Please pomozite

Dollar

Početnik
Poruka
25
Kako objasniti devojci sa kojom ste zajedno vec 5 godina da ste je prevarili sa vise od 60 devojaka, a da vas ona ne ostavi nakon toga? Sam sam odlucio da prestanem da joj ovo radim (pre jedno 2 meseca) zato sto tek sada vidim koliko sam ustvari zaljubljen u nju. Znam da sam napravio ogromne greske i kajem se, ali da bi bili potpuno iskreni, ja joj moram reci istinu. Sam sebi sam obecao da cu da je pustim da ide svojim putem ako opet ovako nesto uradim, zato sto ce joj biti bolje bez mene. Zelim da cujem vase komentare. Hvala unapred!
 
Pa da li si lud? Gde da joj kazes za 60 devojaka? Pa ostavila bi te istog trena. Promeni ponasanje, nemoj vise da je varas, ali nemoj za sve da joj kazes sem ukoliko ti nije cilj da te ostavi...
 
Nemate pojma sta je ona u mom zivotu. Da mogu, zaboravio bih sve ovo, ali verovali ili ne, ponekada ne mogu da spavam u toku noci i dodje mi da je probudim i da joj sve ispricam, ali mi bude zao kad je vidim kako slatko spava i koliko nema srece. Istina ce isploviti na povrsinu kad tad. Bolje bi bilo da joj ja kazem nego da sazna od neke prijateljice. :oops:
 
Dollar:
Nemate pojma sta je ona u mom zivotu. Da mogu, zaboravio bih sve ovo, ali verovali ili ne, ponekada ne mogu da spavam u toku noci i dodje mi da je probudim i da joj sve ispricam, ali mi bude zao kad je vidim kako slatko spava i koliko nema srece. Istina ce isploviti na povrsinu kad tad. Bolje bi bilo da joj ja kazem nego da sazna od neke prijateljice. :oops:

Ona je u tvom zivotu nista drugo osim navike i rezerve.Tu je kad ti je potrebna,jer trenutno nisi stigao do broja 61.Da li zelis da te proglase za Ginisa,kada radis to sto radis?I ne treba da spavas, pored svega sto si toj devojci priredio.Covece,jesi li ti svestan toga,koliko ce ona da pati posle svega sto joj ti budes ispricao?Reci joj,da si je prevario ali nemoj cifru da pominjes,mnogo ces je povrediti.Umesto 60-eset,kazi joj 6-est.Nije vise bitno sa koliko si je prevario,uradio si to i gotovo.Nemoj se ljutiti ali ti ces tesko da se popravis,po tom pitanju.Mozda gresim ali cisto sumnjam,da ona,za to ne zna.Zensko to oseti,slusaj sta ti kazem.Ne zna,sa koliko si je njih prevario ali sumnja da jesi.Verovatno, te toliko voli,da jednostavno ne zeli da zna, to sto misli da zna i oseca.Ako si posle toliko njih, shvatio da jedino ona vredi, onda je ona stvarno divno stvorenje.Na zalost,dobri ljudi,uglavnom nemaju srece u zivotu. A ja,joj to u buducnosti od srca zelim,tebi takodje!
 
Anonymous:
Dollar:
Nemate pojma sta je ona u mom zivotu. Da mogu, zaboravio bih sve ovo, ali verovali ili ne, ponekada ne mogu da spavam u toku noci i dodje mi da je probudim i da joj sve ispricam, ali mi bude zao kad je vidim kako slatko spava i koliko nema srece. Istina ce isploviti na povrsinu kad tad. Bolje bi bilo da joj ja kazem nego da sazna od neke prijateljice. :oops:

Ona je u tvom zivotu nista drugo osim navike i rezerve.Tu je kad ti je potrebna,jer trenutno nisi stigao do broja 61.Da li zelis da te proglase za Ginisa,kada radis to sto radis?I ne treba da spavas, pored svega sto si toj devojci priredio.Covece,jesi li ti svestan toga,koliko ce ona da pati posle svega sto joj ti budes ispricao?Reci joj,da si je prevario ali nemoj cifru da pominjes,mnogo ces je povrediti.Umesto 60-eset,kazi joj 6-est.Nije vise bitno sa koliko si je prevario,uradio si to i gotovo.Nemoj se ljutiti ali ti ces tesko da se popravis,po tom pitanju.Mozda gresim ali cisto sumnjam,da ona,za to ne zna.Zensko to oseti,slusaj sta ti kazem.Ne zna,sa koliko si je njih prevario ali sumnja da jesi.Verovatno, te toliko voli,da jednostavno ne zeli da zna, to sto misli da zna i oseca.Ako si posle toliko njih, shvatio da jedino ona vredi, onda je ona stvarno divno stvorenje.Na zalost,dobri ljudi,uglavnom nemaju srece u zivotu. A ja,joj to u buducnosti od srca zelim,tebi takodje!
Ups,izvini nisam obratila paznju na prvi komentar.Ti si presao i preko 60-sete.Jedno pitanje,da li si koristio uvek kondom,da se ne bi zarazio nekom bolescu?Pu,pu,pu ne daj Boze!Nek ti je sa srecom!
 
Iz sopstvenog iskustva znam da takve stvari ne treba nikada da joj ispricas. Samo ces je izgubiti. Ja sam priznala posle 4 godine za jednog jedinog i nije mi oprosteno. Zapravo,moja varijanta je jos gora-priznala sam i kao presao je preko toga,da bi nam se nakon toga veza svela na prebacivanje,konstantno proveravanje,pricu samo ili uglavnom o tome i slicno. E,ako ti ona 'oprosti' i ostane sa tobom,pa vam veza upadne u pomenutu fazu - zbog toga tek neces moci da spavas. Bitno je da je ti volis,ako je zaista volis. Ne zalazim sad u razloge zbog kojih si to uradio,ali bez obzira, ja fizicke prevare ne priznajem, nekada mogu da osveze vezu,nekada (kao u tvom slucaju) da ti pomognu da shvatis da je tvoja devojka zapravo ona koju volis a ne neka od prolaznis. Uostalom,znamo svi koji je vek i da je danas prevara uobicajena stvar. Samo, ti jesi preterao,ali i u slucaju tolikog broja prevara,bolje je da cutis. Dakle, ne spominji to devojci. Ok?
 
Dollar:
Kako objasniti devojci sa kojom ste zajedno vec 5 godina da ste je prevarili sa vise od 60 devojaka, a da vas ona ne ostavi nakon toga? Sam sam odlucio da prestanem da joj ovo radim (pre jedno 2 meseca) zato sto tek sada vidim koliko sam ustvari zaljubljen u nju. Znam da sam napravio ogromne greske i kajem se, ali da bi bili potpuno iskreni, ja joj moram reci istinu. Sam sebi sam obecao da cu da je pustim da ide svojim putem ako opet ovako nesto uradim, zato sto ce joj biti bolje bez mene. Zelim da cujem vase komentare. Hvala unapred!

zao mi te je...
 
Dollar... u svakom slučaju gubiš priznao ili ne njoj... konačno si shvatio koliko ti znači... a tvoja dela če i dalje gristi tebe... i da priznaš i da ti oprosti ipak ostaješ sam sa sobom... a najteže se suočiti sa svojom nemoralnošču...

kakor si sejal tako boš žel ...

sretno
 
Kakav si ti lik...Kako si uspeo sve to organizujes majku mu?Nego da ti bata kaze sta da radis:imas dve mogucnosti normalo da kazes ili ne.E sad,posledice su razlicite.Pazi,ako joj kazes ona ce te verovatno pljunuti i dobices sut kartu u jednom pravcu ili procicete jedan veoma zesci za*eban period ona ti oprosti i verovatno ostajete zajedno do kraja zivota.
Tako reci hendikep mislim hepiend.Ako joj ne ispricas
po mojoj proceni ona ostaje srecna kraj tebe ali tebe care grize savest celog zivota.U najgorem slucaju ona saznaje za tvoja neverstva od nekog drugog i onda mozes da zaboravis varijantu 2 prve mogucnosti.Naravoucenije:Pobedi savest i smiri hormone ili imaj muda budi iskren nadaj se najgorem
a ucini sve ostanes srecan.
 
A da se nisi negde zabrojao :? I bas si resio da ispricas? Onda podeli 60 sa nekim dvocifrenim brojem, zaokruzi cifru na ceo broj (bilo bi sumnjivo da kazes da si je prevario sa recimo 3,7 riba, jel da :lol: ?) Pre nego sto joj priznas, skloni sav escajg, ostre, tupe predmete, oruzje i sl. iz kuce i nadaj se da se nece snaci i bez toga (ne znam na kom spratu zivis????). A pronadji i ribu broj 61 vec sada, jer i kad izadjes sa ovim podeljenim brojem bice joj mnogo (gadno da i dalje ostane sa tobom)
 
Dollar:
Kako objasniti devojci sa kojom ste zajedno vec 5 godina da ste je prevarili sa vise od 60 devojaka, a da vas ona ne ostavi nakon toga? Sam sam odlucio da prestanem da joj ovo radim (pre jedno 2 meseca) zato sto tek sada vidim koliko sam ustvari zaljubljen u nju. Znam da sam napravio ogromne greske i kajem se, ali da bi bili potpuno iskreni, ja joj moram reci istinu. Sam sebi sam obecao da cu da je pustim da ide svojim putem ako opet ovako nesto uradim, zato sto ce joj biti bolje bez mene. Zelim da cujem vase komentare. Hvala unapred!

Nemam ti pravo suditi,ali stvarno da si je prevario sa 60 cura i tek sad si shvatio da je voliš.Tuga,stvarno mi je žao tipova kao ti.
Ako joj rekneš istinu velika je mogućnost da te ostavi,ako joj ne kažeš to će te izjedati.
Kako god okreneš ti si na gubitku.Sretno
 
Milojko Vasic:
Dollar:
Kako objasniti devojci sa kojom ste zajedno vec 5 godina da ste je prevarili sa vise od 60 devojaka, a da vas ona ne ostavi nakon toga?
:D :D :D :D :D :D
Ko što jednom rekoh, taman pomislim da smo se nalupetali do krajnjih granica, kad ono - granice se neograničeno prošire !

Eh 60 komadnih trofeja na tvom zidu ...hmmm....da li su sve u boji ili su neke crno-bele.Nezgodno je to sto svaki put kad ti devojka udje u sobu tvoja razbludela strast curi niz zidove tvojih postera.
Evo npr. ja , ja sam moju devojku prevario sa Hewlett Packard monitorom od 21 inch , jedno 200 puta.
Milojko da li da joj kazem ili da zamenim monitor ?

Shifra: Katodna Cevka :lol:
 
Jao Dollare,sta bih ti sad sve rekla,ali uzdrzavam se.Da li si samo u jednom momentu,ali samo u jednom momentu pomislio da je ona dok si ti varao nju,za to isto vreme varala tebe?Ili ces sada kao gomila samoubedjenih muskaraca reci da znas ti da sigurno nije.A ja ti garantujem da jeste,zato se samo opusti i nemoj da je sazaljevas,nego brate sazaljevaj sebe jer si tako @ebeno glup.Kakve sve gluposti pisu ovde ljudi to postaje zabrinjavajuce. :P
 
A ja sam gledao film sa Dzoni Depom kada je priznao da je prevario sa 1500 i neku. Upao covek u harem.

Za koji film ti spremas scenario.

Ej, ako si neki zigolo, pa zar su ti to zenske? Normalno, da posle toliko baba, zavolis jedno devojce.
 
Dollar:
Kako objasniti devojci sa kojom ste zajedno vec 5 godina da ste je prevarili sa vise od 60 devojaka, a da vas ona ne ostavi nakon toga? Sam sam odlucio da prestanem da joj ovo radim (pre jedno 2 meseca) zato sto tek sada vidim koliko sam ustvari zaljubljen u nju. Znam da sam napravio ogromne greske i kajem se, ali da bi bili potpuno iskreni, ja joj moram reci istinu. Sam sebi sam obecao da cu da je pustim da ide svojim putem ako opet ovako nesto uradim, zato sto ce joj biti bolje bez mene. Zelim da cujem vase komentare. Hvala unapred!


Nikad, nikad ama bas nikad ne priznaj prevaru.jesi ti prso covjek tebra po temelju.
 
Stari Lisac:
Hewlett Packard monitorom od 21 inch ...
Milojko da li da joj kazem ili da zamenim monitor ?

Wow, Hewlett Packard 21" ! Eh ... A ja ćorim na mojega Samsunga 17". Mada, nije loš za "prevaru".
A evo i da ti odgovorim na pitanje, da ne bude posle "Milojko upropasito temu ..."
Ne bih ti savetovao. Nikako. Ili bar sačekaj dok ne zavedeš neki monitor od 60", pa onda lepo, junački priznaj.
 
Dollar:
Kako objasniti devojci sa kojom ste zajedno vec 5 godina da ste je prevarili sa vise od 60 devojaka, a da vas ona ne ostavi nakon toga? Sam sam odlucio da prestanem da joj ovo radim (pre jedno 2 meseca) zato sto tek sada vidim koliko sam ustvari zaljubljen u nju. Znam da sam napravio ogromne greske i kajem se, ali da bi bili potpuno iskreni, ja joj moram reci istinu. Sam sebi sam obecao da cu da je pustim da ide svojim putem ako opet ovako nesto uradim, zato sto ce joj biti bolje bez mene. Zelim da cujem vase komentare. Hvala unapred!

alooooooooooooooooooo!!!
dechcccko ne radi tooo
ako je zzelish za se...
ne govori joj to...
josh neshto...
budalo ne govori joj to!!!!
:)
 

Back
Top