Nada Macura

Nada Macura UTUČENA I NEUTEŠNA Najpoznatiju doktorku u Srbiji OSTAVIO DEČKO

Portparolka Hitne pomoći i jedna od najpoznatijih doktorki u Srbiji, Nada Macura prolazi kroz težak period u životu. Ova dama je pre nekoliko nedelja raskinula sa svojim partnerom.

Odnedavno sam ponovo sama. Doživela sam taj raskid kao poraz. Nisam uspela da očuvam nešto što je meni bilo vrlo bitno. Htela sam naš odnos da dovedem u normalu, ali umesto toga dogodio se raskid - rekla je Macura za "Blic puls".

yMYktkqTURBXy80ZTVkNzVlMWNlMGY3YmE4NmU3OTFlNzRlYTU5ZWQ2Yi5qcGVnkpUCzQMUAMLDlQLNAdYAwsM


- Nije nikakav problem nastao. Klimavo je to bilo od početka. Jako je sveže i ne bih o tome baš mnogo da pričam. Prosto nije bilo to to. Nije bilo onako kako sam očekivala- iskrena je bila Nada.
 
svaka žena mora da se suoči sa raskidom kad poželi da odnos dovede u normalu.
da je ganjala horizontalu ne bi joj bio bivši dečko pa bi se zajedno baškarili u njegovoj vili od 800 kvadrata u vladivostoku

- - - - - - - - - -

ah da :heart:
Za Nadu Macuru i njene ljubavne jade.
 
Nada Macura UTUČENA I NEUTEŠNA Najpoznatiju doktorku u Srbiji OSTAVIO DEČKO

Portparolka Hitne pomoći i jedna od najpoznatijih doktorki u Srbiji, Nada Macura prolazi kroz težak period u životu. Ova dama je pre nekoliko nedelja raskinula sa svojim partnerom.

Odnedavno sam ponovo sama. Doživela sam taj raskid kao poraz. Nisam uspela da očuvam nešto što je meni bilo vrlo bitno. Htela sam naš odnos da dovedem u normalu, ali umesto toga dogodio se raskid - rekla je Macura za "Blic puls".

yMYktkqTURBXy80ZTVkNzVlMWNlMGY3YmE4NmU3OTFlNzRlYTU5ZWQ2Yi5qcGVnkpUCzQMUAMLDlQLNAdYAwsM


- Nije nikakav problem nastao. Klimavo je to bilo od početka. Jako je sveže i ne bih o tome baš mnogo da pričam. Prosto nije bilo to to. Nije bilo onako kako sam očekivala- iskrena je bila Nada.

nada semu nazivala vezom
 
Decko?Ona je smuvala mladjeg od 40 godina te zato tako ili to novinari pisu degutantan naslov?
Osoba njenih godina moze da ima emotivnog partnera.
 
Poslednja izmena:
Nada još jedna u Srbiji koja se utripovala da je zvezda i zaboravila zašto je uopšte i bila pozvana da priča na tv.

.
Malada-zensko paun i faraon.
Psihosociolozi su na jednom engleskom univerzitetu napravili zanimljiv ekspereemnt: izabrali su tajno jednu sasvim prosecnu u svemu jednu studentkinju(ime joj je bilo Malada) i dogovorili se da sprovedu svojim vezama da ona bude od okruzenja(studenata, osoblja, suseda, itd, itd) tretirana, gledana, kao popularna, lepa, inteligentna, znacajna. Posle 5 meseci ovakvog” tretmana”,Malada je pocela da se ponasa kao “zvezda”, popularna, zavodljiva, znacajna. Posle izvesnog vremena ona je to usvojila kao svoj trajni identiet.

Onda su naucnici odlucili svojim vezama da je uvuku u jedan gang.kriminalaca.Ona je pocela da se u gangu tako ponasa, postala je arogantna, svadlji va, pohotljiva na mlade muskarce(koje su oni usmeravali ka njoj bez njenog znanja) novac, vlast, privilegije.

Tako je vestacki u epruveti stvorena zena Paun, Neron.

Kada se zavrsio eksperiment, bacili su Maladu na djubriste
 
NADA MACURA POČELA SA JUTARNJIM U programu uživo pozdravljala gledaoce i slala im POLJUPCE

Nada Macura danas je počela sa vođenjem "Jutarnjeg programa" na Hepi televiziji. Ona će od današnjeg dana biti vaš domaćin na ovoj televiziji.

Nada je zajedno sa psihijatrom Jovanom Marićem i Snežanom Dakić vodila program, a gledaoci su se uglavnom uključivali da bi pozdravili upravo PR-ku Hitne pomoći.

vK9ktkqTURBXy82MjVjYzY2ZWNkMTNlM2JmYTk1ZTQ3MzU2NjU5NzEzNC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


Ono što je najinteresantnije jeste da je Nada sve pozdravljala i čak je gledaocima slala poljupce.

GV2ktkqTURBXy85ZTRjZGVjNTQ2NTNjMDMzZDY3Nzg0MTg5MTAyNzQ2Ny5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


Za ovo jutro, doktorka je odabrala crvenu kombinaciju i bila je i te kako primećena.
 
Ova babetina krupne neandertalske lobanje i vilice i mišjih okica davno je trebala u penziju.. Njena životna želja je da se ekranizuje što više. Umreće gladna i debela, puna sebe, a mediokritet, lepa i pametna kao zvonar Bogorodičine crkve.. Ova nakaza sa inteligencijom prosečnog termosa ne izlazi iz debelog mesa *******og i gospodje palate pravde, kojoj je ova svinjarka uzor, Šta još reći, sem što dalje - to bolje! Kome je ona interesantna, taj ima konferenciju u glavi...F odeljenje, matora žaba! Fuj, fuj, fuj!
 
A kada će ova na djubre? Bojim se da je ne recikliraju, da ne vaskrsne, Bože oprosti!

- - - - - - - - - -

Malada-zensko paun i faraon.
Psihosociolozi su na jednom engleskom univerzitetu napravili zanimljiv ekspereemnt: izabrali su tajno jednu sasvim prosecnu u svemu jednu studentkinju(ime joj je bilo Malada) i dogovorili se da sprovedu svojim vezama da ona bude od okruzenja(studenata, osoblja, suseda, itd, itd) tretirana, gledana, kao popularna, lepa, inteligentna, znacajna. Posle 5 meseci ovakvog” tretmana”,Malada je pocela da se ponasa kao “zvezda”, popularna, zavodljiva, znacajna. Posle izvesnog vremena ona je to usvojila kao svoj trajni identiet.

Onda su naucnici odlucili svojim vezama da je uvuku u jedan gang.kriminalaca.Ona je pocela da se u gangu tako ponasa, postala je arogantna, svadlji va, pohotljiva na mlade muskarce(koje su oni usmeravali ka njoj bez njenog znanja) novac, vlast, privilegije.

Tako je vestacki u epruveti stvorena zena Paun, Neron.

Kada se zavrsio eksperiment, bacili su Maladu na djubriste

A kada će ova na đubre, Bože oprosti, bojim se da mogu da je recikliraju, da vaskrsne! Možda kao toalet papir Arkanove udovice, to joj je životna želja!
 
Gospodžžžo, to sto nosite providne stvari jeste vaša stvar, ali ne treba da tražite od drugih da budu slepi na vaša tri prelivnika, mlohavi podbradak i lepršave sesi. Idite u teretanu, pod nož, na Mars, samo se pojavite kao ljudsko biće. Tada može i providno, ali ne otvarajte usta, mozak još uvek ne može da se presadi....
 
Ne, ne, niste pogrešili, problem je u dimenziji, da, da, druga dimenzija-zona sumraka, to je naša realnost! Polugole babe nam pricaju šta da obučemo... Gospode, spavaš li? Ova klimaktericna Drndara, STIGLA JE iz Štrumpfova i šalje poljupce....

- - - - - - - - - -

dobih jednu simpaticnu reputaciju na ovaj post gde mi rekose da je tema vise za zdravlje :)

u trenutku se zbunih..kako mi to nije palo na pamet...:think:
i onda shvatih..nadu macuru ne gledam kao lekara nego starletu :)

da li je nada macura vise medijska licnost ili lekarka?

Dragi moj, pogrešna država, rekao bih...
 
Poslednja izmena:

Back
Top