Kafana Šoubiz

Za sinoćnje goste, na račun kuće

XUYOifL.jpg

I sarma je bogata vitaminima, a bas bi legla. :D
 
Газда, сарма ти се оладила :lol:

Турај то на огањ, или не доводим трубаче.
 
pitanje je slozeno poput svakog balkanskog laguma po kom se luta u potrazi za ulazom/izlazom, te je za to potrebna vera.

ali,... u nedostatku iste, iz opisa vestina gorepomenutih, sa pouzdanoscu se moze uzeti kao suvo zlato u temelju saznanje da je u pitanju ipak - ono prvo, sa nostalgicnom ljubavlju ka drugom dok se to drugo na neki misticni gasterbajterski i stoicki nacin pusta sebi kroz svoj put ka svetlosti.:mrgreen:

 
Poslednja izmena:
ma to su bre metalheadovi stari, novosadjani, ja ih znam da sviraju od 92. otprilike u to vreme kad je slobica zajahao, kamarila i poplava neukusa,tacnije,cunami..tad su otprilike i "pukli"..:mrgreen:

u smislu,ako ne mozes da ih pobedis, a onda im se pridruzi..ali kao ahajci u troji u drvenom konju..:) a vidi se,naslusani konji. od glema, gotika, punka, hevija, al sta ces novo vreme,novi ljudi.:lol:

pa se i avanzovalo.:) evo ih u dujetu s ovogodisnjom nasom predstavnicom na evroviziji. ;)

 
Poslednja izmena:
ali uspeo sam da provalim na koji nacin su uspeli da blendiraju tesko,odn.nemoguce spojivo. gledaj, opste je poznata stvar da klasicni metal pevaci imaju slican vibrato kao pevaci

narodne muzike. ako iz ovih primera samo izbacis trilere, pa onda one kafanske vokalne kuplete, zaista se dobijaju pevacke linije koje su najcistije klasicnoj hevi i hard rok pevackoj formi.

:D znaci, za dia, brusa dikinsona, i sl...:lol: ali, kad se vrate ukrasi iz folk muzike, ta klasicna pevacka linija se kamuflira ovom deformacijom, a otud i ime benda.:cool:

Evo,fenomenalan primer, za ljubitelje Iron Maidena i Brusa D, onih njegovih saranja uz i niz lestvicu, autenticno pevanje toga tipa, ali kamuflirano vinjetama sabana saulica ;) :lol:

Gostuje na snimku pevac grupe SARS....tacno ih odjavljuje na kraju pesme kao dingospo, odn. novi decko njegove bivse :mrgreen: ha, je...a i sve bivse od ace lukasa slicne donekle!:D

 
Poslednja izmena:

Back
Top