NOVI SAD - svakodnevica

proka

Legenda
Poruka
57.100
NOVI SAD

evo teme o našem gradu, tekuće dogodovštine, lepe i ružne, naša svakidašnjica :D

- - - - - - - - - -

a ovo se desilo sinoć:

- - - - - - - - - -

Grupa huligana uništila novogodišnju dekoraciju na Trgu Republike.
decembar 3, 2017



- - - - - - - - - -

Grupa oko 5-6 huligana uništila je sinoć posle ponoći novogodišnju dekoraciju na Trgu Republike
received_920008771489728.jpeg

Momak koji se zatekao na licu mesta nije smeo da reaguje jer je bio sam, huligani su se udaljili kroz mračne ulice Podbare.
IMG-20f2ac534a5cf3895ceb12384e39424e-V.jpg

Materijalna šteta je velika, a delikventi koji su ovo učinili nažalost ne shvataju težinu svog dela. Kućno vaspitanje ovde je zakazalo, pa se pitamo da li je roditelje ovih mladića bar malo sramota postupaka njihove dece. Da li će ćutati kada ovi huligani ubiju ili povrede čoveka ili životinju!?
 
Vojvodjanski Madjari i Vojvodjanski Srbi su se ujedinili
Jbg došli Crni Gorci, Kosovari i Bosančerosi.

Što se demoliranja tiče ako nije neko sa Detelinare onda su opet Bosančerosi.

- - - - - - - - - -

Još će nas Madjari i divljacima nazvati :eek:

- - - - - - - - - -

received_920008771489728.jpeg


ПРШТИ ПРШТИ БИЈЕЛА СТАЗА ПУЦАЛИ НА ЂЕДА МРАЗА
 
super proko,kad smo vec spojeni sa drugim gradovima,bar da imamo posebnu temu za novi sad
veceras je laboratorija ukusa na vinter festu.
pa ko je blizu omladinskog pokreta,ima tri puta nedelno besplatno casove joge
pa u petak,osmog ima nocni bazar na spensu,devetog u subotu je tradicionalni koncert godine,to bas nije po mom ukusu,dubioza kolektiv ateist rep itd.
e da,a ako nekome treba prostor za proslavu rodjendana,godisnjice,proslave firme,bilo sta,za decu,za odrasle,punoletstva,u samom centru u lupusu,nek mi pise na pp :)
 
NOVI SAD

evo teme o našem gradu, tekuće dogodovštine, lepe i ružne, naša svakidašnjica :D

- - - - - - - - - -

a ovo se desilo sinoć:

- - - - - - - - - -

Grupa huligana uništila novogodišnju dekoraciju na Trgu Republike.
decembar 3, 2017



- - - - - - - - - -

Grupa oko 5-6 huligana uništila je sinoć posle ponoći novogodišnju dekoraciju na Trgu Republike
received_920008771489728.jpeg

Momak koji se zatekao na licu mesta nije smeo da reaguje jer je bio sam, huligani su se udaljili kroz mračne ulice Podbare.
IMG-20f2ac534a5cf3895ceb12384e39424e-V.jpg

Materijalna šteta je velika, a delikventi koji su ovo učinili nažalost ne shvataju težinu svog dela. Kućno vaspitanje ovde je zakazalo, pa se pitamo da li je roditelje ovih mladića bar malo sramota postupaka njihove dece. Da li će ćutati kada ovi huligani ubiju ili povrede čoveka ili životinju!?

Tamo ima kamera za nadzor, tako da je moguce da ce ih pomocu toga uhvatiti. A stvarno ruzno.
 
Dragi moji starosedeoci novnosaCki, pre dve večeri jedan fin mladić od jedno 25 godina,

sa finim novosaCkim naglaskom, je hteo bukvalno da me tuče, ali bukvalno, zato što sam pogledala u njega dok je sedeo u autu.

Prolazila sam između zgrada prema marketu, bilo je oko 19h, sama sam bila. S obzirom dana tom delu nema trotoara idem putem. Ispred mene staje auto, izlaze momci,
psuju svađaju se. Obiđem ih, nisam ih ni pogledala.
Onda kreće auto, ja se okrenem da može da prođe, on zakoči, ja se okrenem da pogledam da li ide ili ne.
U tom momentu izlazi majmun i počinje da urla na mene, jel ti to mene gledaš?
Jel imaš neki problem?
Ide prema meni, skida mi sve po spisku, ostali izleću iz zrade staju iza njega.
Kao čopor!

Jedva sam promucala zašt osam se okrenula. Nisam dobila batine, odustali su kada su dali sebi oduška malo.

I da, nisu bili Ličani, Hercegovi ni Bosanci. Nije ni bitno, bili su kreteni.
 
btw, ovo je tema o našem lepom novom sadu, pa ajde da napišemo i nešto lepo :D

- - - - - - - - - -

Pronašli smo autora snežnih skulptura na Bulevaru Evrope



- - - - - - - - - -

24291407_1916372181726030_7684995236799816405_o-1-696x522.jpg


- - - - - - - - - -

24296498_1916368541726394_3571136485859037156_n.jpg


- - - - - - - - - -

U komentarima na vest javila nam se autorka ovog remek dela. Gordana koja je idejni tvorac, kaže da je zajedno sa svojom porodicom i komšijama napravila ove figure kako bi se mališani zabavili i proveli lepo nedeljno poslepodne uživajuću i zimskim čarolijama
 
bruka...
da li si prijavila nasilničko ponašanje policiji?

Nisam, a sve de dogodilo tri minuta od policijske stanice.

Samo sam otišla kući, jako sam se loše osećala.

Koji je to rečnik, ponašanje, prazan pogled. Tačno vidiš u pogledu da bi me rastrgali da sam se imalo usprotivila. Inače okolo je bilo ljudi.
Jako sam razočarana u NS, prelep grad, uništavaju ga i srozavaju svaki dan.

Kajem se što nisam zvala policiju bar od kuće. ali baš sam bila u šoku.

Izvin što ti mračim temu. neću više. :ne::ne:
 
Poslednja izmena:
razumljivo

niko ne zna kako bi se snašao, a oni majimuni, umesto da se iskale na nekom spram sebe, rekla si da su se svadjali , oni na tebe...

zaboravi nemio dogadjaj sto pre i uživaj u ovim lepim danima, sunce so subote a za vikend kiša i sneg
 
btw, ovo je tema o našem lepom novom sadu, pa ajde da napišemo i nešto lepo :D

- - - - - - - - - -

Pronašli smo autora snežnih skulptura na Bulevaru Evrope



- - - - - - - - - -

24291407_1916372181726030_7684995236799816405_o-1-696x522.jpg


- - - - - - - - - -

24296498_1916368541726394_3571136485859037156_n.jpg


- - - - - - - - - -

U komentarima na vest javila nam se autorka ovog remek dela. Gordana koja je idejni tvorac, kaže da je zajedno sa svojom porodicom i komšijama napravila ove figure kako bi se mališani zabavili i proveli lepo nedeljno poslepodne uživajuću i zimskim čarolijama


Svaka čast za njih.

- - - - - - - - - -

razumljivo

niko ne zna kako bi se snašao, a oni majimuni, umesto da se iskale na nekom spram sebe, rekla si da su se svadjali , oni na tebe...

zaboravi nemio dogadjaj sto pre i uživaj u ovim lepim danima, sunce so subote a za vikend kiša i sneg

Naravno, uživaj i ti.
 
Veliko okupljanje vlasnika i ljubitelja pasa rase mops u Ladovini
decembar 3, 2017



- - - - - - - - - -

Jedan od vlasnika Ladovine Miloš Milaković poznatiji kao Ćićo, izjavio je da je atmosfera bila super i da su svi izašli zadovoljno mašući repom.

:hahaha:
 

Back
Top