Šta nedostaje?

cocta

Primećen član
Poruka
729
Šta vam najviše nedostaje u trenutnoj vezi/braku i kako to kompenzujete ?

Nigde nije savršeno, svaka veze pogotovo brak sa decom ima svoje manjkavosti, ali ljudi ostaju zajedno.

Zanima me da li smo uvek realni u svojim očekivanjima?
 
Šta vam najviše nedostaje u trenutnoj vezi/braku i kako to kompenzujete ?

Nigde nije savršeno, svaka veze pogotovo brak sa decom ima svoje manjkavosti, ali ljudi ostaju zajedno.

Zanima me da li smo uvek realni u svojim očekivanjima?


nedostaje mi novi krevet
nedostaju mi nova kola
nedostaje mi jedno putovanje do dva :lol:

sve ostalo mi je potaman:D
 
ma znam hahaha šalila sam se.
ono što mi nedostaje je društveni život i više kretanja i susretanja sa ljudima ali nadomeštam tako što se ovde družim ili ako se uklopim i u realu sa nekim ljudima onda idem sama ...
moj partner nije zainteresovan za susrete sa ljudima iz zabave osim za poslovne susrete, i tako je na meni ostalo da se sama organizujem
 
ma znam hahaha šalila sam se.
ono što mi nedostaje je društveni život i više kretanja i susretanja sa ljudima ali nadomeštam tako što se ovde družim ili ako se uklopim i u realu sa nekim ljudima onda idem sama ...
moj partner nije zainteresovan za susrete sa ljudima iz zabave osim za poslovne susrete, i tako je na meni ostalo da se sama organizujem

Slična situacija, saosećam se :)
 
Šta vam najviše nedostaje u trenutnoj vezi/braku i kako to kompenzujete ?

Nigde nije savršeno, svaka veze pogotovo brak sa decom ima svoje manjkavosti, ali ljudi ostaju zajedno.

Zanima me da li smo uvek realni u svojim očekivanjima?

Sve mi je super, prezadovoljna sam. Jedino bi bilo dobro da se ima i godisnji odmor od braka, kao na poslu. Ne za svaleraciju, to me uopste ne interesuje, nego onako, slobodno vreme za sebe. Da se odjavis na par nedelja, budes malo sam, pa se vratis.
 
ma znam hahaha šalila sam se.
ono što mi nedostaje je društveni život i više kretanja i susretanja sa ljudima ali nadomeštam tako što se ovde družim ili ako se uklopim i u realu sa nekim ljudima onda idem sama ...
moj partner nije zainteresovan za susrete sa ljudima iz zabave osim za poslovne susrete, i tako je na meni ostalo da se sama organizujem
Sve boldovano potpisujem, samo kod mene ubaciti porodična okupljanja koja su neizbežna umesto poslovnih susreta.
Još mi fali malo mira i samoće, ne mnogo vremenski, ali da budem sasvim sama kad mi to zafali. Pošto sad praktično nije sigurno ni da ću u wc sama, jer nikad se ne zna šta može da bude baš, baš hitno da se pita... :aha:
 
Divno, svi uglavnom žele više vremena sa partnerom :heart:

Očekivala sam malo drugaije odgvore, s obzirom da sam iz drugih tema zakljičila da ovde retko ko veruje u skladnu vezu.

Za keš ili menjaj profesiju ili čukni banku, šta se više isplati...
 
Poslednja izmena:
Sve boldovano potpisujem, samo kod mene ubaciti porodična okupljanja koja su neizbežna umesto poslovnih susreta.
Još mi fali malo mira i samoće, ne mnogo vremenski, ali da budem sasvim sama kad mi to zafali. Pošto sad praktično nije sigurno ni da ću u wc sama, jer nikad se ne zna šta može da bude baš, baš hitno da se pita... :aha:

Ja i dalje idem u wc pod pratnjom.
Milina mi da piškim na poslu :lol:
 
Ja ne idem na posao... :aha:

Onda razumem da ti fali malo vremena za sebe.

Meni je taman ok balans kuća/posao, kada nije frka na poslu.

Ono što meni nedostaje je malo spontanosti od strane mm. Voli sigurnost i teško se navikava na promene.

Jedno vreme sam baš želela da idemo negde preko da radimo i putujemo, nije se dao ubediti. I dalje me vuče ta želja, ali sad teško deca mala.

- - - - - - - - - -

Ona u RL :lol: vise vremena da provodim sa njom :rumenko: :lol:

Kesha imam dovoljno.:)

Super je da još uvek znaš da prepoznaš šta je RL šta ne... :lol: Vrlo si aktivan na obe strane, kako postigneš?

- - - - - - - - - -

Sve mi je super, prezadovoljna sam. Jedino bi bilo dobro da se ima i godisnji odmor od braka, kao na poslu. Ne za svaleraciju, to me uopste ne interesuje, nego onako, slobodno vreme za sebe. Da se odjavis na par nedelja, budes malo sam, pa se vratis.

Šta bi radila sama? Možda da odeš na mali odmor bez muža?
Par dana negde blizu.
 
Par dana ne resava stvar, nisam ja umorna od muza, nego mi nedostajem :)
Dve-tri nedelje za druzenje sa sobom, filozofiranje tipa ko sam ja? gde idem? sta radim? Meditacija, odjavljivanje i tako to...
Kad vec pitas : )
 
Šta vam najviše nedostaje u trenutnoj vezi/braku i kako to kompenzujete ?

Nigde nije savršeno, svaka veze pogotovo brak sa decom ima svoje manjkavosti, ali ljudi ostaju zajedno.

Zanima me da li smo uvek realni u svojim očekivanjima?

I svasta i nista
Zavisi kako sam raspolozena
Nedostaje mi da mm bude romantican, da se vise trudi i radi na nasem braku...
Nedostaje nam odmor... Samo nas dvoje... Negde... Vikend
A nedostaje i odmor svako sam... Za sebe...
 
Zanima me da li smo uvek realni u svojim očekivanjima?
Ovo je zanimljivo pitanje a promaklo mi je.
Naravno da nismo uvek realni pogotovu ako tu nerealnost potkrepimo ćutanjem ili ljutnjom.
Kako može neko, makar vam bio i veoma blizak znati kakve se misli roje u vašoj glavi?

Zato je izgovaranje svojih potreba želja i očekivanja ključ za uspešnu relaciju sa partnerom.

Druga je stvar ako ništa ne očekuješ od partnera pa sve što stigne iz njegovog pravca može da se tretira kao bonus. To je onda ljubavna veza koja živi i raste na ležernosti a takve su veze najčvršće ali retke kao sunce u novembru
 
Ovo je zanimljivo pitanje a promaklo mi je.
Naravno da nismo uvek realni pogotovu ako tu nerealnost potkrepimo ćutanjem ili ljutnjom.
Kako može neko, makar vam bio i veoma blizak znati kakve se misli roje u vašoj glavi?

Zato je izgovaranje svojih potreba želja i očekivanja ključ za uspešnu relaciju sa partnerom.

Druga je stvar ako ništa ne očekuješ od partnera pa sve što stigne iz njegovog pravca može da se tretira kao bonus. To je onda ljubavna veza koja živi i raste na ležernosti a takve su veze najčvršće ali retke kao sunce u novembru

Ne mogu sebe da zamislim da ništa ne očekujem od partnera :manikir:

Zanimljivo mi je kako većina ima neka očekivanja od partnera, a ne bave se mnogo time koliko pružaju.
 
Poslednja izmena:

Back
Top