Опсадно стање у Обреновцу ,мигранти напали полицију

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
OPSADNO STANJE U OBRENOVCU, HAOS


U KASARNI: Migranti napali policiju?!

"Migranti su nasrnuli na lokalnu patrolu policije i navodno pretukli policajce. Odmah je pozvano pojačanje, a na mesto događaja poslati su i pripadnici MUP iz Beograda. Trenutno stanje je veoma napeto, u kasarni se nalazi veliki broj policajaca koji pokušavaju da obuzdaju migrante",kazao je sagovornik Kurira.



http://www.kurir.rs/crna-hronika/29...novcu-haos-u-kasarni-migranti-napali-policiju

Шта се дешава у Обреновцу ?
 
Sve teme su ti katastrofične. Od humanitaraca pedofila do masivnih migrantskih napada.

нисам ја теме измислисла ,те ствари се дешавају

- - - - - - - - - -

sta je napeto kad ne smeju da ih taknu,nece smeti ni kad pocnu teroristicki napadi

ово је заиста катастрофално , напасти и пребити полицију .ово је просто криминал .

не могу да дођем себи , шта су себи дали за право , да у земљи која им је пружила уточиште бију полицију .

стравично
 
нисам ја теме измислисла ,те ствари се дешавају

Posledica tvoje crvene komunjarske ideologije. ;) Svi ljudi su jednaki i tako te fore.....

E pa draga moja, u prirodi jednakosti NEMA . Prosecan arapski IQ 80-85 , obicaji takvi i takvi, nekultura takva i takva. Hteli ste jednakost - dobili ste jednakost, ''jednakiji'' ce da vas siluju a vi necete smeti ni ''A'' da beknete. ;)
 
нисам ја теме измислисла ,те ствари се дешавају

- - - - - - - - - -



ово је заиста катастрофално , напасти и пребити полицију .ово је просто криминал .

не могу да дођем себи , шта су себи дали за право , да у земљи која им је пружила уточиште бију полицију .

стравично

Ne bi trebala da se zadržiš na tome da samo preneseš vest. Postavi pitanje krmeljavim oktobarskim revolucionarima zašto ne dele postelju sa migrantima.
 
Ćale mi živi u Obrenovcu, kod česme na trgu. Sad sam ga zvao, kaže sve normalno, ljudi šetaju, kafići puni, ništa nije napeto.

вероватно су мислили на касрну и око касаране ако је нападнута полиција , онда се то десило у или око касарне .
 
OPSADNO STANJE U OBRENOVCU, HAOS


U KASARNI: Migranti napali policiju?!

"Migranti su nasrnuli na lokalnu patrolu policije i navodno pretukli policajce. Odmah je pozvano pojačanje, a na mesto događaja poslati su i pripadnici MUP iz Beograda. Trenutno stanje je veoma napeto, u kasarni se nalazi veliki broj policajaca koji pokušavaju da obuzdaju migrante",kazao je sagovornik Kurira.



http://www.kurir.rs/crna-hronika/29...novcu-haos-u-kasarni-migranti-napali-policiju

Шта се дешава у Обреновцу ?

Нису требали да мигранте нервирају. Да се МУП извине мигрантима.
 

Valjda novine treba da obavestavaju citaoce, a ne obratno.:roll:

to isto kao da ja sad javim kuriru da je ispred moje zgrade izvrsen atentat na Merkelovu, i oni objave.:D

Misliš da ne bi objavili? Bitno da se tiraž sa naslovom 'ŠOKANTNO! IZVRŠEN ATENTAT NA MERKELOVU ISPRED JEVROPINE ZGRADE!!!'' rasproda, a posle se lako izvinjavati zbog greške. Čitaoci Kurira ionako imaju raspon pažnje pitbula na ekstaziju i pamćenje zlatne ribice, tako da nije problem.
 

09.12.2017.






12-ljubisa-zaric-1_660x388.jpg
Informer




srbijadanas.com/infomer.rs | 09.12.2017. | 21:54
OBRENOVCEM ODZVANJAJU SIRENE! Migrant napao policijsku patrolu

Hronika 0
Večeras se dogodio incident u kasarni u kojoj su smešteni migranti u Obrenovcu


Naime, jedan od migranata napao je policijsku patrolu zbog čega je trenutno opsadno stanje na ulicama ovog grada.
Prema rečima očevidaca već više od pola sata, gradom odzvanjaju policijske sirene.


Значи ради се о очевидицима ,вероватно се новинар курира погрешно изразио .не читалац , него очевидац .
 

Back
Top