Nada Macura

Admin Sredoje

Vruć 'leba i ajvar na njemu. Mljac.
Administrator
Poruka
112.197
Macura u Jutarnjem programu pričala o veličini polnog organa i potenciji

34_1000x0.jpg


Nada Macura gostovala je danas u Jutarnjem programu TV “Hepi” zajedno sa urologom Aleksandrom Miloševićem i psihijatrom Jovanom Marićem. Tema razgovora bili su seksualni odnosi kao i erektivna disfunkcija. Kako se doktorka Nada razume u sve teme, tako je i ovoga puta ona vodila glavnu reč u studiju “srećne” televizije. Na pitanje voditeljke zbog čega isključivo savetuje ljudima da se slojevitzo oblače, ali ne i svlače, Macura se pobunila.


Pa vi ne pratite moje savete. Pored slojevitog oblačenja, ja savetujem i svlačenje. Naravno, mora da se upotrebljava i jorgan, jer je ispod pokrivača najlepše. Znate, to je ipak aluzija na nešto - rekla je Macura sa osmehom, a onda i iznela svoje mišljenje o tome zbog čega su žene nezadovoljne u seksu sa svojim partnerom.


- Žene treba da budu zadovoljne i da to pokažu svom muškarcu na neki način, ipak, one to nisu jer na neki način ne žele da uvrede svog partnera kada ne dožive orgazam. smatram da je to stvar za prihologa, jer je bolje da kažu šta im smeta. Ako se ja pitam, dužina polnog organa nije važna, već tehnika - rekla je Nada kao iz topa.

Na konstatciju drugih gostiju u studiju da bi mogla da savetuje građanstvo da imaju seks, ona je rekla.

- Pa ljudi bi rekli da sam poludela. Zamislte da kažem: “Čuvajte srce i pluća i na kraju se dobro seksajte i uzmite tablete za potenciju”. Ja to ne bih mogla, jer će zaista reći da sam luda. To mogu ovako da govorim po emisijama kada me pozovu i da diskutujem na razne teme - rekla je Nada i šokirala sve u studiju, a posebno gledaoce pored malih ekrana koji su se uključili u Jutarnji program.


Pitala bih nešto gospođu Macuru. Da li je ona seksolog ili karidolog? Zaista mi se ne dopada njeno ponašanje i to ne mogu da razumem. Zbog čega se ona toliko eksponira u medijima? Pre nekoliko dana gostovala je na vašoj televiziji i nosila je providnu haljinu ispod koje su joj se videle gaćice - rekla je gledateljka, što je Nadu izbacilo iz takta.


- To što sam došla u providnoj haljini je moja lična stvar, nisam došla u manastir nego na televiziju. A to što me vi ne voliite, baš me briga - odbrusila je Macura.

 
dobih jednu simpaticnu reputaciju na ovaj post gde mi rekose da je tema vise za zdravlje :)

u trenutku se zbunih..kako mi to nije palo na pamet...:think:
i onda shvatih..nadu macuru ne gledam kao lekara nego starletu :)

da li je nada macura vise medijska licnost ili lekarka?
 
Nada još jedna u Srbiji koja se utripovala da je zvezda i zaboravila zašto je uopšte i bila pozvana da priča na tv.

Prejaka šminka, neke kombinacije garderobe, šuplja priča, samo bruka struku.
 
dobih jednu simpaticnu reputaciju na ovaj post gde mi rekose da je tema vise za zdravlje :)

u trenutku se zbunih..kako mi to nije palo na pamet...:think:
i onda shvatih..nadu macuru ne gledam kao lekara nego starletu :)

da li je nada macura vise medijska licnost ili lekarka?

1 nada macura
2 miroslav lazanski
3 ruska jakic
dodaj dalje..
 
dobih jednu simpaticnu reputaciju na ovaj post gde mi rekose da je tema vise za zdravlje :)

u trenutku se zbunih..kako mi to nije palo na pamet...:think:
i onda shvatih..nadu macuru ne gledam kao lekara nego starletu :)

da li je nada macura vise medijska licnost ili lekarka?

Nada Macura je po zanimanju profesionalni SNS-ovski medijski babun ili ti simpanza za medijsko trolovanje nacije.
 
meni je hit ova reklama


lik ladno izlazi iz wc-a i neopranih ruku grli nadu :)

- - - - - - - - - -

samo salu na stranu..zena je pametna.. igrom slucaja je postala medijska licnost..bas kao i pokojna milka canic ali za razliku od ove druge nada je lepo to unovcila..
sta je briga sto je po intenretu ogovaraju kad kod kuce mazi dobar kes :)
 
meni je hit ova reklama


lik ladno izlazi iz wc-a i neopranih ruku grli nadu :)

- - - - - - - - - -

samo salu na stranu..zena je pametna.. igrom slucaja je postala medijska licnost..bas kao i pokojna milka canic ali za razliku od ove druge nada je lepo to unovcila..
sta je briga sto je po intenretu ogovaraju kad kod kuce mazi dobar kes :)

bolje da mazi nesto drugo, al sta je tu je
 
na internetu stoji da je rodjena '48 u vrdniku

tamo se sporije stari

- - - - - - - - - -

Nada Macura je opasna stend ap komičarka potcenjujete njene potencijale

znači slojevito oblačenje i orgazam dnevno i bog da nas vidi :rotf:

meni je ona jos malo pa kao tijana ajfon

- - - - - - - - - -

dj nada m. rulz

- - - - - - - - - -



i najbitnija periferna cirkulacija<3

- - - - - - - - - -

i sladoled leti rashladjivanje<3

selebriti :heart: :vatromet:
 
Šta ste bre navalili na ženu, ima je svuda i u sve se meša pa šta joj fali :zkez: samo se slojevito oblačite da skidanje traje duže i bez flašice nigde ne polazite :lol:
 

Back
Top