Pokretacka sila

LBarbara

La Femme
Moderator
Poruka
48.239
“Nikada još nije bilo, niti će biti, velikog vodje, graditelja ili umetnika kome nedostaje pokretačka sila seksa.” - Napoleon Hill

"
Stranice istorije prepune su priča o velikim vođama, čija dostignuća vuku korene direktno iz uticaja žene, koja je putem stimulacije,
seksualnom žudnjom pobuđivala kreativne sposobnosti njihovih umova."


Napoleon Hill nije bio jedini koji je otkrio da je seksualni uticaj iz pravog izvora moćniji od bilo koje tvorevine razuma.

Na taj spisak, sudeci po njihovim biografijama, mozemo uvrstiti i
Džordža Vašingtona, Tomasa Džefersona zatim, Elbert, Habard, Napoleon Bonaparta, Viljem Šekspir,
Elbert Grez, Abraham Linkonln, Vudro Vilson, Ralf Valdo Emerson, Robert Berns, Enriko Karuzo, Džon Paterson, Edru Džekson…Svi oni su vazili
za velike ljubavnike..

Ljudski um odgovara na stimulaciju a najdelotvorniji stimulans za pobudjivanje uma je seksualna energija.

Dakle, hajde da demistifikujemo ustaljeno misljenje da genijalnost nema nikakve veze sa seksualnom energijom?







 
Upravo sam misleci na njega i otvorila ovu temu...:lol:
Ja u njegovu apstinenciju ne verujem, tacnije...

nez što ne veruješ Barbi.
evo nekih objašnjenja.

Seks se koristi u svakom stvaranju.

Zbog toga veliki pesnici, veliki
slikari možda ne osećaju toliku
potrebu za seksom. Ali razlog je
jednostavan: oni stvaraju nešto veće
i potreba je zadovoljena.

Buda nije ni slikar, ni muzičar,
ni pesnik, ali je prevazišao seks.
Šta se dogodilo?

Najveći oblik stvaranja je stvaranje
samoga sebe. Najveći oblik stvaranja je
stvaranje unutrašnje celine, jedinstva.
To je vrhunac, vrh Himalaja.

Osho


...

^ mada je možda pravilnije reći otkrivanje umesto stvaranje, u skladu sa Platonovim: "Saznavati znači otkrivati a stvarati znači kopirati."

...

Zaista, ima čednih iz dna duše: oni su blagi iz temelja, oni se smeju radije i čistije nego vi.
Oni se smeju i čednosti i pitaju: »šta je čednost!
Zar nije čednost budalaština? Ali ova budalaština došla je k nama i ne mi njoj.
Mi smo ponudili gostu konak i srce: sad stanuje on kod nas, – neka ostane, koliko hoće!«

Fridrih Niče
 
“Nikada još nije bilo, niti će biti, velikog vodje, graditelja ili umetnika kome nedostaje pokretačka sila seksa.” - Napoleon Hill

"
Stranice istorije prepune su priča o velikim vođama, čija dostignuća vuku korene direktno iz uticaja žene, koja je putem stimulacije,
seksualnom žudnjom pobuđivala kreativne sposobnosti njihovih umova."


Napoleon Hill nije bio jedini koji je otkrio da je seksualni uticaj iz pravog izvora moćniji od bilo koje tvorevine razuma.

Na taj spisak, sudeci po njihovim biografijama, mozemo uvrstiti i
Džordža Vašingtona, Tomasa Džefersona zatim, Elbert, Habard, Napoleon Bonaparta, Viljem Šekspir,
Elbert Grez, Abraham Linkonln, Vudro Vilson, Ralf Valdo Emerson, Robert Berns, Enriko Karuzo, Džon Paterson, Edru Džekson…Svi oni su vazili
za velike ljubavnike..

Ljudski um odgovara na stimulaciju a najdelotvorniji stimulans za pobudjivanje uma je seksualna energija.

Dakle, hajde da demistifikujemo ustaljeno misljenje da genijalnost nema nikakve veze sa seksualnom energijom?








енергија је покрет, лујко.
надарени смо сви за нешто, оствари се ретко ко.
они који чине неопходан, одговарајући покрет...
 
енергија је покрет, лујко.
надарени смо сви за нешто, оствари се ретко ко.
они који чине неопходан, одговарајући покрет...

Kada se poklopi prirodna genijalnost sa prirodno jakom seksualnom energijom, eto ti velikog umetnika, naucnika, vojskovodje najcesce...
Ne mislis tako?
 
nez što ne veruješ Barbi.
evo nekih objašnjenja.

Seks se koristi u svakom stvaranju.

Zbog toga veliki pesnici, veliki
slikari možda ne osećaju toliku
potrebu za seksom.
Ali razlog je
jednostavan: oni stvaraju nešto veće
i potreba je zadovoljena.

Buda nije ni slikar, ni muzičar,
ni pesnik, ali je prevazišao seks.
Šta se dogodilo?

Najveći oblik stvaranja je stvaranje
samoga sebe. Najveći oblik stvaranja je
stvaranje unutrašnje celine, jedinstva.
To je vrhunac, vrh Himalaja.

Osho


...

^ mada je možda pravilnije reći otkrivanje umesto stvaranje, u skladu sa Platonovim: "Saznavati znači otkrivati a stvarati znači kopirati."

...

Zaista, ima čednih iz dna duše: oni su blagi iz temelja, oni se smeju radije i čistije nego vi.
Oni se smeju i čednosti i pitaju: »šta je čednost!
Zar nije čednost budalaština? Ali ova budalaština došla je k nama i ne mi njoj.
Mi smo ponudili gostu konak i srce: sad stanuje on kod nas, – neka ostane, koliko hoće!«

Fridrih Niče

Ne znam zasto ali ja stvarno ne verujem u ovo boldovano...:lol:

- - - - - - - - - -

Ju, ju, Barbara, na šta to insinuiraš ? :lol:

Zar nije ocigledno...:malav:
 
Jedino sto ti imas je seksualna energija..sve ostalo ti fali da bi bio veeeliki MarvelousBoy...:lol:

hahaha come 2 me i will show u :smeker: Ne zanimam me da budem veliki debil nego veliki :per: za tebe :rotf:

To su za mene kreteni koji koriste vojnu moc ili bilo kakvu gde oni su slabici ali imaju mnogo ljudi koji rade za njih stvari :lol: On sam je smotanko :mrgreen:

Lozite se na legende uvelicavanja :aha:
 
hahaha come 2 me i will show u :smeker: Ne zanimam me da budem veliki debil nego veliki :per: za tebe :rotf:

To su za mene kreteni koji koriste vojnu moc ili bilo kakvu gde oni su slabici ali imaju mnogo ljudi koji rade za njih stvari :lol: On sam je smotanko :mrgreen:

Lozite se na legende uvelicavanja :aha:

Decko, nalazis se na filozofiji..aj da cujem nesto iole konstruktivnije da ne kazem, pametnije...:lol:

- - - - - - - - - -

šta znam... kad se slikar zaslika, unese u slikanje, možda mu se ne prca tolko :D

Mozda mu je inspiracija bila na visokom nivou, pitam se zasto, ko ga je i sta inspirisalo?..:think:
 
Pa to je filozofija tih mocnika: dodju na poziciju prevarama potplate i onda su kao najjaci :lol: Imaju veze i tako.

Pravi pastuvi sexualne mashine su oni na por.nicima koji su niko i nista u svetu ali za sex bez premca :smeker:

Najvece :zper: oni zadovoljavaju :aha:
 
“Nikada još nije bilo, niti će biti, velikog vodje, graditelja ili umetnika kome nedostaje pokretačka sila seksa.” - Napoleon Hill

"
Stranice istorije prepune su priča o velikim vođama, čija dostignuća vuku korene direktno iz uticaja žene, koja je putem stimulacije,
seksualnom žudnjom pobuđivala kreativne sposobnosti njihovih umova."


Napoleon Hill nije bio jedini koji je otkrio da je seksualni uticaj iz pravog izvora moćniji od bilo koje tvorevine razuma.

Na taj spisak, sudeci po njihovim biografijama, mozemo uvrstiti i
Džordža Vašingtona, Tomasa Džefersona zatim, Elbert, Habard, Napoleon Bonaparta, Viljem Šekspir,
Elbert Grez, Abraham Linkonln, Vudro Vilson, Ralf Valdo Emerson, Robert Berns, Enriko Karuzo, Džon Paterson, Edru Džekson…Svi oni su vazili
za velike ljubavnike..

Ljudski um odgovara na stimulaciju a najdelotvorniji stimulans za pobudjivanje uma je seksualna energija.

Dakle, hajde da demistifikujemo ustaljeno misljenje da genijalnost nema nikakve veze sa seksualnom energijom?








Koja svita americkih drzavotvoraca :D

Nema tu sta da se demistifikuje, genijalnost ima veze sa onim sto ona ista hoce da ima, i sexualna energija, imao je obilato ili ne, nije nikakav preduslov za istu. Ne vidim razlog povlacenja te paralele, osim da se mozda kaze kako i genijalni ljudi imaju polni organ i kako ga rado koriste.

Pricati o genijalnosti, i temelje joj traziti u sexualnosti moze samo onaj koji ima problem sa vlastitom sexualnoscu.

Reci da genije mora biti asexualan je ekvivalent tome da misicav i lijep covjek mora biti slabije obdaren intelektom.
 

Back
Top