***Izbor za forumskog MISTERA***

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Moon Child

Domaćin
Poruka
4.212
E ovako, svako neka predlozhi par likova sa OVOG podforuma, nebitno kojim redosledom, a modovi neka odrede do kog datuma... mozhe recimo do 19., znachi 10ak dana.
Mozhete uz vashe predloge u zagradi ostaviti i komentar zashto je bash on zasluzhio da se tu nadje...
Kasnije cjemo da izaberemo 10 finalista, pa cjemo onda vecj da se dogovorimo shta i kako dalje.

Takodje bi bilo lepo da ne ostavljate nikakve dodatne komentare na ovoj temi, tipa 'hvala shto si glasao za mene' i sl. Neka za to sluzhi ona chat tema, da bi bilo lakshe modovima da se snadju.

Svi mogu da naprave svoje liste, i mogu da predlozhe bilo koga (nije bitan broj postova dakle... pretpostavljam da necete stvaljati nekog ko ima 2 posta heheheh). Mogu da predlazhu i chlanovi i chlanice.

Ako imate neka pitanja, pitajte

Da pochnemo dakle, evo moje liste (bez nekog posebnog reda):
1. Keeper (zato shto sam ga ispalila juche pa moram da se shlihtam! hehee joke...;) )
2. Shinoda (gotivan je decko skroz)
3. Dj MaRe (jer on zavodi red ovde)
4. Lupetalo ( :D :D :D samo mu ime kazhe)
5. cyb3r (zzbog dredova... support :P )
6. Grim Reaper (jer hocje da me zheni)
7. Alexxandar (ali da pochnesh da slushash ska!)
8. Master Chief (jer je njemu svaka devojka lepa :D )
9. AntunTun (ne pojavljuje se toliko ovde, ali opet...)
10. POP Mare (eto onako :P )

i ne znam vishe dalje kog da stavim! imamo manjak mushkih na tinejdzerima... smanjicemo ovo na 10 predloga, ok?
 
e ovako... meni su svi suuuper, i svi ste mi jednaki i dobri likovi i sve vas obozaaaavam.... zato cu vas staviti u jednu liniju!

Alexxandar,(moja Rumenkica)Shinoda, Keeper,Lupi, POP,DJ Mare,naravno- Master, odskora i cyb3r i Grim...

to su "moji" momci....
 
1.Keeper (jednostavno je car nad carevima i nema tu priche :lol: )
2.DJ Mare
3.Lupetalo
4.Shinoda
5.Master
6.Pop Mare
7.Alexxandar
8. AntunTun (obozavam ovog lika, ne dolazi kod nas chesto ali vidjam ga chesto na svashtari...)
Eto, toliko sam uspela da skrpim... Stavila sam objashnjenje samo za Keeper-a i AntunTun-a (jer se ne pojavljuje puno...)... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top