Šta planirate za Novu godinu!?

osećam potrebu da se ubacim u praznični trip....
neka nostalgija me obuzela, vraćam se mislima u doba detinjstva, jelka, pokloni, i sve to....

planiram dodatno podgrejati atmosferu onim filmovima sa novogodišnjom tematikom...
ono tipa neki lik usamljen, otuđen, a praznici se bliže... sneg, zvončići, ljudi kupuju poklone dragim osobama, on gleda sve to šetajući zamišljen... i tada...........
 
šugenzi, možeš li deo od tog oružja i municije, što si pripremio za proslavu, odvojiti ako ima neko zainteresovan da se prerušimo u deda mrazove i izvedemo neku pljačku banke ili tako nečeg.... još ne mogu da se saberem što nisam pogodio sedmicu na lotou....... hitno mi je potreban veći keš da se bahatim i umislim, malo pa se vraćam na asketizam... novac je zapravo fenomenalna droga....


što se ng tiče, vidim da će dosta ljudi tihovati, jorgan planina i te stvari, ne znam, nije mi pravo kada to čitam, a prepoznajem se, i sam sam takav...
 
šugenzi, možeš li deo od tog oružja i municije, što si pripremio za proslavu, odvojiti ako ima neko zainteresovan da se prerušimo u deda mrazove i izvedemo neku pljačku banke ili tako nečeg.... još ne mogu da se saberem što nisam pogodio sedmicu na lotou....... hitno mi je potreban veći keš da se bahatim i umislim, malo pa se vraćam na asketizam... novac je zapravo fenomenalna droga....


što se ng tiče, vidim da će dosta ljudi tihovati, jorgan planina i te stvari, ne znam, nije mi pravo kada to čitam, a prepoznajem se, i sam sam takav...

Da li si zainteresovan da udjes u biznis.. Imam par strasno dobrih ideja.. Ucesce 50-50..
 
u principu jesam, mada razmišljam i da emigriram ili da se povučem u neko napušteno selo i živim sam u prirodi neko vreme...

jer gledam na svoj život i pitam se, is this it?
hoću li u ovom vremenu koje mi je preostalo, ponavljati isti dan kao što već radim zadnjih desetak godina....
 

Back
Top