OSTAVIĆE VAS BEZ DAHA "Blic" na snimanju filma "Zaspanka za vojnike"
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: OSTAVIĆE VAS BEZ DAHA "Blic" na snimanju filma "Zaspanka za vojnike"

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

Post OSTAVIĆE VAS BEZ DAHA "Blic" na snimanju filma "Zaspanka za vojnike"

http://www.blic.rs/zabava/vesti/ostavice-vas-bez-daha-blic-na-snimanju-filma-zaspanka-za-vojnike-suze-krv-i-borba-za/19prr2h

U tekstu reditelj Gaga Antonijevic izmedju ostalog kaze i sledece : " Paradoks je da je to snimano u vreme druga Tita, a u ovim novim vremenima retko se ukazivala prilika da se bavimo Prvim svetskim ratom, a to je naša poslednja velika pobeda, jer drugi rat je u suštini bio građanski u isto vreme sa oslobodilačkom borbom. Sramota je za jednu naciju da nije više vremena, sredstava i umetničkog talenta posvetila tom periodu. Da su neke druge ozbiljne nacije imale istoriju kao našu, do sada bi snimili preko 200 filmova baveći se tom tematikom, a ne dva kao mi. "

E sad nemoj da mi premestate na Film i video jer je ovo 100 posto politicka tema .. ! Ako je za vreme druga Tita bilo nepozeljno da se bavimo Prvim svetskim ratom ko je onda branio kasnije ??? Zasto do sada imamo samo 2 filma na tu temu a ne 200 kao sto kaze Gaga ili makar 20 .... Ja sam optimista i nadam se da ce Zaspanka i Lazine Carape da podstaknu i ostale da se bave Velikim ratom .. ali ne mogu a da ne postavim pitanje zasto smo do sad kao djavo od krsta bezali od te teme .. Da li je mozda to zbog toga sto se i posle Titove smrti pa sve do danasnjeg dana Titoisti za sve pitaju u Srbiji .. ? ? ? Lepo je covek reko da je bilo koja druga nacija imala istoriju kao nasu snimila bi stotine filmova hvalila bi se na sva usta .. i francuska i hrvatska i americka i bugarska nacija ....
    Poslednji put ažurirao/la Sotir zvani djubre : 07.12.2017. u 00:01
    A ja sam mama samo pio, ubila me je tuga nocas, ne pitaj me gde sam bio, tamo gde je isla ona.........

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    450

Podrazumevano Re: OSTAVIĆE VAS BEZ DAHA "Blic" na snimanju filma "Zaspanka za vojnike"

Citat Original postavio Sotir zvani djubre Pogledaj poruku
    Ako je za vreme druga Tita bilo nepozeljno da se bavimo Prvim svetskim ratom ko je onda branio kasnije ???
    Zaborav.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1395

Podrazumevano Re: OSTAVIĆE VAS BEZ DAHA "Blic" na snimanju filma "Zaspanka za vojnike"

Filmovi epohe su skupi tako da to u izvodjenju kinematografa iz najbednije države u evropi uz Moldaviju i Kosovo nije lako napraviti,a i ako se naprave velika je verovatnoca da ce biti sranje .
    The Show Must Go On...

Domaćin KeyserSöze (avatar)
    Učlanjen
    02.05.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    87

Treba dobro povesti racuna sta se snima jer te srbijanske filmadzije su leglo stranih agenata i placenika i sve sto su do sada snimali je bila podmukla neprijateljska antisrpska propaganda.

Moderator vučji čopor (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1443

Сотире , тешко се вараш. Ово није политичка тема , као што ни текст који ти служи као полаз нема никакву политичку димензију.

Primećen član Lex et Honor (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    18

Opet reklamianje nekog umetnickog projekta o ratu. Ok, ponosni treba da budemo na tradiciju, treba da imamo snaznu vojsku, cak i neku vrstu obavezne vojne obuke, ali malo se preteruje sa kulturom rata. Bukvalno je kontraproduktivno.
    Nisam bas neki hardcor liberalni pacifista, ali brate mili, sto je mnogo mnogo je. Nasi umetnici kao da vise nisu u stanju da naprave ista a da nema ratnu tematiku. Ovaj narod hoce i ume da se odusevi nekim drugim zanrom.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6197

bez daha sam,gusim se,udavih,aaaaaaaoom:dead:
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Slične teme

1. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.11.2017., 08:33
  2. "ZAUVJEK MOJA" PLAGIJAT "NO VOY A LLORAR"
    Autor toodles u forumu Muzika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.03.2005., 22:41
  3. Šta je dobro i interesantno u seriji "seks i grad"
    Autor Tuzni_patak u forumu Muškarci
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 09.02.2005., 16:55

Pravila za slanje poruka