Danas je praznik kada se ženama ostvaruje NAJVEĆA ŽELJA

Sneško Belić 22

Početnik
Poruka
32
Srpska pravoslavna crkva danas, 7.decembra, proslavlja dan Svete velikomučenice Ekaterine – stradale hrišćanke velike pameti i obrazovanja.

Sveta Velikomučenica Ekaterina Aleksandrijska je ranohrišćanska mučenica i svetiteljka s kraja 3. veka.

https://www.krstarica.com/zivot/ziv...aznik-kada-se-zenama-ostvaruje-najveca-zelja/

Ne treba zaboraviti neke osobe iz daleke prošlosti koje su činile tako mnogo za ljudski rod.
 
:)

A da pocnes da ispunjavas zelje nekim Tebi dragim osobama ...?

Mozda su oni "primetili sta bi zeleli" ...?

:)

Nastupaju mnogobroni praznicni dani i eto prilke ...

Šipak su primetili. Bolje ja vidim kud su krenuli nego li oni.

Jedno pričaju a drugo rade. Ko u vicu o piroćancu koji hoćda da dobije na lutriji, a nikako da uplati tiket.

Govorim o tome da mi najčešće nismo svesni šta sve želimo. Možda primetimo jedan ili dva posto želja,
a ostale ne. I kako ta mrvica da se ostvari, kada među onima kojih nismo svesni ima suprotstavljenih.
blesavih, destruktivnih i ko zna kakvih sve.
 
Inače Pravoslavne crkve,a da ne pričam Katoličke (Luteranske su nešto bolje!) su patrijarhalne i rodna prava
su i dalje na pozitivnoj nuli ili na +O,5...:mrgreen::evil:
Lično sam ogorčen takvim njihovim odnosom prema ženama i mislim da SPC ,za primer,treba zakonom naterati
da prizna sva rodna prava ženama i da poispravlja u Bajbl sve što unižava žene i krši njihova rodna prava i ravnopravnost s muškima!
Pazi-ti idijoti nisu pustili moju vecu da uđe u cvrku kad se naša sinovica venčavala zbog suknje iznad kolena i dekoltea i tek kad sam popu
pokazao utoku smirio se ...Msm-da je od Boga i previše je! (Da me nisu sinovi dograbili-vukao bih popa za bradu po porti crkvenoj i
morao bi noge da ljubi mojoj izabranici života mog...:evil:)
Uostalom,izbegavam te mrtvozorne ceremonije u kojima betmeni u crnom sve nešto ispod oka,da ne bi nepotrebno bilo pomora...:mrgreen::hahaha:
 
Srpska pravoslavna crkva danas, 7.decembra, proslavlja dan Svete velikomučenice Ekaterine – stradale hrišćanke velike pameti i obrazovanja.

Sveta Velikomučenica Ekaterina Aleksandrijska je ranohrišćanska mučenica i svetiteljka s kraja 3. veka.

https://www.krstarica.com/zivot/ziv...aznik-kada-se-zenama-ostvaruje-najveca-zelja/

Ne treba zaboraviti neke osobe iz daleke prošlosti koje su činile tako mnogo za ljudski rod.

U Bozijoj reci Boziji sin Jahusha je rekao da je samo Otac Svet,a svo smo ostali ljudska bica.

" Po predanju, prilikom pogubljenju, iz njenog tela poteklo je tada mleko mesto krvi. Njene mošti čuvaju se na Sinaju.

Tacnost koja se nalazi u telu je Krv i nista drugo.
Kad se telo zeli da sacuva od propadanja, ono se mumificira, i tako moze da traje dugi niz godina.
To sto pravoslavlje i rimokatolicanstvo telo proglasavaju mostima, nema veze sa Bozijom recju.
 

Back
Top