Srbija ne samo sto gubi teritoriju placace jos i ostete Kosovskim zrtvama-teroristima

Uopste se ne objavljuje vest sa Kosova gde svi mediji pisu kako ce Srbija morati po odlukama suda u Hagu isplatiti ostete Kosovskim zrtvama i njihovim porodicama a to je i uslov EU koji ce uskoro biti na pregovarackom stolu.Pregovori ce biti samo o cifri ostalo je neizbezno za Srbiju.To je dovoljno da se zapitate kuda nas to vodi SNS i Vucic licno.

Mene bi mogao da povede do Brisela....ovde mi je jasno receno da nisi ti za ovde...
 
Uopste se ne objavljuje vest sa Kosova gde svi mediji pisu kako ce Srbija morati po odlukama suda u Hagu isplatiti ostete Kosovskim zrtvama i njihovim porodicama a to je i uslov EU koji ce uskoro biti na pregovarackom stolu.Pregovori ce biti samo o cifri ostalo je neizbezno za Srbiju.To je dovoljno da se zapitate kuda nas to vodi SNS i Vucic licno.

Како то??? На основу КОЈЕ и ЧИЈЕ ПРЕСУДЕ??? :eek::eek::eek:
 
Како то??? На основу КОЈЕ и ЧИЈЕ ПРЕСУДЕ??? :eek::eek::eek:

Mene više zanima zašto mi iz Beograda ne možemo na naše Kosovo pa da i mi
malo sedimo i drkamo za 45.000 plus prijava?

- - - - - - - - - -

Razumem ja muku i da zbog muke dodju svi u Beograd
ali što nikad ne zovu kod sebe kad muka prodje?
 
Uopste se ne objavljuje vest sa Kosova gde svi mediji pisu kako ce Srbija morati po odlukama suda u Hagu isplatiti ostete Kosovskim zrtvama i njihovim porodicama a to je i uslov EU koji ce uskoro biti na pregovarackom stolu.Pregovori ce biti samo o cifri ostalo je neizbezno za Srbiju.To je dovoljno da se zapitate kuda nas to vodi SNS i Vucic licno.

Pohvalno je da si nam to saopštio plačnim tonom i na ivici suza !
 

Back
Top