Ko zeni ustupi mesto u autobusu je machista!

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Najnovija istrazivanja su pokazala (i dokazala) da svi oni koji zenama mesto u autobusu ili bilo gde su - prikriveni macisti!

Podsvesno time PODCENJUJU ZENU, pokazujuci jasno gestom da je zena slabije bice kome je neophodna muska pomoc.

Kavaljerstvo je prikrivena teznja da se pokaze ko je snazniji, veci, boilji.....I takodje ko DOMINIRA...


hnnLFWe.jpg
 
Najnovija istrazivanja su pokazala (i dokazala) da svi oni koji zenama mesto u autobusu ili bilo gde su - prikriveni macisti!

Podsvesno time PODCENJUJU ZENU, pokazujuci jasno gestom da je zena slabije bice kome je neophodna muska pomoc.

Kavaljerstvo je prikrivena teznja da se pokaze ko je snazniji, veci, boilji.....I takodje ko DOMINIRA...


hnnLFWe.jpg

Ne ustupa se mesto samo ženama nego i starijim muškarcima i dečici.
Svako ko upada u kategoriju: nejač.
 
Žene nikad nisu ni bile nejač. Za ženu nije da gura kolica sa šljunkom i da nosi blokove, ali za stvari koje nisu ekstremna naprezanja, žene su izdržljivije

Kada je čovek bolestan i malaksao , to je druga stvar. Ali onda tek, ne treba vršiti polnu segregaciju, Svakoga treba gledati samo individualno , bio muškarac ili žena
 
onda i jesu za sipku

ako ustanes onda si ovo

ako ne ustanes onda si ono


ako si fini onda si ovo

a ako nisi onda si ono


sta god da uradis ocrne te

sta je vise normalno
Tesko je ovom danasnjem narodu u Srbiji dokazati neke stvari.Toliko smo nisko pali,da nismo ni svesni.Posto se krecem na stakama,retko kome ustanem,ali kada naidje trudnica ili zena sa malim detetom,obavezno,ako nece niko drugi.par puta je vozac autobusa zaustavljao vozilo i derao se na zdrave ljude i zene,kako ih nije sramota da covek na stakama ustanea njih bas briga.Posle me bude i sramota.
 
Toliko smo nisko pali,da nismo ni svesni

Evo, jedan primer antienpatije i užasa , koji vladaju danas

Sedim preko puta SUP a u Pančevu u čekam autobus. I prilazi neka mršava devojka i ljubezno moli, da je saslušam. Treba joj novac, ako mogu da joj dam koliko god, ima 50 dinara. Treba joj za autobusku kartu do Vršca. I objasni ona svoju situaciju, kada je videla kakva sam osoba. Kaže, probala je 10 ak ljudi da zamoli, nisu hteli da se zaustave ni na 5 sekundi. Ja, kažem meni, je tata preminuo u gadnom sam škripcu, ne mogu, da joj dam mnogo i nađem 150 dinara. I ona se zahvali i ode. I posle preturajući, nađem sitno 40 dinara. I odem do doma zdravlja kuda je otišla i dam joj još to

95 % ljudi su oportunistička stoka, Takvi se nikad neće moralno preispitati, da uvide svu svoju gnusobu
 
Najnovija istrazivanja su pokazala (i dokazala) da svi oni koji zenama mesto u autobusu ili bilo gde su - prikriveni macisti!

Podsvesno time PODCENJUJU ZENU, pokazujuci jasno gestom da je zena slabije bice kome je neophodna muska pomoc.

Kavaljerstvo je prikrivena teznja da se pokaze ko je snazniji, veci, boilji.....I takodje ko DOMINIRA...


hnnLFWe.jpg

znači pošto se žene bore za polnu jednakost s muškarcima mi onda kad vidimo trudnu ženu ne treba da ustanemo da joj ustupimo mesto iako znamo da jedva stoji na nogama ?
a šta ćemo s time što poneke žene vole džentlmene ? misim samo poneke

- - - - - - - - - -

I kada se kaze "slabiji pol" za zene - TO STO JE TEK MACIZAM! :rtfm:

nežniji pol a ne slabiji
mada je i to uvređujuće
 
Kada platis pice i veceru, ti pocinjes da KORUMPIRAS ZENU, stavljajuci joj do znanja da tim placanjem ocekujes od nje neke druge protivusluge....

Cek, cek, ti si nesto pomesao......POCINJES.....sine ala si omasio pa to nema...
Zena oportunista, a ti pocinjes da je privodis njenom karakteru???????
Ti ako NE PLATIS veceru i ne trazis protivuslugu stvaras preddepresivno stanje jer se zena pita, sta nije u redu sa mnom....

Ili zar toliko izgledam ruzno da covek hoce da mi izgradi dushu a ne KARakter....?
Da mu se svidjam, sve bi bilo drugacije...itd...

- - - - - - - - - -

Da si napisao da je onaj ko ustupa mesto zenama pritajeni picopacenik ili picopevac, pa da te covek razume...
Jer je prisutna nesvesna zelja da joj digne noge bar do horizontale, a kad sedne vec su joj butine u horizontali za razliku od pocetnog, kad su usmerene na dole...
Par navikavanja na taj polozaj pa metoda ide na pokusaj jos viseg dizanja butina...
 
Najnovija istrazivanja su pokazala (i dokazala) da svi oni koji zenama mesto u autobusu ili bilo gde su - prikriveni macisti!

Podsvesno time PODCENJUJU ZENU, pokazujuci jasno gestom da je zena slabije bice kome je neophodna muska pomoc.

Kavaljerstvo je prikrivena teznja da se pokaze ko je snazniji, veci, boilji.....I takodje ko DOMINIRA...


hnnLFWe.jpg

Muškarci treba da se ponašaju prema ženama kao i prema drugim muškarcima, hladnokrvno, ravnodušno čak i bezobrazno gledajući na njih kao na konkurenciju a ne kao na lovinu.
 
E vidis ja mislim da su zene imale veliku prednost, a to je sto su imale samilost, a to nije samo neko blesavljenje ili patetika...
Medjutim, danas, to se i ne moze zvati zenom, a ni majkom...to su negovateljice umesto majki, a amazonke umesto zena...
Razlika izmedju savrsene sportasice i amazonke je u dva detalja, amazonka mrzi muskarca dok ga ne savlada , a kad ga savlada onda ga unisti , odbaci...
Slicnost izmedju zena i amazonki je kad se nataknu , onda su apsolutno iste....mastaju o svom polnom organu i orgazmu.....

Nista ne valja da bude potpuna opsesija, a danasnja opsesija bezvrednoscu i lenjosti kod zena je zadivljujuca....gora deca od dece...
Jos da bar skupljaju znanja o sebi i porodici pa hajde....u smislu onog negovateljice.....nego i tu su frulica...

Zato su jake u svadjanju i u bulaznjenju , za tri medalje, a ne jednu....
 
Znam coveka koji se 13 puta zenio, naravno na kraju su brakovi bili pod njegovu starost...
Kao klinac sam gledao kako se svadja sa tim svojim zenama, ja video tri od njih 13...
Sve su se svadjale a jedna se i tukla sa njim...
Nije ni malo lep prizor, nije muska tuca, nego je uzasno i za opisivanje i nije da on nju bije, nego se ne zna ko koga dohvati, ali je ipak jako ruzno za gledanje i opisivanje.
Cak ja nisam znao da covek moze da izdrzi onoliko batina i udaraca, ni covek ni zena.

I izmedju tuce, svadje i ako nece pauzu od 20 minuta (to je moj sistem, kad mi pisti u usima, zamolim lepo 20 minuta razduvavanja , da tenzije splasnu, i to neki parovi rade) stvarno je sistem spakuj u 2 sekunde bombu najhumaniji...najbolji odnosi se razvijaju sa kratkim bomba tucama...
Duge tuce su mrcvarenje i uzivanje sadista, svadja je tek ili sadizam ili mazohizam, a kida dzigericu i kalja odnose i nikad nije kao pre....a ako nece pauzu, e onda je stoka i neprijatelj vase veze pa i treba jedna bomba....
Ako znas kako da udaris ima da spakujes protivnika a bez povreda na licu....a ako ne znas, onda ima da bude kao da je valjak prelazio preko ....

Bomba , samar, to ti je isto....ako ti teska ruka....ljudi misle samar kao laganica....
Ali stvarno bih , da su zene razumne postavio pitanje, zar je protiv prirodno zamoliti da se napravi intermeco u svadji da se ohlade glave....
Ovako jedva cekaju da im otkrijes sta ti smeta i sta bi izbegao pa da tu udare....
 

Back
Top