Nova energija

ona mi je o svojoj požudi još u ranoj fazi pričala, ali nisam znao da u isto vreme igra više brzopoteznih šahovskih partija od kojih sam ja bio samo jedna...
primetio sam da je vrlo neposredna u kontaktu sa ljudima, dodiruje sagovornike, tražila cigaretu od konobara i slično... veliki je hedonista...
telefon joj je pištao na svakih par sekundi... kao da uopšte ne ume da bude sama... a meni nikada nije svirnuo ni sms.
od garderobe - dekolte, štikle, mada je znala i rolku i slično, tako da preko odeće teško za provalati. šminka joj je umerena te i to isto nije pokazatelj. ali po ponašanju je očigledno da nema taj neki gard prema ljudima, naprotiv sama inicira komunikaciju, približava se sagovorniku jako... na osnovu tog njenog govora tela koji sam shvatio kao flert ja sam se i okuražio da je pozovem na tu prvu kafu koju je sama pomenula ali nešto kao u vezi posla.

nema nikakvu tremu u kontaktu sa ljudima, i vrlo je elokventna, tu je kao riba u vodi... veoma brzo razmišlja, povezuje stvari, iq natprosečan, informisanost, kultura, sve natprosečno... verovatno je psihopata
Potrošila te je k'o džeparac.
 

Back
Top