Šapić: Ostajem pri stavu da neću u blato
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Šapić: Ostajem pri stavu da neću u blato

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    882

Thumbs up Šapić: Ostajem pri stavu da neću u blato

ЧОВЕК НИЈЕ СВИЊА KOJA СЕ MOРА ВАЉАTИ У БЛАТУ ДА БИ ЈОЈ СА КОЖЕ ОТПАЛИ КРПЕЉИ!

http://www.danas.rs/politika.56.html?news_id=364375&title=%c5%a0api%c4%87%3a+Ostajem+pri+stavu+da+ne%c4%87u+u+blato+

Predsednik opštine Novi Beograd o uvredljivim lecima koji su se pojavili na njegov račun

Šapić: Ostajem pri stavu da neću u blato

"Plakati govore sve o onima ko ih je napravio"

Predsednik opštine Novi Beograd i bivši vaterpolista Aleksandar Šapić kaže za Danas da nema komentar na letke i plakate u kojima se iznose uvrede na njegov račun, "osim da oni govore sve o onome ko ih je napravio".

"I dalje ostajem pri stavu da ja u blato neću, a ako građani žele tu vrstu komunikacije u kampanji i ako je to uslov da se napravi dobar izborni rezultat, onda svesno idem da propadnem na izborima, ali se tako ponašati neću", poručuje Šapić, koji je ranije najavio da će se kandidovati na izborima za gradonačelnika Beograda.

Leci koji su se pojavili na Novom Beogradu sadrže teške optužbe, uključujući nazivanje Aleksandra Šapića "pljačkašem, lažnim humanistom, autokratom, otimačem i divljim graditeljem". Šapić je letos odgovarajući na pitanje Danasa da se čini da je krenula kampanja protiv njega u pojedinim medijima otkako je najavio kandidaturu za gradonačelnika naveo:

"Nema šta da se mi se čini, to je očigledno, ne bih to komentarisao, to je svačije pravo. Odustao sam od pokušaja da se branim. Kad neko ima mehanizam, što se tiče medija, kvaliteta ozvučenja za koncert Roling Stounsa za 200.000 ljudi, a ja imam magnetofon sa kojim mogu da se popnem na Geneks i da vičem, onda bilo šta da kažem apsolutno nema smisla. A ono što još manje želim jeste da budem uvučen u već prepoznatljiv naš politički brlog i prljavštinu. Želim da u ovom poslu ili prođem na moj način, bez laži, kleveta i vređanja, ili ako bez toga ne može, ne moram nikako ni da prođem." On je, takođe, u nekoliko navrata poručio da je spreman da razgovara sa svima posle izbora u Beogradu, "pod uslovom da i oni žele da razgovaraju sa njim".

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    559

Podrazumevano Re: Šapić: Ostajem pri stavu da neću u blato

Издаће Гангула после избора!!!

Statler and Waldorf nije na forumu
    I must be cruel only to be kind: thus bad begins, and worse remains behind.
    Moderator Statler and Waldorf (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1486

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Издаће Гангула после избора!!!
    леци су лажна прљава кампања. убацили су ми у сандуче па сам прочитао. смешно.. то је као да су Шапићу рекли- ајде сам напиши нешто ''непријатно'' о себи. све битно је изостављено. дакле, ћорак.
    Искони бе Слово

Veoma poznat Mortimer (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    257

Citat Original postavio Statler and Waldorf Pogledaj poruku
    леци су лажна прљава кампања. убацили су ми у сандуче па сам прочитао. смешно.. то је као да су Шапићу рекли- ајде сам напиши нешто ''непријатно'' о себи. све битно је изостављено. дакле, ћорак.
    Sve je moguce!
    Sta radi pirgavi isped akvarijuma!

Radi da zavadi ribice

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    889

Ja to nisam video. A verujem da je corak i proseravanje. A Sapic nije u stanju da napise sam nista ni o cemu. Doduse, pismen je on. Zna preko sto slova.
    СРБИЈА , МОЈА ОТАЏБИНА
    http://forum.krstarica.com/showthread.php/472159-Moja-Srbija/page4

Slične teme

1. FBD: Podrška stavu Borisa Tadića
    Autor Halix u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 21.03.2010., 14:08
  2. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 14.12.2009., 20:57
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.02.2009., 10:35
  4. Odgovora: 2