Tucanje u mozak preko samodestrukcije

Ne mogu da se ljutim, tretiram je kao dete , jezik melje pa melje....kao i skoro svaka. One koje su izuzeci , one se osete, imaju drugaciji prilaz problemima, a ostale prate trend....dokazuju da je zelena ustvari plava, samo je sunce tu umesalo svoju krivicu..
Da bude jasno ovo je genericka poruka...
Pazi kad su zene uspele da muskarce ubede da kreiraju genericke poruke, a izuzetno sam protiv uopste takvog pristupa, to mi je velicanje gluposti....ali uz toliko napada, poznata situacija kao kod net servera, ti na kraju reagujes kao kod DOS napada, ali bukvalno kao kod DOS napada...

Kad smo kod krivice, slusam neku pesmu, gde muskarac peva cuteci smo prekinuli nesto vredno....Nisi ti kriva....
Sve reci u pesmi pokazuju da jeste, ali cik ti izjavi danas da je zensko krivo za nesto....prc....
Nek ostavi decu u kolima, nije kriva, mora da se snalazi, ma kao kod indijaca, ne pada mi na pamet sta bi moglo da bude primer da slucajno prihvate krivicu...

P,S, Stvarno mi zao nekih zena , forumasice nece verovati, ali mi stvarno zao....zene ih gnjave, peru im mozak, muce ih, cak ih i zaebavaju, muskarci ih gledaju genericki i jos dodaju bonus kad vide da nisu skroz genericke pa ih i bonus zaebavaju...

Ali to je taj srednji prsten, svaleri i svalerke, emancipovane zene i picopevci drze ekvator i stiskaju one ispod do unistenja, a one iznad do izopstenja...
 
Poslednja izmena:

Back
Top