Subjektivni osecaj

Kad sam bio srednja rece mi prodavacica zasto na ladnom vremenu kupujem gaziran sok sinu, a taj kao sin mi drug iz razreda 3x sitniji od msne, u dvadesetsedmoj mi trazila licnu sumlja da sam maloletan, a nisam se smanjio, doduse ne ta ista.
 
Baba mu se nabacuje...Ima da bidne žigolo...;)
Šalim se...
To onaj vic u apoteci:Žali se jedan mrga apotekarki da mu pucaju prezervativi i da su lošeg kvaliteta,a iza njega jedan deda potvrđuje:
"Ješte,ješte i špadaju..."
Stvar kako doživljavaš događaje...:lol:
 
Meni se i babe tako obraćaju:"Matore,oš doć na kolače-pravila sam onu pitu koju voleš...":rumenko:
(I jutros sam bio na lenjoj piti s jabukama usput kod komšinice mog gariše...Ybg,gariša bio sam i ne zna da skuva kafu,pa smo kod nje se pozvali...:mrgreen:)

znaš..ja bih se zapitala da sam na tvom mestu, zašto te baš zove na ,,lenju,, pitu.. zašto ne na krofnice ili puslice? :mrgreen:
 
sav si neki naopačke..kažu da nekima posle 80 rastu novi zubi :mrgreen:

- - - - - - - - - -

i dobro, sad nam pojasni da li tražiš babu ili devojčicu?

ova kasirka klinka se zayebala danas za 100 kinti kusura i napala je neka matorka ko da joj zakinula soma minimum...dakle...yebe mi se za sto kinti kad deojka radi za 20 soma....al ne vredi
i sad bi ja trebo da tu odglumim machoa i uletim sa sto kinti i odyebem matoru i ponudim se klinki...ma pali...platio svoj kackavalj sa popusta i idem dalje
 

Back
Top