskarca, gde pod pristojnim podrazumevam da moze pristojno da otrpi moje uvrede koje nekontrolisano a nekad i zainat pocinim ili kazem.
Sta on hoce, ima mene, to mu je nagrada, a i mora da zna gde mu je mesto...
Nisam previse zahtevna, ali mora da bude ispunjeno ono minimalno, znaci da uvek ima vremena kad sam u krizi , a to je cesto, da uvek ima vremena kad mi se zabavlja ili mi je dosadno , a to je stalno kad nemam obaveze, jer nemam neki svoj hobi, a citanje je za dunstere i tako to, da je pravi muskarac..
Da se osecam pored njega sigurno , da me brani od drugih koji bi da pridju.
A kad nije tu , da ne ljubomorise zato sto mi drugi prilaze i zato sto na facebooku ili chatu chatujem sa drugima...
Ili me neko zove od tih telefonom.
 
tebe mekflaj čak i sve one tvoje tegobe izgleda nisu naučile ničemu

- - - - - - - - - -

otvoriš temu gde te ženska prevarila sa dvojicom u roku od deset dana a potom deliš savete kako je žena rešenje

biće da si u pravu...

šokantno je to što je uradila, ali još šokantnije kako je izostala ikakva moja reakcija, ili bar neko osećanje ljutnje, besa unutra...
samo doživljaj kako se jaz između nas dvoje dodatno nepremostivo povećava....

mislim da me je praktično precrtala i pre nego što mi je to rekla, jer bi krila da sam joj značio.
više nismo u kontaktu, ona je sama naglo prekinula komunikaciju, nismo se svađali, samo neke uviđavne poruke...
čak i ako se javi, osim prijateljstva nemam više ništa za nju.
drago mi je što joj nisam poklonio usb sa desetak posebno odabranih pesama za nju, a na čemu sam radio dok je ona skakala sa kite na kitu...

ali u suštini sam joj zahvalan, dok me žene ignorišu po difoultu, sa ovom sam opet imao "nešto" i pomogla mi je da bolje razumem sebe, svoj odnos prema ženama i vlastite kompetencije da odgovorim na njihove zahteve...
 
To je bas zaebano stvarati kompetencije ili utisak kompetencije na osnovu odnosa sa zenom....
To ti je kao da procenjujes cenu robe tako sto pricas sa preprodavcem, a on ti slaze price da je sve obilno rodilo i da je cena otisla u pm nisko....
Prica ti da ti je roba bas dobra, ali , ali uvek neko ali, i tu pada konacna cena vrednosti...
 
biće da si u pravu...

šokantno je to što je uradila, ali još šokantnije kako je izostala ikakva moja reakcija, ili bar neko osećanje ljutnje, besa unutra...
samo doživljaj kako se jaz između nas dvoje dodatno nepremostivo povećava....

mislim da me je praktično precrtala i pre nego što mi je to rekla, jer bi krila da sam joj značio.
više nismo u kontaktu, ona je sama naglo prekinula komunikaciju, nismo se svađali, samo neke uviđavne poruke...
čak i ako se javi, osim prijateljstva nemam više ništa za nju.
drago mi je što joj nisam poklonio usb sa desetak posebno odabranih pesama za nju, a na čemu sam radio dok je ona skakala sa kite na kitu...

ali u suštini sam joj zahvalan, dok me žene ignorišu po difoultu, sa ovom sam opet imao "nešto" i pomogla mi je da bolje razumem sebe, svoj odnos prema ženama i vlastite kompetencije da odgovorim na njihove zahteve...



ne zameri ako je pitanje malo preispoljno ali primeti li ti mekflaj koji znak da je toliko neutoljive žeđi ta ženska, misim ovako po njoj, neki izgled ponašanje bilo šta?
 
Ne dobro je on zakljucio, on stvara svoj odnos sa njima....a to sto ga ti pitas je tvoj odnos sa njima, doduse i odnos mnogih drugih, ali meni se cini da je njegov nacin bolji...
U praksi sam video da je bolje tako postaviti stvari, a ne da izbegavas da ispadas budala ili klipan...
 
Peglanje mozga muskaraca je odmaklo dalje nego sto vi mislite , jer naravno kod sebe to iskljucujete kao mogucnost...

Ali ovo je npr uobicajeno...


Po meni to je cisto treniranje picopacenistva plus pateticarenje...
A plus sto je suprotno od normalnog....ali to nije toliko bitno na prvi pogled, bitnije je ovo sto se EMO stavlja na prvo mesto , a emo upravo donosi ekscese u smislu nepoverenja tj neebavanja 2 pare sta je odgovorno prema partneru, nego samo sta ce da dozna...
A nekad cak ni to....doslo mi , ego trip, emo trip i ostalo..

Ali nije obostrano , nego jednostrano , dok se ocekuje da svi muskarci prihvate krivicu za one koji su zenama najmiliji a to su drski bezobrazni , u 2min uzimaj muskarci....
Svi mi mozemo biti takvi muskarci, neko vise neko manje, ali svi to mozemo biti, ali onda posle izvesnog vremena nemas nista nego isprazno stanje, tj tacno ono sto se desava zenama, desava se i muskarcima, imas dokaz svoje muske vrednosti, lepo ti napredujes, sve ide lepo...
Ali prvi slucaj kad ti zelis da se dublje povezes sa nekom , donosi razilazenje od lepo ukomponovanog i moguceg...
Zasto bi zeleo da se dublje povezes sa nekom, e to ne znam....
Price su zbog posesivne emocije, zbog stabilnije veze i braka i dece, ali to su sve price i nije im za verovati...
Posesivna emocija jeste tacan razlog, ali to je vec bolest....nije nesto zbog cega se treba razilaziti od uspesnog i primenjivog modela...
Pad erektivne funkcije, to je vec nesto, ili nekompatibilnost sa novim micikanama, to je vec dobar povod...
To javno nikad nece biti ni priznato niti odobreno , ali stvarno postoje muskarci kod kojih Misko mora da se upozna sa micikanom pre stabilnog funkcionisanja a nemaju strah od zena ili od neuspeha...kako bi psiholozi rekli...
Nekad to ima veze sa moralnim vrednostima a nekad je samo stvar zone konfora....kao sto neko ne moze da se zaljubi na prvi pogled nego mu treba malo vise vremena, a to nije nenormalno niti psiholoska boljka..

U svakom slucaju dominantni obrazac uvek postoji i prilicno rigorozno sakati razlicite varijante od sebe...
A trenutni dominantni obrazac je ovaj u pesmi opisan....nista ne pitaj, dobro ti je sto sam ti uopste dosla, a ja naravno kao emotivno zensko stalno patim....sad za tobom, a za 5 minuta za drugim, samo sto ovo drugo nije izreceno...

Realno ili posteno govoreci, sta mene koj tuki boli sto tebe boli sutra ili danas zbog onog sto si uradila juce....
Ali ne, da se danas neko ponasa za danas, to je dosadno smorno , bez dinamike, bez zara, a ljubav trazi zar, takoreci prevaru u najjavi...
Sto bi pravoslavlje reklo, ostrascena ljubav....a ovo su samo pravci razvoja ostrascene ljubavi koja ne staje na tome sto se kao naziva ljubav nego ide u posesivnost, opsesivnost, emodepresiju i razne patologije, tipa patetika, tipa papucarenje ili picopacenistvo.
 
Cek da ne mislite da je to pojedinacni primer, evo primera kad to sugerisano izgenerise musko i to vrlo popularno tkivo..


Lako cemo samo pozovi....okacen na civiluk stojim i cekam...
E sad, ako mi neko kaze da ovo nije tipicno zensko razmisljanje po pitanju ljubavi, koje niko od njih ne zahteva (muskarac sigurno ne zeli te recidive koji vecito postoje, patetika)....ali to je sve vise mainstream hijararhijskog dobitka, ne kazu muski bas tako , ali na to se svodi, bolje tortu sa komsijom nego pomije sam...
 
ne zameri ako je pitanje malo preispoljno ali primeti li ti mekflaj koji znak da je toliko neutoljive žeđi ta ženska, misim ovako po njoj, neki izgled ponašanje bilo šta?

ona mi je o svojoj požudi još u ranoj fazi pričala, ali nisam znao da u isto vreme igra više brzopoteznih šahovskih partija od kojih sam ja bio samo jedna...
primetio sam da je vrlo neposredna u kontaktu sa ljudima, dodiruje sagovornike, tražila cigaretu od konobara i slično... veliki je hedonista...
telefon joj je pištao na svakih par sekundi... kao da uopšte ne ume da bude sama... a meni nikada nije svirnuo ni sms.
od garderobe - dekolte, štikle, mada je znala i rolku i slično, tako da preko odeće teško za provalati. šminka joj je umerena te i to isto nije pokazatelj. ali po ponašanju je očigledno da nema taj neki gard prema ljudima, naprotiv sama inicira komunikaciju, približava se sagovorniku jako... na osnovu tog njenog govora tela koji sam shvatio kao flert ja sam se i okuražio da je pozovem na tu prvu kafu koju je sama pomenula ali nešto kao u vezi posla.

nema nikakvu tremu u kontaktu sa ljudima, i vrlo je elokventna, tu je kao riba u vodi... veoma brzo razmišlja, povezuje stvari, iq natprosečan, informisanost, kultura, sve natprosečno... verovatno je psihopata
 

Back
Top