Gotta get away from me

Guede

Buraz
Poruka
11.277
Bullshit za bullshit-om vam se desava, reagujete kako ne volite, cinite situaciju jos gorom, anksioznost, paranoja, osjecaj da ste van vremena i prostora .... agresija pomaze samo onoliko koliko uspije negativnosti da istece iz vas dok traje, da bi se nakon tog automatski negativnost napunila jos zgusnutija i pod vecim pritiskom bila ...

Znaci, niste bas u formi, treba vam predah od svega, ponajvise od samog sebe ... gdje i na koji nacin ga uzimate ?

Ne bi bilo lose cuti kakvih sve ventila ima, mozda se nekom i svdi neka ideja :D
 
Bullshit za bullshit-om vam se desava, reagujete kako ne volite, cinite situaciju jos gorom, anksioznost, paranoja, osjecaj da ste van vremena i prostora .... agresija pomaze samo onoliko koliko uspije negativnosti da istece iz vas dok traje, da bi se nakon tog automatski negativnost napunila jos zgusnutija i pod vecim pritiskom bila ...

Znaci, niste bas u formi, treba vam predah od svega, ponajvise od samog sebe ... gdje i na koji nacin ga uzimate ?

Ne bi bilo lose cuti kakvih sve ventila ima, mozda se nekom i svdi neka ideja :D

Ode se u salu, isteže, udara u džak.
 
Ode se u salu, isteže, udara u džak.

Sport ... ucinkovito, i dosadno, + znam barabe koje su jedno vrijeme ogrezle u istom, da bi na kraju preko misica koje im je on dao rjesavale demone koji opet nisu ih nikad napustili.
Sport je dobar ako ga prati kodeks, kao recimo u karateu sto ima i sl. , inace je pumpanje i pumpanje ... do tog trenutka kad si otisao u penis
 
"...dragi moj melanholičaru, ono što je najbolje jeste i ostaje: mnogo spavati, u istinskom i simboličnom smislu! Tako ćemo opet imati svoje jutro! Majstorija životne mudrosti jeste umeti spavanje svake vrste umetnuti u pravi trenutak.”

Fridrih Niče

Vrlo dobro, samo sto nas hiberniranje s vremenom pretvara u pasivno-agresivne s.eronje
 
Sport ... ucinkovito, i dosadno, + znam barabe koje su jedno vrijeme ogrezle u istom, da bi na kraju preko misica koje im je on dao rjesavale demone koji opet nisu ih nikad napustili.
Sport je dobar ako ga prati kodeks, kao recimo u karateu sto ima i sl. , inace je pumpanje i pumpanje ... do tog trenutka kad si otisao u penis

Ne mislim na dizanje tegova, "pumpanje" pred ogledalom, steroide i čuvanje splavova. Čist, rekreativni sport.
 
Bullshit za bullshit-om vam se desava, reagujete kako ne volite, cinite situaciju jos gorom, anksioznost, paranoja, osjecaj da ste van vremena i prostora .... agresija pomaze samo onoliko koliko uspije negativnosti da istece iz vas dok traje, da bi se nakon tog automatski negativnost napunila jos zgusnutija i pod vecim pritiskom bila ...

Znaci, niste bas u formi, treba vam predah od svega, ponajvise od samog sebe ... gdje i na koji nacin ga uzimate ?

Ne bi bilo lose cuti kakvih sve ventila ima, mozda se nekom i svdi neka ideja :D

Ovako kad citam i zamisljam takav profil ljudi nista mi ne pada drugo na pamet osim batina i motike,a sve vise to zasluzuje da ne propada selo
 
svako kad tad upadne u tu priču, problem je s onima koji nikad ne upadnu :sad2:
i sad su ti kao zdravi, a ovi koji su u takva stanja zapali su ovakvi onakvi, bolesni, depresivni, melanholični, apatični i slične stvari
a oni koji nisu su samo zdravi pazi ti...:per:
 

Back
Top