Novogodisnje putovanje

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
330.549
Nova godina se priblizava i mnogi od nas u te dane praznika putuju, ukljucujuci u putovanje i docek Nove godine,
Mnogi su spreceni a rado bi otisli na takvo jedno putovanje..Da ste u mogucnosti i da vam se bas sve uklopi :

Kakvo putovanje biste izabrali i gde?
 
Ah....Sumnjam da ću to moći ove godine da izvedem... :( Najviše sam uživala u novogodišnjim putovanjima u Jordan, na Tajland, Atinu, krstarenje Nilom - dakle, u putovanjima u toplije krajeve. Avionom. Ježim se od mogućnosti nekih snežnih mećava po putevima Evrope, odloženih letova, smrzavanja i tsl... Msm, nisam zimski tip.
Mada, u kakvome sam raspoloženju trenutno :sad2:, putovala bih bilo gde... bilo toplo ili hladno.... samo da odem.... :aha:

Možda bih, da mogu da biram (od onoga što mi je i finansijski dostupnije), izabrala Maroko ove godine...
 
Poslednja izmena:
Da idem ove godine na ovakav put bilo bi to ostrvo Fidzi i docek nove godine na plazi :D

1349447120_Likuliku-Lagoon-Resort-in-Fiji-1.jpg
 
Nisam davno bio u Budimpešti...ne bi bilo loše...ili Beč...ili Berlin

Verovali ili ne za Božić i Novu Godinu ipak bih radije izabrao neku zemlju sa takvom atmosferom,weinachtsmarkt-ima,kuvanim vinom i štrudlom sa marcipanom :njam: ...pa i snegom...nego plažu...

Naravno nakon dočeka odmah u toplije krajeve na odmrzavanje ;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top