vucic-sutra-na-sastanku-komisije-za-stanove

Vladimir M.

Domaćin
Poruka
4.032
"Vučić je nedavno najavio izgradnju stanova za pripadnike vojske, policije, mladim naučnicima"

A ZA NAS PRIVATNIKE GDE SU STANOVI!!!!

DA SE MI PRIVATNICI ODSELIMO AKO TI NE TREBAMO VUČIĆU!!!!!!!!

NEKA U DRŽAVI OSTANU POLICAJCI, PROSVETARI, VOJNICI. LEPO DA SAMI SEBE UČITE, SAMI SEBE ŠTITITE, A KRIMINALA NEĆE NI DA BUDE JER STE SVI POLICAJCI!!!

PRIVATNIKE I DALJE GLEDAJU KAO PRLJAVE KAPITALISTE!!!

OVO JE DISKRIMINACIJA koju član 21 ustava republike srbije izričito zabranjuje!!!

A ZA NAS PRIVATNIKE GDE SU STANOVI!!!!





http://www.blic.rs/vesti/drustvo/vucic-sutra-na-sastanku-komisije-za-stanove/2sgw88x
 
Poslednja izmena:
"Vučić je nedavno najavio izgradnju stanova za pripadnike vojske, policije, mladim naučnicima"

A ZA NAS PRIVATNIKE GDE SU STANOVI!!!!

DA SE MI PRIVATNICI ODSELIMO AKO TI NE TREBAMO VUČIĆU!!!!!!!!

NEKA U DRŽAVI OSTANU POLICAJCI, PROSVETARI, VOJNICI. LEPO DA SAMI SEBE UČITE, SAMI SEBE ŠTITITE, A KRIMINALA NEĆE NI DA BUDE JER STE SVI POLICAJCI!!!

PRIVATNIKE I DALJE GLEDAJU KAO PRLJAVE KAPITALISTE!!!

OVO JE DISKRIMINACIJA koju član 21 ustava republike srbije izričito zabranjuje!!!

A ZA NAS PRIVATNIKE GDE SU STANOVI!!!!





http://www.blic.rs/vesti/drustvo/vucic-sutra-na-sastanku-komisije-za-stanove/2sgw88x

oni su u vlasnistvu drzave, a drzava svojima moze da daje sta god pozeli
pritom, sto se tice vojske i policije, to su poslovi koje podrazumevaju da si u svakom trenutku spreman da das zivot za svoju drzavu, sto kao privatnik nisi obavezan
drzava ti nista ne duguje
valjda mozes toliko da shvatis
 
oni su u vlasnistvu drzave, a drzava svojima moze da daje sta god pozeli
pritom, sto se tice vojske i policije, to su poslovi koje podrazumevaju da si u svakom trenutku spreman da das zivot za svoju drzavu, sto kao privatnik nisi obavezan
drzava ti nista ne duguje
valjda mozes toliko da shvatis

Значи ми који нисмо војска ни полиција нисмо државини, и нас може да шиша како хоће да би овима угађала?
А ту спремност да се да живот смо видели у прошлим ратовима, част изузецима наравно, нема одакле се ти нису повлачили у станове које им је држава дала у Београду. А о отимању возила приватницима, о неисплати ратних дневница мобилисанима, о томе да борци ратова из Србије немају никакав статус у овој земљи, о томе боље да и не говоримо, важно је да ови купују лојалност ових паразитских група преко наших леђа.
 
oni su u vlasnistvu drzave, a drzava svojima moze da daje sta god pozeli
pritom, sto se tice vojske i policije, to su poslovi koje podrazumevaju da si u svakom trenutku spreman da das zivot za svoju drzavu, sto kao privatnik nisi obavezan
drzava ti nista ne duguje
valjda mozes toliko da shvatis

Lepo si predstavio drzavu, sto je nazalost retkost na netu.
Drzava, posebno autokratska kao nasa, se postavlja tako da su svi duzni njoj, a ona daje kome hoce.
 
Значи ми који нисмо војска ни полиција нисмо државини, и нас може да шиша како хоће да би овима угађала?
А ту спремност да се да живот смо видели у прошлим ратовима, част изузецима наравно, нема одакле се ти нису повлачили у станове које им је држава дала у Београду. А о отимању возила приватницима, о неисплати ратних дневница мобилисанима, о томе да борци ратова из Србије немају никакав статус у овој земљи, о томе боље да и не говоримо, важно је да ови купују лојалност ових паразитских група преко наших леђа.

ne kazem, nemoj praviti slamnati argument, rekao sam da drzava moze dati novac drzavnoj sluzbi kojoj misli da je adekvatno dati, meni ni iz dzepa ni u dzep, a ako hoces da kazes da je vojska 1999 na kosovu bezala, stvarno ne znam na koju vojsku mislis, a i stvarno je ruzno od tebe da tako govoris
 
ne kazem, nemoj praviti slamnati argument, rekao sam da drzava moze dati novac drzavnoj sluzbi kojoj misli da je adekvatno dati, meni ni iz dzepa ni u dzep, a ako hoces da kazes da je vojska 1999 na kosovu bezala, stvarno ne znam na koju vojsku mislis, a i stvarno je ruzno od tebe da tako govoris

Ја бих разумео да не знам Америка, Немачка, Русија деле станове припадницима својих војски. А ово, да неко овде изиграва Титову Југославију у којој је било пара ко блата, јасно је о чему се ради.

И да, та војска се на команду повукла тако брзо да се и НАТО чудио, не знам зашто би се ћутало о томе.
 
2015- Stanovi od 300 evra

2017. stanovi od 550 evra

2018. Salio sam se


2018......побегуље
22008320_1602653793090780_2756291195861983009_n.jpg
 
"Vučić je nedavno najavio izgradnju stanova za pripadnike vojske, policije, mladim naučnicima"

A ZA NAS PRIVATNIKE GDE SU STANOVI!!!!

DA SE MI PRIVATNICI ODSELIMO AKO TI NE TREBAMO VUČIĆU!!!!!!!!

NEKA U DRŽAVI OSTANU POLICAJCI, PROSVETARI, VOJNICI. LEPO DA SAMI SEBE UČITE, SAMI SEBE ŠTITITE, A KRIMINALA NEĆE NI DA BUDE JER STE SVI POLICAJCI!!!

PRIVATNIKE I DALJE GLEDAJU KAO PRLJAVE KAPITALISTE!!!

OVO JE DISKRIMINACIJA koju član 21 ustava republike srbije izričito zabranjuje!!!

A ZA NAS PRIVATNIKE GDE SU STANOVI!!!!





http://www.blic.rs/vesti/drustvo/vucic-sutra-na-sastanku-komisije-za-stanove/2sgw88x

Dokle ćeš se brukati? Može se razgovati o tome kolko je ovo dobar potez. Ali diskriminacije nema.
 
Ја бих разумео да не знам Америка, Немачка, Русија деле станове припадницима својих војски. А ово, да неко овде изиграва Титову Југославију у којој је било пара ко блата, јасно је о чему се ради.

И да, та војска се на команду повукла тако брзо да се и НАТО чудио, не знам зашто би се ћутало о томе.

i znaci dok neka od vecih zemalja to ne uradi nama nije dozvoljeno? sta sada, studenti osmisle lek za rak i ti kazes "pa ako ga amerika, nemacka i rusija nisu otkrili lek sta mi izigravamo naucnike"
pritom, americki/ruski vojnici neretko zive u barakama u vojnim bazama gde se cuvaju poverljive stvari, ali posto nase barake nisu ni za zivotinje a kamoli za ljude, jedino je normalno da im se izgrade prostorije za zivot
 
"Vučić je nedavno najavio izgradnju stanova za pripadnike vojske, policije, mladim naučnicima"

A ZA NAS PRIVATNIKE GDE SU STANOVI!!!!

DA SE MI PRIVATNICI ODSELIMO AKO TI NE TREBAMO VUČIĆU!!!!!!!!

NEKA U DRŽAVI OSTANU POLICAJCI, PROSVETARI, VOJNICI. LEPO DA SAMI SEBE UČITE, SAMI SEBE ŠTITITE, A KRIMINALA NEĆE NI DA BUDE JER STE SVI POLICAJCI!!!

PRIVATNIKE I DALJE GLEDAJU KAO PRLJAVE KAPITALISTE!!!

OVO JE DISKRIMINACIJA koju član 21 ustava republike srbije izričito zabranjuje!!!

A ZA NAS PRIVATNIKE GDE SU STANOVI!!!!





http://www.blic.rs/vesti/drustvo/vucic-sutra-na-sastanku-komisije-za-stanove/2sgw88x

Зеза се бре човек, шта ти је?

Нема станова. Нема станова чак ни за оне који су их купили у Београду на води.

- - - - - - - - - -

oni su u vlasnistvu drzave, a drzava svojima moze da daje sta god pozeli
pritom, sto se tice vojske i policije, to su poslovi koje podrazumevaju da si u svakom trenutku spreman da das zivot za svoju drzavu, sto kao privatnik nisi obavezan
drzava ti nista ne duguje
valjda mozes toliko da shvatis

Мољче, налупетао си се за три златне медаље у овако кратком посту.

- - - - - - - - - -

Значи ми који нисмо војска ни полиција нисмо државини, и нас може да шиша како хоће да би овима угађала?
А ту спремност да се да живот смо видели у прошлим ратовима, част изузецима наравно, нема одакле се ти нису повлачили у станове које им је држава дала у Београду. А о отимању возила приватницима, о неисплати ратних дневница мобилисанима, о томе да борци ратова из Србије немају никакав статус у овој земљи, о томе боље да и не говоримо, важно је да ови купују лојалност ових паразитских група преко наших леђа.

Тачано тако. Подједнако су гинули и профи војници и резервисти и регрути, а само су профи војници убирали користи од војске, док су регрути и резервисти добијали курчину од државе.

И наравно, кад треба да се позива на велике жртве, онда су ту профи војници најгласнији, а регрута и резервиста нигде нема.
 
Наведеним правилником омогућава се, корисницима војних пензија који имају прихваћену молбу за стан – зајам и остварују право на накнаду дела трошкова за становање, добијање бескаматног кредита за решавање стамбеног питања, куповином стана – куће, у износу до 20.000 евра (у динарској противвредности, по званичном средњем курсу НБС на дан преноса тих средстава).
Уколико се определе за овакав начин решавања стамбеног питања, корисници војних пензија треба да поднесу захтев Фонду за социјално осигурање војних осигураника, са следећим доказима:
решење о оствареном праву на накнаду дела трошкова за становање,
закључак стамбеног органа о утврђеном праву на стан – зајам,
писану изјаву о прихватању овог начина решавања стамбеног питања оверену у суду (на прописаном обрасцу).


http://www.fsovo.mod.gov.rs/stambeno-obezbedjenje.html#.Wi2faNKnGUk

Бескаматни стамбени кредит за војна лица???
 
Зеза се бре човек, шта ти је?

Нема станова. Нема станова чак ни за оне који су их купили у Београду на води.

- - - - - - - - - -



Мољче, налупетао си се за три златне медаље у овако кратком посту.

- - - - - - - - - -



Тачано тако. Подједнако су гинули и профи војници и резервисти и регрути, а само су профи војници убирали користи од војске, док су регрути и резервисти добијали курчину од државе.

И наравно, кад треба да се позива на велике жртве, онда су ту профи војници најгласнији, а регрута и резервиста нигде нема.

ako ces vec da odgovaras, kazi zasto, odnosno kazi nesto pametno, sad si samo ostavio uvredu i nista pametno
sta sam nalupetao i zasto?
a to sto si NATO pesadinac govori o tome koliko si bez obraza, i koliko si bedan
sramota je to sto su rezervisti i regruti "ucutkani", ali to ne znaci da i profesionalni vojnici trebaju da se ignorisu, ionako ih je sve manje svake godine, 12 000 manje 2017 nego 2010 cini mi se, nego da treba svima da se pomogne
 
ne kazem, nemoj praviti slamnati argument, rekao sam da drzava moze dati novac drzavnoj sluzbi kojoj misli da je adekvatno dati, meni ni iz dzepa ni u dzep, a ako hoces da kazes da je vojska 1999 na kosovu bezala, stvarno ne znam na koju vojsku mislis, a i stvarno je ruzno od tebe da tako govoris

Bog sa tobom, pa to je nas novac. I ti punis taj budzet kroz poreze i doprinose. Koliko ti imas godina, leba ti?
 
Dokle ćeš se brukati? Može se razgovati o tome kolko je ovo dobar potez. Ali diskriminacije nema.

Ђаволак па и ти би хтео да се гребуцнеш преко српског буџета за неку некретнину, уз помоћ Вашег земљака!

Кад год се Балу појави на РТС-у, 500 Босанаца насели Србију
 
Ђаволак па и ти би хтео да се гребуцнеш преко српског буџета за неку некретнину, уз помоћ Вашег земљака!

Кад год се Балу појави на РТС-у, 500 Босанаца насели Србију

Nit sam policajac, nit vojnik, nit naučnik. Ne živim u Srbiji te mi tamo i ne treba stan. Eto a ti sad opet nastavi priču o zlim Bosancima. Očito si iz nekog razloga opsjednut njima pa ih na svakoj temi pominješ.
 
Nit sam policajac, nit vojnik, nit naučnik. Ne živim u Srbiji te mi tamo i ne treba stan. Eto a ti sad opet nastavi priču o zlim Bosancima. Očito si iz nekog razloga opsjednut njima pa ih na svakoj temi pominješ.

Нисам опседнут већ је Србија поседнута од Босанаца (окупација)!
Да ли је сада јасније???

ПС Шта да ти кажем, када Вас има на свакој теми.:mrgreen:
 

Back
Top