Mislio sam da imam devojku...

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
...ali očigledno bejah u krivu...

evo, izneću problem, zanima me vaše mišljenje, šta sad da radim...

Izašli smo jedno desetak puta ovo ono, skupe večere i sve to, po koji poljubac i tako to.
nikad nismo bili nasamo kod mene ili nje. Ona bi da se kresnemo ali ja sam to izbegavao i odlagao zbog nekih svojih kompleksa, a i patim od erektilne disfunkcije i ne bih da se blamiram. ona je s druge strane, nimfomanka sa priličnim iskustvom.
i onda BAM!: priznala mi da se u proteklih par dana kresnula i to sa dva tipa, da ima te jake potrebe kada ovulira, a ja se povlačim te je morala i da uopšte i ne zna na čemu je sa mnom.
isto je pomenula dva puta da ako mi je mali nema ništa od nas dvoje, da je batalim. a mislim da mi je malo ispod proseka.

isprva, nisam pokazao šok čuvši da je kresnula prvo jednog onda a onda i drugog muškarca u jeku naših izlazaka (a možda i više njih), mada sam bio pijan i nije mi ni stigla do mozga na pravi način težina tih reči, ali sada jednostavno ne znam kako da pređem preko toga.

neki savet?
 
Ako je mlada, onda je pre normalno ,da ima potrebe za onim

I ja zbog mnogih stvari koji su mi se desile u životu imam istu disfunkciju, iako to nije normalno pre 40 te. ali ok svako ima svoju sudbinu

Zato sam se otpisao iz tih priča. Uživam u malim starima u životu. Ako se ne zezaš i ako hoćeš nešto više, vidi da li se to može izlečiti
 
Nema šta da prelaziš, njoj ćao zbogom, ako je sretneš na ulici pristojno se javiš i ništa više. z:( mslm nije neki savet, ali treba držati do sebe i postaviti granice. To što se tiče nje.

Što se tiče tvog problema, nisam baš da ti dam kakav savet, ali da probaš kod neke sledeće da budeš malo aktivniji tj navalentniji? Pa nek se i zadesi neka kojoj takav pristup ne odgovara, šta da se radi, ionako ne postoji ta spoontanost koja će vas odvući u krevet ako sa malo ne potrudite sami. A za to što te brine, pusti nju neku da odluči dal joj dovoljan il nije, nemoj sebi brige tovariti.

Tuga priča, ali glavu gore.
 
Ako imas disfunckiju a nisi posetio lekara, sta cekas. Ne moras biti matorac, desava se i mladjima privremeno...zato pravac.

" Ako je mlada, onda je pre normalno ,da ima potrebe za onim" Ne slazem se sa ovim. Kakve veze ima, zar treba da skace na svakog kad joj se prijebe... izgovor. Valjda je cula za masturbaciju...

A jasno ti je sve kad ti neko spominje na sastanku o bitnosti velicine polnog organa...
 
...ali očigledno bejah u krivu...

evo, izneću problem, zanima me vaše mišljenje, šta sad da radim...

Izašli smo jedno desetak puta ovo ono, skupe večere i sve to, po koji poljubac i tako to.
nikad nismo bili nasamo kod mene ili nje. Ona bi da se kresnemo ali ja sam to izbegavao i odlagao zbog nekih svojih kompleksa, a i patim od erektilne disfunkcije i ne bih da se blamiram. ona je s druge strane, nimfomanka sa priličnim iskustvom.
i onda BAM!: priznala mi da se u proteklih par dana kresnula i to sa dva tipa, da ima te jake potrebe kada ovulira, a ja se povlačim te je morala i da uopšte i ne zna na čemu je sa mnom.
isto je pomenula dva puta da ako mi je mali nema ništa od nas dvoje, da je batalim. a mislim da mi je malo ispod proseka.

isprva, nisam pokazao šok čuvši da je kresnula prvo jednog onda a onda i drugog muškarca u jeku naših izlazaka (a možda i više njih), mada sam bio pijan i nije mi ni stigla do mozga na pravi način težina tih reči, ali sada jednostavno ne znam kako da pređem preko toga.

neki savet?

Brate, seks je precenjen. Kad imas potrebu za seksom masturbiras i to je to. Posle si miran. Imati devojku, to jest, biti u vezi je takodje precenjeno. Gomila prilagodjavanja, nervoze i stresa.
Podcenjeno je druzenje, opusten razgovor i zezanje sa drustvom, bavljenje sportom i nekim kreativnin i korisnim stvarima koje upotpunjuju zivot.
 
Pa, ona je poštena bar. Rekla, je kakva je na početku. Voli onu svar i voli da se %%%%. Jednostavno takva je

Ako, ne dele slične potrebe i ona ga ne ceni, kao ličnost, da ostane u nekoj drugoj vrsti kontakta, onda razlaz

Ako nije neka sprdnja, čovek traži savet. Kakav savet se može dati. Normalna mlada devojka očekuje kex u nekom trenutku. Ta je malo posebna, ali i druga će to očekivati, posle boljeg upoznavanja. Ako ne može da ima tu funkciju, neka traži neku emotivnu vezu, ali bez seksualnog narativa. Prosto, ko pasulj


Biker, ako si mene spomenuo u vezi disfunkcije, moja je trajna. Doživeo sam gadne stvari u životu. što bi rekao moj prijatelj "sagoreo" sam. Ne mislim samo u tom smislu nedostatka onoga, čak manjim delom, nego mnogo obimnije, kao neko ko je ostario vrlo rano. Da ne smaram više
 
Poslednja izmena:
Brate, seks je precenjen. Kad imas potrebu za seksom masturbiras i to je to. Posle si miran. Imati devojku, to jest, biti u vezi je takodje precenjeno. Gomila prilagodjavanja, nervoze i stresa.
Podcenjeno je druzenje, opusten razgovor i zezanje sa drustvom, bavljenje sportom i nekim kreativnin i korisnim stvarima koje upotpunjuju zivot.

Moram se sloziti sa ovim.
 
...ali očigledno bejah u krivu...

evo, izneću problem, zanima me vaše mišljenje, šta sad da radim...

Izašli smo jedno desetak puta ovo ono, skupe večere i sve to, po koji poljubac i tako to.
nikad nismo bili nasamo kod mene ili nje. Ona bi da se kresnemo ali ja sam to izbegavao i odlagao zbog nekih svojih kompleksa, a i patim od erektilne disfunkcije i ne bih da se blamiram. ona je s druge strane, nimfomanka sa priličnim iskustvom.
i onda BAM!: priznala mi da se u proteklih par dana kresnula i to sa dva tipa, da ima te jake potrebe kada ovulira, a ja se povlačim te je morala i da uopšte i ne zna na čemu je sa mnom.
isto je pomenula dva puta da ako mi je mali nema ništa od nas dvoje, da je batalim. a mislim da mi je malo ispod proseka.

isprva, nisam pokazao šok čuvši da je kresnula prvo jednog onda a onda i drugog muškarca u jeku naših izlazaka (a možda i više njih), mada sam bio pijan i nije mi ni stigla do mozga na pravi način težina tih reči, ali sada jednostavno ne znam kako da pređem preko toga.

neki savet?

P sta oces sad da palamudis dok je drugi kresu,pa tako ce ti biti doveka kad se femkas
 
nikad ni jedna riba nije bila kod mene na gajbi
a ovo želi da dođe
a lepa je i seksi je
mada skroz opičena i plaši me. ponaša se razvratno, impulsivno...

ali nekako mi je slamka ka ljudima
jer sam totalni samotnjak
ako se sad povučem, pitanje da li ću ikad više imati šansu da ostvarim bliskost sa nekom
 
nikad ni jedna riba nije bila kod mene na gajbi
a ovo želi da dođe
a lepa je i seksi je
mada skroz opičena i plaši me. ponaša se razvratno, impulsivno...

ali nekako mi je slamka ka ljudima
jer sam totalni samotnjak
ako se sad povučem, pitanje da li ću ikad više imati šansu da ostvarim bliskost sa nekom

Pa budi i ti opicen ... sta cekas ... odvrni ventil Alooooooo.
 
Pa, ona je poštena bar. Rekla, je kakva je na početku. Voli onu svar i voli da se %%%%. Jednostavno takva je

Ako, ne dele slične potrebe i ona ga ne ceni, kao ličnost, da ostane u nekoj drugoj vrsti kontakta, onda razlaz

Ako nije neka sprdnja, čovek traži savet. Kakav savet se može dati. Normalna mlada devojka očekuje kex u nekom trenutku. Ta je malo posebna, ali i druga će to očekivati, posle boljeg upoznavanja. Ako ne može da ima tu funkciju, neka traži neku emotivnu vezu, ali bez seksualnog narativa. Prosto, ko pasulj


Biker, ako si mene spomenuo u vezi disfunkcije, moja je trajna. Doživeo sam gadne stvari u životu. što bi rekao moj prijatelj "sagoreo" sam. Ne mislim samo u tom smislu nedostatka onoga, čak manjim delom, nego mnogo obimnije, kao neko ko je ostario vrlo rano. Da ne smaram više

Prosecan muskarac danasnjice koji zivi u Srbiji je svakodnevno izlozen velikom stresu, nezdravo se hrani, neuredno zivi, fizicki je neaktivan i izlozen je radijaciji. Da li uopste treba da se pitamo zasto je toliko brakova bez dece, zasto klinike za lecenje steriliteta nicu kao pecurke i zasto je erektivna disfunkcija postala em cesta tema svuda i skoro pa normalna pojava... uzimajuci u obzir okolnosti koje sam gore naveo...

- - - - - - - - - -

Moram se sloziti sa ovim.

Ali realno. Iskreno, sve vise mi je zao svih nas. Svesnih u kakvom vremenu i kakvim jadnim okolnostima zivimo. To sto sam ja gore naveo bi trebalo da bude deo zivota svakog coveka a u stvari su samo puka privilegija pojedinaca.
 
...ali očigledno bejah u krivu...

evo, izneću problem, zanima me vaše mišljenje, šta sad da radim...

Izašli smo jedno desetak puta ovo ono, skupe večere i sve to, po koji poljubac i tako to.
nikad nismo bili nasamo kod mene ili nje. Ona bi da se kresnemo ali ja sam to izbegavao i odlagao zbog nekih svojih kompleksa, a i patim od erektilne disfunkcije i ne bih da se blamiram. ona je s druge strane, nimfomanka sa priličnim iskustvom.
i onda BAM!: priznala mi da se u proteklih par dana kresnula i to sa dva tipa, da ima te jake potrebe kada ovulira, a ja se povlačim te je morala i da uopšte i ne zna na čemu je sa mnom.
isto je pomenula dva puta da ako mi je mali nema ništa od nas dvoje, da je batalim. a mislim da mi je malo ispod proseka.

isprva, nisam pokazao šok čuvši da je kresnula prvo jednog onda a onda i drugog muškarca u jeku naših izlazaka (a možda i više njih), mada sam bio pijan i nije mi ni stigla do mozga na pravi način težina tih reči, ali sada jednostavno ne znam kako da pređem preko toga.

neki savet?

Teraj kurwu u tri lepe i trazi drugu
 
...ali očigledno bejah u krivu...

evo, izneću problem, zanima me vaše mišljenje, šta sad da radim...

Izašli smo jedno desetak puta ovo ono, skupe večere i sve to, po koji poljubac i tako to.
nikad nismo bili nasamo kod mene ili nje. Ona bi da se kresnemo ali ja sam to izbegavao i odlagao zbog nekih svojih kompleksa, a i patim od erektilne disfunkcije i ne bih da se blamiram. ona je s druge strane, nimfomanka sa priličnim iskustvom.
i onda BAM!: priznala mi da se u proteklih par dana kresnula i to sa dva tipa, da ima te jake potrebe kada ovulira, a ja se povlačim te je morala i da uopšte i ne zna na čemu je sa mnom.
isto je pomenula dva puta da ako mi je mali nema ništa od nas dvoje, da je batalim. a mislim da mi je malo ispod proseka.

isprva, nisam pokazao šok čuvši da je kresnula prvo jednog onda a onda i drugog muškarca u jeku naših izlazaka (a možda i više njih), mada sam bio pijan i nije mi ni stigla do mozga na pravi način težina tih reči, ali sada jednostavno ne znam kako da pređem preko toga.

neki savet?

Tebi je ispod proseka, a na pdf muskarci si.:aaa:

Savet je da joj predlozis cetvorku sa ta dva muskarca.
 

Back
Top