blenem ili se osvrcem po ulici

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.135
boobs.jpg


da li kao i ove dame blenete kad vidite na ulici nekog zanimljivog po raznim kriterijumima? :)
 
naravno da blenem
ko ne bi blenuo u ovako nadžidžene sise
e sad potrudim se da blenjanje ne bude tako uočljivo, al kad pogledaš s druge strane dotična da nije htela da se blene malo bi ih napakovala...al pošto oće da je tako, nema problema i da primeti da blenem

- - - - - - - - - -

baj d vej nejebica je obrnuto proporcionalna diskretnosti i obraćanju pažnje na ovakve detalje
 
Nikada se ne zagledam u nekoga, preletim pogledom kao i svuda, vidim i tako. Desi se da razmišljam o tome što sam videla, ali ne gledam opet.


Ima jedan tip koji vozi biciklu, u mini suknjici, sa mnoštvom belih uširkanih podsuknjica, u dokolenicama, obučen u plavo belu kombinaciju sa mnoštvom ukrasnih detalja od čipke. Na glavi plava kapa ispod koje vire dugačke pletenice. Prošla sam pored njega kao da je sasvim neupadljiv. Mislim da se i on iznenadio.:rotf:
 
Nikada se ne zagledam u nekoga, preletim pogledom kao i svuda, vidim i tako. Desi se da razmišljam o tome što sam videla, ali ne gledam opet.


Ima jedan tip koji vozi biciklu, u mini suknjici, sa mnoštvom belih uširkanih podsuknjica, u dokolenicama, obučen u plavo belu kombinaciju sa mnoštvom ukrasnih detalja od čipke. Na glavi plava kapa ispod koje vire dugačke pletenice. Prošla sam pored njega kao da je sasvim neupadljiv. Mislim da se i on iznenadio.:rotf:

ti si očekivala da se on tako izoblačio da bi dobio poglede pa si htela da ga zajebeš ?
 
Poslednja izmena:
Nikada se ne zagledam u nekoga, preletim pogledom kao i svuda, vidim i tako. Desi se da razmišljam o tome što sam videla, ali ne gledam opet.


Ima jedan tip koji vozi biciklu, u mini suknjici, sa mnoštvom belih uširkanih podsuknjica, u dokolenicama, obučen u plavo belu kombinaciju sa mnoštvom ukrasnih detalja od čipke. Na glavi plava kapa ispod koje vire dugačke pletenice. Prošla sam pored njega kao da je sasvim neupadljiv. Mislim da se i on iznenadio.:rotf:
Neupadljiv a ti zapamtila sve detalje :D Što se tiče teme normalno da se okrenem i pogledam. Nekada je to neupadljivo nekada i nije.
 
Što neprijatno? To joj samo može biti kopliment,

Desilo se i meni par puta da vide da ih gledam. Nisu se bunile :D Moram priznati da gledam u jednu koleginicu :rumenko: Na sreću nije primjetila. Ili se bar pravi da nije.

- - - - - - - - - -

a da li se cesce okrecete kad se neka napuca i misli da je vrh riba a ono katastrofa minic ili helanke na panjeve i doope kao rusija ali ona misli da dobro izgleda jer se svi okrecu za njom :lol:

Što rekao dee pomislim jadna ova. I kolika je glupača.
 
boobs.jpg


da li kao i ove dame blenete kad vidite na ulici nekog zanimljivog po raznim kriterijumima? :)

OBOŽAVAM da vidim lepu i zgodnu ženu. Još kada ima stila...
Redovno se okrenem, a neretko iskazem odusevljenje, uputim kompliment, ako je prilika...
Muskarci... Padam na nesto drugo, pa me retko može oduševiti pojava. Ali u masi uvek primetim, dugu, lepu kosu, priznajem. Volim muškarce sa grivom :)
Slaba sam na bebe :) Pogotovo sa cuclama :heart:
 
ti si očekivala da se on tako izoblačio da bi dobio poglede pa si htela da ga zajebeš ?

Nisam imala vremena da napravim takav plan :lol:, sve se brzo odvijalo. Mada ga nisam bolje osmotrila ni kada sam ga sledeći put srela.:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Neupadljiv a ti zapamtila sve detalje :D Što se tiče teme normalno da se okrenem i pogledam. Nekada je to neupadljivo nekada i nije.

Fotografsko pamćenje:p, što jednom vidim, ne zaboravljam.
 

Back
Top