Pokretacka sila

ne treba akcentovati seksualnu energiju kao takvu, već sklonost ili moć autora da je transformiše u stvaralaštvo.
takođe je upitno da li je izvorno poreklo te energije uvek seksualne prirode ili je seksualni nagon samo jedna od žila pritoka nekog opštijeg toka, koji bih nazvao životnom energijom, poletom.

mišljenja sam da stvaralaštvo nastaje iz unutrašnje tenzije. u stvaraocu se sudaraju razni svetovi i dinamizmi, on je u nekom konfliktu ili nizu njih i onda se stvaranjem uzdiže i trijumfuje nad tim svojim ponorima i vrhovima. moguće da mu se sve to dešava i u spoljašnjem svetu, a neretko se sudbina preliva u oba i sve je pomešano.

verujem u vezu između nezadovoljstva, depresije, anksioznosti, frustracije s jedne, i stvaranja sa druge strane.
što reče Michelle Gurevich -
When I feel like shit, it's good for business

rekao bih da je stvaranje neki vid samolečenja i načina da se pregura dan u ovom paklu u kom se nalazimo... žene u svojstvu muze mogu pomoći u tome, ali su one tu više ideal, svetlo na kraju tunela, opsena da vredi boriti se i biti konstruktivan
 
Кога жене подрже - тај непредује. (*)

Оне то раде тако што нескривено показују наклоност према одабраном мушкарцу.
Врло брзо тај "одабрани" постаје охол,
понаша се "супериорно"
очекивао би човека да ће тада да га одбаце !?
Јок !

Оне тад "укључе" дугме "овца",
и дозволе му да млати ли млати по њима.

Pa zato i stoji da se zene izopste iz drustvenog u smislu gospodara, savetnika vec iskljucivo kao deca, znaci korisnik sa potrebama...
Tacno je da kuronja sigurno brze ako ne i jedino napreduje u karijeri picopacenickog drustva i oportunistickog drustva, posto je to jedno te isto u libidnoj sferi a izgleda jos gore kad je semilibidna, tj kad pocne da im se kvari topuzina...

Takodje je prisutna eliminacija superiornog koje nije zasticeno....to znaci ako si na istom nivou , isti komsiluk , pisi propalo, ali ako imas vec uzdignut polozaj i koliko toliko fizicku i distancu moci, onda te nece satrti....laju iza ledja..

To su ustvari mita i korupcije, pa uspeva onaj koji je vise i bolje mitio, kitom ili sarmom ili paprikama...
Uostalom demokratija je donela jedna glava jedan glas, a zene se razumeju u kvalitet ko marija u kriv k......tako da svoj glas daju egoisticki , egocentricno i egokliticno...
Slicno dobijas kad dajes moc preko glasanja seljoberima , seljacima, penzosima i svima kojima je vec oslabila funkcija razmisljanja a jaka funkcija ili uvlacenja oportunizam ili strah....
Tako da je odlicna kombinacija za urnisanje drustva pustiti da glasa seljak koji ima ukljucen TV ali smanjen ton na mute dok se ne pojavi neko iz novina a onda pojacaju da cuju neku pametnu....
Zatim seljoberi, oni uglavnom promovisu svoje egzistencijalne i primitivne potrebe, tj oni bar lobiraju za sebe.
Zene, to ti je kao muva bez glave.....odlicno za paravan....imaju milion stavova, a mozga tek svaka stota, ne zato sto ne mogu , nego zato sto im je sladje da su bez mozga..
Paranoici , fobicari i ostala pasivna gamad......u sustini oni su fini ljudi, ali su gamad kad postanu selektori, jer se to malo moci sto im se da kao da razbukta u njima....

Ali to ti je izvrnuta torta.....
Svet ne ide naopako zbog toga....kako vecina prica...
 
čujte šta kaže leonard cohen


meni je posebno interesantan deo gde govori o samotnjaštvu i to kako se situacija promenila kada je dobio decu...
mali offtopic ali
izgleda da je ključ u deci, u porodu je možda spas od ove pustinje koja se širi mojom dušom. više nisi samo ti, boriš se za njih... mejnstrim ljudi su zapravo sve vreme u pravu...
 
Poslednja izmena:
Inače ,moj motor s unutrašnjim sagorevanjem pokreće lova...Brez love se osećam ko mladi goran...
Kilavo -volonterski...:sad2:

E i ja brate.........
Pa necu valjda padati u depresiju zbog manjka seksa........
Moc je najjaci afrodizijak........
Zivot treba ispuniti korisnim sadrzajima a ne stalno kukati i padati u depresije........
Mislim da sam postala aseksualna i nije mi ni lose previse.......
Necu da radjam djecu koju nece imati ko da hrani.
Seks bez pokrica ili iz dosade je vrlo losa rabota a i precijenjena mislim......
 
E i ja brate.........
Pa necu valjda padati u depresiju zbog manjka seksa........
Moc je najjaci afrodizijak........
Zivot treba ispuniti korisnim sadrzajima a ne stalno kukati i padati u depresije........
Mislim da sam postala aseksualna i nije mi ni lose previse.......
Necu da radjam djecu koju nece imati ko da hrani.
Seks bez pokrica ili iz dosade je vrlo losa rabota a i precijenjena mislim......

Seks je kao da pecaš kedere,a veliku lovu kad lapiš kao da si soma od desetak kila zakačio!:hahaha:
 
odi na pricaonicu sve se grabe da dobiju neku moc ka Voice :rotf: iskoriste one modove naivne sto misle zele ih zbog njih i duvaju se na chat :lol:

Voli ih sam sto su joj doli moc a da nisu dali nebi volele te muskarce = ne znaju takve da vole nista osim moci para = bitch slut sta god od tih zlih pohlepnih zena :) Love Zero inside :heart:

- - - - - - - - - -

Empty Girl :)
 
Neka vam pruze pare i Moc Ljubav ako mogu <3 :lol: Materijalne stvari koje imate da li mogu da vam daju ljubav ? :)

- - - - - - - - - -

da vas zagrli poljubi novac i moc ? :flert: sapuce slatke reci ko pravi muskarac ? :lol: Mrtva tisina :mrgreen:
 
Ovo sto Flaj prica je nesto drugo, ali to je jako neprihvativo i nepoznato na Balkanu....
A izuzetno lako i normalno van Balkana...

Covek kad je sam, makar bio fin koliko hoce i vaspitan kako god hoce, on upada u krug ispunjenja sopstvenih potreba i svakodnevicu, da ne upotrebim rec klishe.
To znaci da ako ne pazi, a obicno ne pazi, pocinje da se razvijaju ukrucenja njegove licnosti, postaje rigidan, zatvoren sam za sebe, a tek prema drugima...
I tu je i lek. Komunikacija i obavezno suzivot sa drugima donosi razbijanje ocvrscenja, rigidnosti i osoba postane ponovo otvorena za sebe i svoj um, a plus sto je otvorena i za druge...

Ma koliko suzivot sa nekim jeste malo ogranicavajuci, plus na Balkanu je to urnebes od primitivizma i nadkurnjavanja ko ce koga da ebe u mozak, bez ikakve koristi nego cisto Balkanske olimpijske igre, ipak donosi vitalnost, ali pod tim nikako ne mislim proser od tumacenja a to je floskula hrabrost prema zivotu...
Ta animalna spremnost da ucinis sve zarad sebe i naravno objasnis potpuno nesebicno kao da cinis zarad drugoga , bezmoralna alavost i oportunizam sa pokricem je nesto drugo....ali omiljena igra u oportunistickom drustvu koje vec ima temelje u primitivizmu toliko jake da su neprimetni...To je grandiozno...

Ali to je daleko od ove teme , cak je i na suprotnoj strani...
Jer ima neke prednosti nerigidnost, ali ti pojede vreme pod jedan, a odvuce ti percepciju pod dva, usadi ti wannabe crvice, pod tri, sto je uzas, objektivnost i cisto razmisljanje ne ide uz primisao okoriscenja....stvara pristrasnost ka odredjenom rezultatu procesa razmisljanja i odlucivanja...

- - - - - - - - - -

U prevodu umesto nauke dobijes studije, tj ono sto citate svaki dan, te meso je zdravo te meso je stetno , te zdravo je imati seks svaki dan, te nije bas korisno jer smanjuje intelektualne sposobnosti i sve kako ko plati....
 
ne znam flajka, valjda svako ima neki svoj put i ritam.
nemam pojma gde će ko šta da traži :hahaha:
lično gledam da budem besprekoran u sopstvenim očima, i sam sebi najbolji prijatelj :)

Možeš biti savršen, ali to nije dovoljno.
Sreća je u onom drugom i to ako mu kreneš u susret i pružiš ruku.
Jedino nesreća dolazi sama, nepozvana. :)
 
“Nikada još nije bilo, niti će biti, velikog vodje, graditelja ili umetnika kome nedostaje pokretačka sila seksa.” - Napoleon Hill

"
Stranice istorije prepune su priča o velikim vođama, čija dostignuća vuku korene direktno iz uticaja žene, koja je putem stimulacije,
seksualnom žudnjom pobuđivala kreativne sposobnosti njihovih umova."


Napoleon Hill nije bio jedini koji je otkrio da je seksualni uticaj iz pravog izvora moćniji od bilo koje tvorevine razuma.

Na taj spisak, sudeci po njihovim biografijama, mozemo uvrstiti i
Džordža Vašingtona, Tomasa Džefersona zatim, Elbert, Habard, Napoleon Bonaparta, Viljem Šekspir,
Elbert Grez, Abraham Linkonln, Vudro Vilson, Ralf Valdo Emerson, Robert Berns, Enriko Karuzo, Džon Paterson, Edru Džekson…Svi oni su vazili
za velike ljubavnike..

Ljudski um odgovara na stimulaciju a najdelotvorniji stimulans za pobudjivanje uma je seksualna energija.

Dakle, hajde da demistifikujemo ustaljeno misljenje da genijalnost nema nikakve veze sa seksualnom energijom?







logicki nema,,
kresnes zenu i kad zavrsis ides dalje,,
um i seksanje veze nema :mrgreen:
 

Back
Top